Ace Apex Dedektör Çift Başlıklı (1142360-2223900)

Kdv Hariç : 31.700,76 TL  + KDV
KDV Dahil : 38.040,91 TL
4.438,11 TL `den başlayan taksitlerle

Garrett ACE Apex Metal Dedektörü, Garrett markasının en popüler modellerinden biri olarak öne çıkıyor ve rakiplerinden ayrıştıran özelliklerinden biri çoklu frekans yeteneği. Bu özellik sayesinde, hem yüzeydeki küçük nesneleri hem de derinlerdeki büyük hedefleri tespit etmek mümkün. Bu pakette, Apex dedektör modeline ait 22x28 cm boyutunda Raider ve 36x28 cm boyutunda Reaper başlıklar bulunuyor. Bu avantajlı paket sayesinde çeşitli hedefleri tespit etmek için geniş bir arama alanına sahip olabilirsiniz.

Garrett Ace Apex Dedektör Özellikleri

  • Garrett'in son teknoloji ürünü olan Multi-Flex teknolojisi, geniş bantlı ve dijital platform tarafından destekleniyor. Bu teknoloji, diğer dedektörlerde bulunabilecek tüm özelliklerin ötesinde bir performans sunuyor.
  • Apex modeli, istenilen frekansı seçerek belirli hedefleri tespit etme veya çok frekanslı modu kullanarak farklı hedefleri mükemmel bir şekilde algılama yeteneği sunuyor. Bu da kullanıcıya daha fazla esneklik sağlıyor.
  • "DEMİR SESİ" özelliği kullanıcısına demir türü hedeflerin sesini azaltmasına olanak sağlarken değerli hedeflerin (demir olmayan metallerin) sesini ise normal seviyede tutar. Deneyimli define avcıları genellikle tüm hedeflerin sesleri duymayı tercih ederler, ancak istenmeyen hedeflerin sesini  azaltma seçeneğini kullanıcının isteğine ve tercihine kalmıştır. 8 (Sekiz) kademeli Demir ses ayarlamasına sahip olan Garrett Ace Apex modeli bu fiyat aralığındaki diğer tüm dedektör modellerinden çok daha fazla esneklik sunar.

Not: Düşük frekanslar genellikle büyük ve iletken hedeflerde avantaj sağlar, bu da büyük gümüş paralar, toplu gömüler veya defineler gibi hedeflerin daha derinlerden tespit edilmesini sağlar. Yüksek frekanslar ise genellikle küçük ve az iletken hedeflerde daha iyi performans gösterir, bu da dövülmüş gümüş paralar veya doğal altın parçacıkları gibi hedeflerin tespitini kolaylaştırır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR