Midas Dedektör Hakkında Merak Edilen Her Şey

Midas Dedektör, bugün metal dedektör sektöründe Türkiye'nin köklü ve lider metal dedektör firması, Dünyanın ise önde gelen distribütör ve bayilerinden biridir. 

Midas Dedektör; kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek dedektör dünyasında saygın bir yer edinmiştir.  

Firmamızın kurucusu olan Veysel Bayar, uzun yıllara yaygın yurtiçi ve yurtdışı satış tecrübelerine sahip, metal dedektör alanında en iyi satış ve pazarlama ekiplerine liderlik etmiş ve sektörün gelişmesi adına büyük başarılara imza atmış, yenilikçi ve vizyon sahibi bir profesyoneldir.   

Midas Dedektör; bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.  

Midas Dedektör; Define Dedektörleri (Metal Dedektörleri), Yeraltı Görüntüleme Sistemleri, PinPointer & Scuba Dedektör, Alan Tarama Cihazları, Altın Eleme Kitleri ve Güvenlik Dedektörleri konusunda faaliyetler yürütmektedir.  

Midas Dedektör; kendi alanında lider ve popüler olmuş marka ve firmaların distribütör ve bayiliğini yapan firmamız, Türkiye ve Yurt dışı genelinde bayi, perakende ve internet müşterilerimizin ürün akışını sağlamaktadır. 

Müşterilerimize çok daha iyi hizmet verebilmek adına fiziksel mağazamıza ek olarak www.midasdedektor.com online alışveriş mağazamızı da sizlerin hizmetine sunduk.  

Geniş yerel tedarik zinciri ve uluslararası satın alma gücü sayesinde, yerli ve ithal çok sayıda marka ve ürünü uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıkları ile tüketicilerin beğenisine sunuyor.  

Sürekli olarak Dünya teknolojilerini yakından takip eden firmamız, dedektör sektöründe öncü ve yenilikçiliğin yanında çalışma alanını, hizmet kalitesini, ürün yelpazesini ve müşteri portföyünü genişleterek, müşterilerin ilk tercihi olmanın haklı gururunu yaşıyor.  

Müşteri ihtiyaç ve taleplerini ön planda tutarak sektörel bilgi, deneyim ve tecrübelerimizi paylaşmayı, güven ve kaliteden taviz vermeden en doğru ürünü kullanıcılara sunabilmeyi amaç edindik. 

Ürün çeşitliliği ve stok açısından sektöre yön veren firmamız her geçen gün gelişen ve yenilenen konularının takipçisi olmuştur. 

 

Misyonumuz:
Müşteri memnuniyeti, güven hissi, ürün kalitesi ve satış sonrası hizmet misyonumuzun en önemli unsurlarını olmuştur. 
Dünya markası olan ürünleri, müşterilerimize en uygun fiyatlarla ulaştırmak. 
Kaliteli, uygun maliyetli, doğru ve hızlı hizmet sunmak. 
Dünya dedektör teknolojisindeki gelişmeleri ve değişimleri yakından takip etmek ve müşterilerimize ulaştırmak. 
Her çeşit metal dedektör, yeraltı görüntüleme ve alan tarama cihaz talebini karşılayabilmek amacıyla sürekli portföyümüzü ve ürün çeşitliliğimizi zenginleştirmek. 

 

Vizyonumuz:
Türkiye’de dedektör denildiğinde akla gelen bir marka olmak ve yıllardır müşterilerimize sağladığımız güven hissini devam ettirmek. 
Türkiye resmi distribütörlüğünü ve bayiliğini yapmakta olduğumuz birçok marka ile hızlı ve etkin teslim süreleri sayesinde bayi ve müşterilerimize optimum faydayı sağlamayı ilke edindik.
Sürekli büyüyen bir müşteri portföyü oluşturarak, kazandığımızı tamamen işimizi geliştirmeye harcayarak ve kalite politikamızdan hiçbir koşul altında vazgeçmeden sektöre öncülük eden bir firma olarak yoluna devam etmek. 

 

İlkelerimiz:
Faaliyetlerimizi çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma karşı etik, dürüst, şeffaf, doğru ve yasaların benimsediği değerler doğrultusunda planlıyor ve uyguluyoruz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR