Pointer Dedektör 

Pointer dedektör, arama faaliyetlerinde hedefin yerini belirleyen cihazlar ve su altında yapılan arama faaliyetlerinde kullanılan cihazları ifade etmektedir. Genellikle metal arama faaliyetlerinde kullanılan bu cihazlar, taranan bölgede metal tespit edilmesi halinde kullanıcıya sesli ve titreşimli uyarı vererek bildirimde bulunur. Pointer dedektör modelleri, dedektörün yanında olması gereken yardımcı bir üründür ve hedefe ulaşma süresini minimum düzeye indirmek için tasarlanmıştır.

Pointer Dedektör Özellikleri 

Pointer dedektör özellikleri, daha etkili bir arama faaliyeti için önemlidir ve dedektörden maksimum verim sağlanmasını ve zaman kaybının önlenmesini sağlar. Kullanıcının tespit edilen hedefe kolayca ulaşmasını sağlayarak zaman kaybını engeller. Bu sayede hedefi kaçırma olasılığı da azalır. Pointer dedektörler küçük ve hafif bir yapıya sahiptir, bu da kullanıcının rahatlıkla taşımasını sağlar.

Pointer Dedektör Modelleri 

Pointer dedektör modelleri, hedefi kaybetmemek ve zaman kazanmak için önemlidir. Karada yapılan aramalarda da kazı işini minimum düzeye indirmek için nokta belirleyici cihazlar kullanılır. Bu cihazlar, hedefin ne kadar küçük olursa olsun basit ve kesin sonuçlar sağlar. Her seviyeden kullanıcının kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır ve titreşimli uyarı modları bulunmaktadır. Pointer dedektör modelleri dünya çapında bilinen ve kullanılan birçok marka tarafından sunulmaktadır. Quest, Nokta | Makro, Fisher, Garrett, Minelab, XP ve Treasure Products gibi popüler markaların geniş ürün yelpazesi mevcuttur. En uygun cihazı seçmek, teknik özellikler, kullanım bilgisi ve diğer detaylar hakkında daha fazla bilgi edinmek için dedektorburada.com adresini ziyaret edebilirsiniz.. 

 

 

3.290,00 TL KDV Dahil
3.890,00 TL KDV Dahil
€154,80 KDV Dahil
$183.60 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
€202,80 KDV Dahil
$246.00 KDV Dahil
6.860,00 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
3
6.290,00 TL KDV Dahil
6.290,00 TL KDV Dahil
6.290,00 TL KDV Dahil
6.290,00 TL KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR