Garrett Pointer Cihazları

Garrett PinPointer, genellikle metal dedektörleri ile birlikte kullanılır ve çeşitli amaçlara hizmet eder;

  • Altın ve Değerli Maden Arama: Garrett PinPointer, altın, gümüş, ve diğer değerli metallerin yerini kesin olarak tespit etmekte yardımcı olur. Bu, madencilik veya hazine avı gibi altın ve değerli maden arama faaliyetlerinde oldukça kullanışlıdır.
  • Toprak Altı Hedef Tespiti: Zamanla toprakla kaplanan ve gözle görülmeyen metallerin yerini belirlemek için kullanılır. Bu sayede hedefi gözden kaçırmadan kazma işlemi yapabilirsiniz.
  • Sualtı Kullanımı: Garrett PinPointer modelleri su geçirmez özelliklere sahiptir, bu nedenle su altında kullanılabilirler. Deniz altında veya nehir kenarlarında metal nesneleri bulmak için idealdir.

 

Garrett PinPointer Modelleri

  • Garrett Pro Pointer: Bu model, sade ve kullanımı kolay bir tasarıma sahiptir. Altın ve diğer metalleri hassas bir şekilde tespit eder. Sesli ve titreşimli uyarılar ile hedefi belirlemenizi sağlar. Ayrıca su altında kullanılabilir ve farklı zeminlere uygun olarak ayarlanabilir.
  • Garrett Pro Pointer AT: Pro Pointer AT modeli, suya dayanıklılığını artırır ve 3 metreye kadar su altında kullanılabilir. Mineralli toprak, kum veya çamur gibi farklı zeminlere uyum sağlamak için ayarlanabilir. Sesli ve titreşimli uyarılarla hedefi bulmanızı kolaylaştırır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR