Türk Bayrağı
Dil Seçiniz Türkçe
Google ÇeviriÇeviri tarafndan desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
MENU
Tüm Kategoriler
KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Hediyeli

Quest Metal Dedektörleri

Quest Q60 Dedektör

Türkiye Distribütörü
İNDİRİM
0.00 TL 21,857.49 TL
 • Stok Kodu
  quest-q60
 • Hediyesi :
 • Döviz Fiyatı :
  1,151.00 USD ( KDV Dahil)
 • TL Fiyatı
  0.00 TL + KDV / 0.00 TL (KDV Dahil)
 • TL Fiyatı :
  21,857.49 TL (KDV Dahil) İNDİRİM
 • 2,222.18 TL den başlayan taksitlerle!!

 • Havale/Nakit Fiyatı
  20,764.62 TL %5 Havale İndirimi

Telefon Sipariş Hattı

02164213030

ANA ÖZELLİKLER

Quest Q60 Dedektör

Q60 quest markasının multi frekans, su geçirmezlik, kablosuz kulaklık bağlantısı ve birçok özelliği bir arada sunduğu profesyonel bir modeldir.

 

Q60 5 metreye kadar su geçirmez bir detektördür.Q60,kablosuz kulaklık ve su geçirmez Quest kulaklık ile gelmektedir. Daha fazla derinlik için 33x23 cm boyutundaki beast başlık ile donatılmıştır.

Q60 hafif,ergonomik ve son derece sağlamdır.Dahili 4000mAh Li-Po batarya 10-18 saate kadar kullanım imkanı sağlar ve manyetik olarak şarj edilebilir.Kısacası,çok iyi bir fiyat-performans oranına sahip profesyonel bir dedektördür.

Q60 3 ayrı arama frekansına sahip(5 kHz,14 kHz,21 kHz) ve su altında 5 metreye kadar su geçirmez olan profesyonel bir çok frekanslı metal detektörüdür.Bu özelliklerle q60 neredeyse tüm arama amaçları ve koşullar için uygun çok yönlü bir dedektör haline gelir.

Madeni para avcısı mısınız ? Yoksa Afrika’daki altın külçelerini mi bulmak istiyorsunuz ? Q60 hepsini yapar.Hedefiniz için en iyi arrama frekansına geçmeniz yeterlidir; Q60 sizin için yeterli olacaktır.Q60 ile aslında bir üründe birden fazla dedektör sahibi olmuş olacaksınız.Dedektörünü sahil kenarlarına,dağlardaki aramalarda veya çok mineralli topraklarda kullanmayı seven biriyseniz hepsine tek bir üründe sahip olabilirsiniz.

Q60 5 farklı arama moduna ve kapsamlı ayarlara sahiptir ve sadece 1,15 kg ağırlığındadır.Paket içeriğinde gelen manyetik USB şarj kablosuyla şarj edebileceğiniz dahili 4000 mAh batarya ile donatılmıştır.Q60 kompakttır ve bu özelliği sayesinde kolayca taşınabilmektedir.

Reaksiyon hızı oldukça yüksektir,derinlik aralığı çok iyidir ve nesne tanımlaması oldukça hassastır.Modern tasarımı ile 5 metreye kadar su geçirmezdir.Q60 metal dedektörünüzü her türlü hava koşulunda ve herhangi bir arazide sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.Cihazınız arama sırasında kirlenirse su altında yıkayıp temizleyebilirsiniz.Q60,başlık korumalı ekstra hafif 33x23 cm boyutunda TurboD Beast X arama başlığı ile donatılmıştır.Beast X arama başlığı ile hızlı tespit sağlayabilir, geniş alanları daha kısa bir zaman aralığında tarayabilirsiniz.

 

Q60 kullanımı oldukça kolay bir ürün olduğunda dolayı tamamiyle kullanıcı dostudur ve genç,yaşlı,deneyimsiz veya profesyonel tüm kullanıcılar için uygundur.Q60,hedef merkezleme(pinpointer),metal ayrımı,1-99 arası hedef id barı,ekran aydınlatma, ses kontrolü gibi tüm temel işlevlere sahip olup sadece titreşim modunda da kullanıma olanak sağlamaktadır.Titreşim işlevi,işitme engelliler ve gürültülü bölgelerde arama yapmaya uygundur ve suyun altında net bir şekilde ekranı görememeniz durumunda titreşim özelliği hedefin yerini tespit edebilmek için önemli bir özelliktir.

Diğer Özellikler;

Fesen :Atık metallerin çok olduğu sahalarda arama yapıyor ve çok fazla demir sesi alıyorsanız, ayrım özelliğiyle id eleme yapmak yerine Demir sesi ayarı ile demir sesini kısabilir veya kapatabilirsiniz.Bu size derinlik kazandıracaktır.

Frekans kaydırma : Cihazın yakınında aynı frekans aralığında çalışan başka bir detektörden veya çevreden aldığı elektromanyetik sinyalleri gidermek için kullanılır.

Tone space : 5 farklı tespit tonu vardır.Tespit tonundaki incelik-kalınlık ayarı yapılabilir.

Reset : Cihaz kapalıyken açma tuşuna basılı tutarak yapılır.

Şaft boyutlarını ve kontrol ünitesini boyunuza göre ayarlayabileceğiniz 3 ayrı parçadan oluşan kilitli kamlok şaftlardan oluşan bir şaft sistemine sahiptir. Ayrıca bir pointer sahibiyseniz,taşıma kılıfını kolçak kısmına takabilirsiniz.Bu şekilde pointer ve dedektörünüzü bir arada tutabilirsiniz.

Q60’ı buletooth özelliğiyle QuestGo uygulamasına bağlayabilirsiniz.Bu uygulama ile tespit faaliyetini takip edebilirsiniz.QuestGo uygulamasını Google Play ve App Store’dan indirebilirsiniz.

 

Arama Frekansı

5kHz-14kHz-21kHz

Teknoloji

VLF(Very Low Frequency)

Kontrol Ekranı

Dijital

Arama Modları

5 Mod(Park,Arazi,Tuzlu su,Altın,Deep)

Başlık Boyutu

33x23 cm BeastX

Ağırlık

1,15 kg

Şaft

80-130 Cm aralığında ayarlanabilir

Su Geçirmezlik

5 metreye kadar su geçirmez

Kulaklık Girişi

3 mm jak bağlantısı

Kablosuz Kulaklık

Evet

Batarya

4000 mAh Lithium - Polymer

Pil Ömrü

10-18 Saat

 

 Midas Dedektör güvencesiyle 2 yıl garantili dedektör modelleri. 
Altın dedektör fiyatları, dedektör nedir, Dedektör Burada, q60 quest, q60 metal detector, quest q60 metal detector, dedektör fiyatları dedektör çeşitleri, dedektör yapımı, altın dedektörü altın arama dedektörü, altın, dedektör kiralama, metal dedektör, en iyi altın dedektörü, dedektör fiyatı, dedektör markaları, define dedektörü metal dedektörü yapımı, dedektör almak yasal mı, sahibinden dedektör metal dedektör fiyatları, dedektör almak için gerekli belgeler, el dedektörüdedektör bulundurmak suç mu, en iyi dedektör define, dedektör çeşitleri ve fiyatları, altın arama makinası , kiralık dedektör, dedektor fiyatlari, ucuz define dedektör fiyatları ,define dedektörleri, altin arama

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Whatsapp
Ara