A6 Plus Dedektör (ASYA-A6)

Kdv Hariç : 40.000,00 TL  + KDV
KDV Dahil : 48.000,00 TL

A6 Plus Dedektör
 
Metal dedektör kullanıcılarının en çok dert yandığı konulardan biri olan dedektör fiyatlarının yüksek olması durumunu a6 plus dedektör modeli ile çözebilirsiniz.
Rakiplerine göre daha uygun bir şekilde alma imkanınız vardır.
Çoğu markanın ithal olması ve ekstra olarak döviz kurundaki dalgalanmalardan etkileniyor olması a6 plus dedektör modelinin daha çok tercih edilmesinin nedenlerinden biridir. 

  • Uygun fiyat
  • Kolay kullanım
  • Metal eleme 

A6 plus dedektör, 2d canlı grafik ve yavaş arama özellikleri ile her türlü toprak yapısında yüksek performans elde edebileceğiniz bir dedektör modelidir.
A6 plus dedektör, 7,14 ve 20 kHz frekans aralığında çalışabilirken hem küçük hem de büyük parçalarda çok daha derin mesafelerden tespit imkanı sağlamaktadır.
Hazine, define, arkeolojik nesneler, oda mezarları, tünel girişlerini tespit edebilirsiniz. 

Asya A6 Plus Dedektör

 

A6 Plus Dedektör Özellikleri 


A6 plus dedektör özellikleri ile birçok kullanıcının ihtiyaçlarına cevap vermektedir.
Başlıca a6 plus dedektör özellikleri ise ; 

  • Altın ayrımı : A6 plus dedektör ile bütün metaller tespiti yapıldıktan sonra ayrım ve analiz bölümü sayesinde 2 boyutlu grafik ile metal ayrımı yapabilmektedir. Mineralli toprak ve kayalarda daha net ayarlanabilir sistem ve kalibrasyonlara sahiptir. 
  • Boşluk tespiti : A6 plus dedektör ile yeraltında veya kara içerisinde bulunan mezar odaları ve mahzen tünelleri başlama ve bitiş noktalarını tespit edip 2 boyutlu bir şekilde analiz yapmanızı sağlar. 
  • Karışık metaller : Arazide aldığınzı karışık sinyallerin metalleri ve objeleri farklı ses ve 3 farklı renk tonlarında algılama yaparak sizleri daha dikkatli ve kontrollü arama yapma imkanı sağlar. 

 

 

 

Not: Yukarıda bulunan bilgi ve açıklamalar üretici firma verileridir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR