Türk Bayrağı
Dil Seçiniz Türkçe
Google ÇeviriÇeviri tarafndan desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
MENU
Tüm Kategoriler
KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Hediyeli

OKM Dedektör

Gold Labor Au79 Altın Eleme

Türkiye Yetlili Bayi
İNDİRİM
0.00 TL 55,326.96 TL
 • Stok Kodu
  altin-eleme-okm
 • Hediyesi :
 • Döviz Fiyatı :
  2,691.00 EUR ( KDV Dahil)
 • TL Fiyatı
  0.00 TL + KDV / 0.00 TL (KDV Dahil)
 • TL Fiyatı :
  55,326.96 TL (KDV Dahil) İNDİRİM
 • 5,624.91 TL den başlayan taksitlerle!!

 • Havale/Nakit Fiyatı
  55,326.96 TL %0 Havale İndirimi

Telefon Sipariş Hattı

02164213030

ANA ÖZELLİKLER

Gold Labor Au79

Gold Labor Au 79 size topraktan aldığınız örneğin altın içeriği hakkında ton başına gram olarak bilgi verir. Bu değer ne kadar yüksek olursa yer altı toprağında o kadar çok altın bulunur.

Gold Labor Au 79 ölçüm kabına toraktan bir örnek doldurun, ölçüme başlayın ve toprağın altın içeriğini alın. Altın eleme işlemine başlamadan önce zaman kaybı olmaması adına bunu birkaç kez tekrarlayın.

Adım Adım İnceleme

Altın dedektörü altın arayan kişilerin altını bulmaları için uygun yerler bulmalarına yardımcı olur.Gold Labor Au79 ile ölçüm yapabilmek için aşağıda bulunan adımlar uygulanmalıdır;

Gold Labor Au79 cihazınızı çalıştırın.Eğer ölçü kabı önceki ölçümlerden sonra iyi bir şekilde temizlenmediyse ilk olarak ölçü kabınızı temizlemelisiniz.Ölçü kabınıza yapışmış en küçük altın parçacığı ölçüm sonucunuzu etkiler.

Ölçü kabınıza toprak örneğinizi koyun ve toprak örneğinizde bulunan manyetik parçacıkları tutmak için gömülü bir mıknatısa sahip olması nedeniyle ferromanyetik maddelerden(Siyah kum vb.) temizleyin.

Son adım, ölçüm kabını birkaç kez çalkalayın ölçüm kabının elektroliz içermeyen bölümlü iki çekirdekli spiral bobini, atlanan altın parçacıklarını tanır ve nihai altın içeriğini hesaplar.

Renkli Ekran ile Kolay Kullanım

Tüm adımlar, kontrol ünitesinin renkli ekranında görsel olarak gösterilir. Böylece, tüm ölçüm boyunca adım adım yönlendirileceksiniz. 5 saatlik pil ömrü yaklaşık olarak 600 ölçüme denk gelir. Bu altın dedektörünün kullanımı çok kolaydır.

Paket İçeriği

1x

Kontrol Ünitesi

1x

Ölçüm Kabı

1x

Kontrol Ünitesi Şarj Cihazı

1x

Seyahat Adaptörü

1x

Kullanım Kılavuzu

 
Not: Yukarıda bulunan bilgiler üretici firma verileridir.
 
 
 
 altın eleme, altın arama leğeni, altın elek, altın eleme tavası, altın eleme panı, altın eleme eleği, altın eleme elekleri, altın arama seti, altın eleme seti, altın eleme süzgeci, altın eleme çeşitleri, altın eleme elek çeşitleri, altın arama tavası, altın eleme savak, altın arama savak, derede altın arama, altın eleme malzemeleri, altın eleme kabı, altın eleme ekipmanları, altın eleme setleri, altın arama panı , gold pan altın yıkama eleği tavası , altın pan yapımı , gold pan fiyat , pan altın eleği , altın yıkama eleği tavası , altın arama paspası , sluice box fiyatları , altın savağı fiyatları , sluice box paspas , altın savak paspası , tırtıklı paspas , sluice box paspas , altın yakalama paspası , kum vakum pompası , kum pompası , kum çekme pompası , kum basma pompası , gold panning , gold prospecting equipment , gold prospecting methods , gold prospecting in the high desert , gold prospecting in california , altın eleme seti , altın arama bendi , altın eleme makinası , altın ayrıştırma eleği , dereden altın eleme , gold pan altın yıkama eleği tavası , altın eleme panı

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Whatsapp
Ara