Türk Bayrağı
Dil Seçiniz Türkçe
Google ÇeviriÇeviri tarafndan desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
MENU
Tüm Kategoriler
KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Hediyeli

OKM Dedektör

3D Ground Navigator Yer Altı Görüntüleme

Türkiye Yetlili Bayi
İNDİRİM
0.00 TL 254,738.40 TL
 • Stok Kodu
  3d-ground-navigator
 • Hediyesi :
 • Döviz Fiyatı :
  12,390.00 EUR ( KDV Dahil)
 • TL Fiyatı
  0.00 TL + KDV / 0.00 TL (KDV Dahil)
 • TL Fiyatı :
  254,738.40 TL (KDV Dahil) İNDİRİM
 • 25,898.40 TL den başlayan taksitlerle!!

 • Havale/Nakit Fiyatı
  254,738.40 TL %0 Havale İndirimi

Telefon Sipariş Hattı

02164213030

ANA ÖZELLİKLER

Hazine Avcıları İçin Gold Detector 3D Ground Navigator 

3D Ground Navigator, OKM Almanya tarafından üretilmiş verimli bir 3D zemin tarayıcı ve metal dedektörüdür.Dedektör, çok özel müşteri taleplerine göre geliştirilmiştir.Gömülü eserler, kayıp hazineler, yeraltı anomalileri, yeraltı kamu hizmetleri ve diğer gizli yapıların yerini tespit etmek için yüksek performanslı bir jeofizik tespit aracıdır.Kazıdan önce yeraltı hedeflerinin grafik görüntülerini oluşturmak için tahribatsız inceleme yöntemleri sağlar.
3D Yer Navigatörünün kontrol ünitesi, yaklaşık 24 saat dayanan dahili bir pil ile çalıştırılır.Çalışma süresini uzatmanız gerekirse, yaklaşık 48 saat süren isteğe bağlı Güç Paketini de kullanabilirsiniz.

Çalışma Modları

Ferromanyetik malzemeleri bulmak için manyetometre.
Hızlı ön tarama, doğru bir 3D Zemin Taraması veya metal ayrımcılığı (Pinpointer) gerçekleştirmeden önce yüzeydeki çöplerin temizlenmesini sağlar.
Boyut, derinlik ve konum gibi gizli hedefler hakkında ayrıntılı bilgi almak için Görselleştirici 3D Yazılımında oluşturulabilen yeraltı hazineleri için gerçek bir 3D tarama yapmak için 3D Zemin Taraması.
Malzemenin türünü belirlemek için pinpointer (ferromanyetik metaller, değerli metaller veya boşluklar).

Anında Geri Bildirim için LED Yörüngeli Süper Sensör
Yer tarayıcı, yerin altındaki küçük metal nesneleri bile algılayabilen çok benzersiz bir Süper Sensör ile birlikte gelir. Ek olarak, bu Süper Sensör, gizli nesneleri gerçek zamanlı olarak görselleştirmek için bir LED Orbit'e sahiptir.


OKM ile Görselleştirme


3D Yer Navigatörü ile birlikte, yeraltı hedeflerinin 3D temsillerine izin veren OKM'nin orijinal Visualizer 3D Yazılımı gelir. Yürütülen zemin taramalarının ek derinlemesine analizleri için, 3D Ground Navigator yer tarayıcısının kullanıcısı, saklanan tarama görüntülerini kablosuz olarak bir PC'ye aktarabilir.
Verileri PC'ye aktardıktan sonra, kaydedilen tarama verilerini optimize etmek, ölçmek ve iyileştirmek için tarama dosyaları OKM Visualizer 3D yazılımı ile açılabilir. Görselleştirme yazılımı yeteneklerini zaten kanıtladı: Birçok hazine buluntuları, gömülü eserler ve diğer gizli nesneler, ölçümleri Visualizer 3D ile değerlendirerek bulundu.
Visualizer 3D yazılımında aşağıdaki işlevler bulunur:

Tanım, alan boyutları ve toprak koşulları gibi ayrıntılarla tarama görüntülerini karakterize edin
Yerel hazineler, eserler ve benzerlerinin konumu, boyutu ve derinliğinin ölçülmesi
Derinlik ölçümü için önceden yapılandırılmış toprak türlerinin seçimi
Değişken oluşturma ve görüntüleme seçenekleri (tel kafes, çözünürlük, renkler,…)
Hatalı sinyallerin otomatik ve manuel olarak düzeltilmesi (kayıt sırasında prob eğiminden kaynaklanan)
Renk filtreleme

 

Not : Yukarıda bulunan bilgi ve açıklamalar üretici firma verileridir.

 

 Midas Dedektör güvencesiyle 2 yıl garantili dedektör modelleri, Dedektör Burada, Altın dedektör fiyatları, metal detector, metal dedektörü, okm exp 4500, okm dedektör almanya, okm 4500, metal detectors, dedektör nedir, dedektör fiyatları dedektör çeşitleri, dedektör yapımı, altın dedektörü altın arama dedektörü, altın, dedektör kiralama, metal dedektör en iyi altın dedektör, dedektör fiyatı , dedektör markaları, define dedektörü metal dedektörü yapımı, dedektör almak yasal mı, sahibinden dedektör metal dedektör fiyatları, dedektör almak için gerekli belgeler, el dedektörü, dedektör başlığı,  bulundurmak suç mu, en iyi dedektör define, dedektör çeşitleri ve fiyatları, altın arama makinası, kiralık dedektör, dedektor fiyatlari,ucuz define dedektör fiyatları, define dedektörleri, altin arama  

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Whatsapp
Ara