QUEST Q60 DEDEKTÖR (1906.101)

Kdv Hariç : $974.58  + KDV
KDV Dahil : 34.496,62 TL
TL Fiyat : 28.747,19 TL(5.749,44 TL + KDV)
3.104,70 TL `den başlayan taksitlerle

Quest Q60 Dedektör


Q60 quest markasının multi frekans, su geçirmezlik, kablosuz kulaklık bağlantısı ve birçok özelliği bir arada sunduğu profesyonel bir modeldir.

Q60 5 metreye kadar su geçirmez bir detektördür.Q60,kablosuz kulaklık ve su geçirmez Quest kulaklık ile gelmektedir. Daha fazla derinlik için 33x23 cm boyutundaki beast başlık ile donatılmıştır.

Q60 hafif,ergonomik ve son derece sağlamdır.Dahili 4000mAh Li-Po batarya 10-18 saate kadar kullanım imkanı sağlar ve manyetik olarak şarj edilebilir.Kısacası,çok iyi bir fiyat-performans oranına sahip profesyonel bir dedektördür.

Q60 3 ayrı arama frekansına sahip(5 kHz,14 kHz,21 kHz) ve su altında 5 metreye kadar su geçirmez olan profesyonel bir çok frekanslı metal detektörüdür.Bu özelliklerle q60 neredeyse tüm arama amaçları ve koşullar için uygun çok yönlü bir dedektör haline gelir.

Madeni para avcısı mısınız ? Yoksa Afrika’daki altın külçelerini mi bulmak istiyorsunuz ? Q60 hepsini yapar.Hedefiniz için en iyi arrama frekansına geçmeniz yeterlidir; Q60 sizin için yeterli olacaktır.Q60 ile aslında bir üründe birden fazla dedektör sahibi olmuş olacaksınız.Dedektörünü sahil kenarlarına,dağlardaki aramalarda veya çok mineralli topraklarda kullanmayı seven biriyseniz hepsine tek bir üründe sahip olabilirsiniz.

Q60 5 farklı arama moduna ve kapsamlı ayarlara sahiptir ve sadece 1,15 kg ağırlığındadır.Paket içeriğinde gelen manyetik USB şarj kablosuyla şarj edebileceğiniz dahili 4000 mAh batarya ile donatılmıştır.Q60 kompakttır ve bu özelliği sayesinde kolayca taşınabilmektedir.

Reaksiyon hızı oldukça yüksektir,derinlik aralığı çok iyidir ve nesne tanımlaması oldukça hassastır.Modern tasarımı ile 5 metreye kadar su geçirmezdir.Q60 metal dedektörünüzü her türlü hava koşulunda ve herhangi bir arazide sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.Cihazınız arama sırasında kirlenirse su altında yıkayıp temizleyebilirsiniz.Q60,başlık korumalı ekstra hafif 33x23 cm boyutunda TurboD Beast X arama başlığı ile donatılmıştır.Beast X arama başlığı ile hızlı tespit sağlayabilir, geniş alanları daha kısa bir zaman aralığında tarayabilirsiniz.

 

Q60 kullanımı oldukça kolay bir ürün olduğunda dolayı tamamiyle kullanıcı dostudur ve genç,yaşlı,deneyimsiz veya profesyonel tüm kullanıcılar için uygundur.Q60,hedef merkezleme(pinpointer),metal ayrımı,1-99 arası hedef id barı,ekran aydınlatma, ses kontrolü gibi tüm temel işlevlere sahip olup sadece titreşim modunda da kullanıma olanak sağlamaktadır.Titreşim işlevi,işitme engelliler ve gürültülü bölgelerde arama yapmaya uygundur ve suyun altında net bir şekilde ekranı görememeniz durumunda titreşim özelliği hedefin yerini tespit edebilmek için önemli bir özelliktir.

 

Quest Q60 dedektor

 

Diğer Özellikler;

Fesen :Atık metallerin çok olduğu sahalarda arama yapıyor ve çok fazla demir sesi alıyorsanız, ayrım özelliğiyle id eleme yapmak yerine Demir sesi ayarı ile demir sesini kısabilir veya kapatabilirsiniz.Bu size derinlik kazandıracaktır.

Frekans kaydırma : Cihazın yakınında aynı frekans aralığında çalışan başka bir detektörden veya çevreden aldığı elektromanyetik sinyalleri gidermek için kullanılır.

Tone space : 5 farklı tespit tonu vardır.Tespit tonundaki incelik-kalınlık ayarı yapılabilir.

Reset : Cihaz kapalıyken açma tuşuna basılı tutarak yapılır.

Şaft boyutlarını ve kontrol ünitesini boyunuza göre ayarlayabileceğiniz 3 ayrı parçadan oluşan kilitli kamlok şaftlardan oluşan bir şaft sistemine sahiptir. Ayrıca bir pointer sahibiyseniz,taşıma kılıfını kolçak kısmına takabilirsiniz.Bu şekilde pointer ve dedektörünüzü bir arada tutabilirsiniz.

 

 

 

 

 


Arama Frekansı
5 kHz-14 kHz-21 kHz
Teknoloji VLF
Kontrol Ekranı Dijital
Arama Modları 5 Mod (Park-Arazi-Tuzlu Su-Altın-Deep)
Başlık Boyutu 33x23 cm Beast
Ağırlık 1,15 kg
Şaft 80-130 cm arasında ayarlanabilir
Su Geçirmezlik 5 metreye kadar
Kulaklık Girişi 3 mm jak bağlantısı
Kablosuz Kulaklık Evet
Batarya 4000 mAh Lityum Polimer
Pil Ömrü 10-18 saat

 

 

 

Not: Yukarıda bulunan bilgi ve açıklamalar üretici firma verileridir.

 

Kullanım Seviyesi
Basit Orta
Teknoloji
VLF ( Very Low Frequency)
Çalışma Frekansı
0-9 kHz 10-19 kHz 20-29 kHz
Ekran
Digital Ekran (LCD)
Metal Ayrım Özelliği
Var
Arama Başlık Boyutu
30-39 cm (12-15 inç)
Nokta Tespit Modu (Pin Pointer)
Var
Titreşimli Uyarı
Var
Su Geçirmezlik
Su Geçirmez Başlık
Zemin Ayarı
Otomatik | Manual
Pil Gereksinimi
Lithium Polymer
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR