Türk Bayrağı
Dil Seçiniz Türkçe
Google ÇeviriÇeviri tarafndan desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
MENU
Tüm Kategoriler
KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Hediyeli

Lorenz Dedektör

Lorenz Z2 Define Dedektörü

Türkiye Yetlili Bayi
İNDİRİM
0.00 TL 0.00 TL
 • Stok Kodu
 • Hediyesi :
 • Döviz Fiyatı :
  0.00 USD ( KDV Dahil)
 • TL Fiyatı
  0.00 TL + KDV / 0.00 TL (KDV Dahil)
 • TL Fiyatı :
  0.00 TL (KDV Dahil) İNDİRİM
 • 0.00 TL den başlayan taksitlerle!!

 • Havale/Nakit Fiyatı
  0.00 TL %5 Havale İndirimi

Telefon Sipariş Hattı

02164213030

ANA ÖZELLİKLER

Lorenz deepmaxx z2 fiyat ve özellikleri ile beraber daha önce ki model olan z1'in bir üst modelidir.

 

Lorenz Deepmaxx Z2

Lorenz Deep Max Z2, Lorenz – Almanya’dan yeni çıkan bir metal dedektörüdür, cihaz başarılı Lorenz Deep Max Z1 üzerine inşa edilmiştir, ancak yeni özellikler ve gelişmiş performans.

Lorenz Z2, yüksek hassasiyet, daha fazla derinlik, kolay kullanım ve daha doğru algılama sonuçları gibi yeni veya gelişmiş özellikler getirmek üzere tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Lorenz Deep Max Z2, hazine avcılığı ve tarihi savaş alanlarındaki metal nesnelerin tespiti ve diğer görevler gibi çeşitli metal algılama ile ilgili uygulamalar için kullanılabildiğinden, profesyonel maden arayıcıları düşünülerek geliştirilmiştir.

 

Lorenz Deep Max Z2 Özellikleri


Altın, gümüş ve bronz gibi farklı metallerden yapılmış gömülü kalıntıları bulun
Heykeller – kılıçlar gibi eski eserlerin tespiti
Altın sikkeler gibi altın hazine tespiti – yüzük gibi mücevherler
Doğal altın ve küçük altın külçelerinin tespiti.

Lorenz Deep Max Z2 Arama Teknolojisi
Lorenz Deep Max Z2 metal dedektörü teknolojisi, Darbeli Zemin Dengeleme Sistemi (Pulse GBS) adı verilen özel Darbe İndüksiyon teknolojisine dayanmaktadır.

Prensip, bakır bobinlerden geçen arama bobinlerindeki akımın kısa bir yoğun manyetik darbe yaymasıdır, bu manyetik darbeler metal nesneler gibi iletken malzemelerde girdap akımları üretir, örneğin altın bir sikke, girdap akımları metal bir nesnede tutulacak ve ölecektir. arama bobini tarafından yayılan manyetik darbe kapandıktan sonra.

Bu nedenle, bu girdap akımlarını, şimdi bir alıcı bobin olarak işlev gören aynı arama bobini vasıtasıyla gecikmeli alım fazı sırasında tespit etmek mümkündür.

Bu küçük voltaj değişikliklerini algılamak için oldukça karmaşık bir elektronik devre gereklidir ve bu belirli sinyali alınan parazitten ayırması gerekir. Arama bobini alanının yakınında bir metal olduğunda, kulaklık veya dahili hoparlör aracılığıyla sesli bir sinyal yayan voltaj kontrollü osilatöre (VCO) sahip bir ses sahnesini sürmek için sinyalin yükseltilmesi gerekir.

Pulse GBS (Zemin Dengeleme Sistemi) özellikle derinlikte arama yapmak için uygundur. Bu elektronik cihazın performansı tuzlu sudan, çoğu mineralli zemin türünden veya sıcaklık değişikliklerinden neredeyse etkilenmez.

performans ve derinlik yeteneklerini geliştirmek için bir güç PST (Pulse Shaping Technology) eklendi. Verimli düşük elektromanyetik parazit dönüştürücüler ve düşük kendi kendine deşarj piller ile eksiksiz güç yönetimi, bu dedektörü dünya çapında çalışma için daha da esnek hale getirir.

Veri Kaydedici Birimi
Bir Veri Kaydedici birimi, Lorenz Detecting Systems tarafından geliştirilen Donanım/Yazılım kombinasyonudur, her şeyden önce kullanımı kolaydır, çok doğru çalışır ve uygun maliyetlidir. DEEPMAX Z2’nin yalnızca üç kontrolü, hem yeni başlayanlar hem de mühendisler, jeologlar, arkeologlar, bilim adamları ve daha pek çok profesyonel için veri toplamayı bir zevk haline getirecektir.

DEEPMAX Z2 metal dedektörünün çok gelişmiş bir çok kanallı veri kaydedici işlevi, zeminden birkaç yolla geçerken aynı anda farklı veri kanallarını alır ve bilgileri belleğe kaydeder.

Saha verilerini kaydettikten sonra, bilimsel Surfer Yazılımı, saklanan verileri dakikalar içinde bir bilgisayarda renk, kontur, yüzey, görüntü veya vektör haritalarına kolayca ve doğru bir şekilde dönüştürür.

Ek bir Lorenz Scripter Yazılımı bu nedenle her alanla otomatik olarak on iki harita oluşturacaktır. Altısı iki boyutlu ve altısı üç boyutludur. Operatör bu nedenle farklı ızgara ve haritalama yöntemleri arasında seçim yapabilir. LORENZ. Kullanıcılar temel olarak atık imhası, meteorlar veya kayıp uçaklar için araştırma yapacaktır. Anlamsız hiçbir işlev operatörün kafasını karıştırmayacaktır. Zemin birden fazla parkurla kaplanırken aynı anda altı farklı harita oluşturulacaktır. Her tarama/haritaelektronik analiz yöntemine bağlı olarak farklılık gösterir ve bu nedenle yalnızca farklı hassasiyet aralıkları vermekle kalmaz, aynı zamanda toprağa gömülü olası metal türünün anahtarı olabilir.

 

Özellikler Listesi


Her türlü metal türüne karşı yüksek hassasiyet
Mineralli zeminde veya tuzlu suda kararlı çalışma
Birkaç kontrol ve özelleştirilmiş LCD ekran ile güvenilir / basit kullanım
Büyük bobinlerle tam nokta atışı
Geniş alanların çok kolay ve etkili tespiti
Küçük, istenmeyen metal nesneler tanımlanabilir veya ortadan kaldırılabilir
Farklı ayarlarla yüksek sesli yanıt hızı
Logaritmik sesli yanıt ve yoğunluk çubuğu
kolay nokta atışı için grafik okuma
Sesli alarm tonuyla pil kontrolü
Geliştirilmiş demirli/demirsiz tanımlama
Kararlı statik yanıt (akustik ve görsel)
Su geçirmez arama bobinleri

 

 

Midas Dedektör güvencesiyle 2 yıl garantili dedektör modelleri, Dedektör Burada, Altın dedektör fiyatları, define dedektörü, metal dedektör, x5 dedektör fiyatları, nel, dedektör nedir, dedektör fiyatları dedektör çeşitleri, altın dedektörü altın arama dedektörü, altın, dedektör kiralama, metal dedektör en iyi altın dedektörü, dedektör fiyatı, dedektör markaları, define dedektörü metal dedektörü yapımı, scuba dedektor, dedektör almak yasal mı, sahibinden dedektör metal dedektör fiyatları, dedektör almak için gerekli belgeler, el dedektörü, dedektör başlığı, dedektör bulundurmak suç mu, en iyi dedektör define, dedektör çeşitleri ve fiyatları, altın arama makinası, ikinci el dedektör, kiralık dedektör, dedektor fiyatlari, 2 el dedektör, ucuz define dedektör fiyatları, define dedektörleri, altin arama

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Whatsapp
Ara