Türk Bayrağı
Dil Seçiniz Türkçe
Google ÇeviriÇeviri tarafndan desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
MENU
Tüm Kategoriler
KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Hediyeli

Ajax Dedektör

Alpha Alan Tarama

Türkiye Distribütörü
İNDİRİM
0.00 TL 93,051.00 TL
 • Stok Kodu
  ajax-alpha
 • Hediyesi :
 • Döviz Fiyatı :
  4,900.00 USD ( KDV Dahil)
 • TL Fiyatı
  0.00 TL + KDV / 0.00 TL (KDV Dahil)
 • TL Fiyatı :
  93,051.00 TL (KDV Dahil) İNDİRİM
 • 9,460.19 TL den başlayan taksitlerle!!

 • Havale/Nakit Fiyatı
  88,398.45 TL %5 Havale İndirimi

Telefon Sipariş Hattı

02164213030

ANA ÖZELLİKLER

Ajax Alpha Alan Tarama

 

Ajax alpha, defineleri ve metalleri tespit etmek için algılama ve uzun menzil teknikleriyle iki entegre sisteme sahiptir. Son teknoloji ile üretilmiş olan alpha ile klasik alan tarama çubukları dışına çıkmanızı sağlayan bir alan tarama cihazıdır.

Herkesin beklediği cihaz.

Bu cihaz, bunca zamandır beklediğiniz cihaz.

Çok fazla aradığınızı ve hedeflerinize ulaşmak için istediğinizi bulamadığınızı biliyoruz.

Sizi amaçlarınıza ulaştıracak bu cihazı uzun süredir aradığınızı biliyoruz.

Şimdi dileğiniz bizimle gerçek oluyor. Yalnızca okumaya devam edin.

Daha fazla beklemeyin ve aramayın çünkü onu size getiriyoruz. Tek yapmanız gereken okumaya devam etmek…

 

Not: Tüm AJAX ürünleri İki Yıl Garantilidir.

 

Açıklama

 

• Bu cihaz, altın, hazine ve metalleri tanımlamak ve tespit etmek için algılama ve uzun menzil teknikleriyle iki entegre sisteme sahiptir.

• Bu cihaz, iki entegre sisteme sahiptir. Uzaktan Algılama ve Uzun Menzil, altın, hazine ve metalleri tanımlamanızı ve tespit etmenizi sağlayacaktır.

• Alpha, dünyanın ilk uzun menzilli tespit cihazıdır. Bu unvan ona Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika’da bulunan en ünlü hazine avcılarının gerçekleştirdiği gerekli deneylerden geçtikten ve 2250 metreye kadar olan mesafelerden ve 50 metreye kadar olan derinliklerden hedeflerin belirlenmesinde etkinliğini kanıtladıktan sonra verilmiştir ve uluslararası çapta ilk defa yalnızca AJAX Alpha’da bulunan modern özellikler, akıllı ve işlevsel tespit sistemleri içermektedir.

• ALPHA, uzun mesafelerden altın, hazine ve metalleri tespit etmek ve konumlandırmak üzere en modern ve gelişmiş sistemlerde donatılmıştır. Bu cihaz, kullanıcının hedef aramalarını mümkün olan en az zamanda ve en az çaba ile gerçekleştirmesini sağlayan yüksek fonksiyonlar içermektedir.

• Bu cihaz, kullanıcıya cihazı taşımak için doğru hedef yolunu ve akıllı dengeleme sistemelrini ve varış noktanızı gösteren entegre bir arayüz araması sağlamaktadır, bu yüzden rakipsiz en iyi cihazdır.

• Bu cihaz iki tespit sistemine sahiptir:

1. Uzun menzilli tespit sistemi(Manüel)

2. Uzun menzilli tespit sistemi(Otomatik)

 

 

Ürün Özellikleri

 

 • Bu cihaz, arama ekranında sonuçları gösteren ve arama yerini ve hedef yolunun yönünü tam olarak koordine eden özel bir arama arayüzüne sahiptir ve varış noktanızı detaylarıyla birlikte cihazınızda görebilirsiniz ve manüel ve otomatik olmak üzere iki entegre uzun menzilli arama özelliği ile donatılmıştır.
 • Keşiflerinizi kolay şekilde tamamlamanızı sağlayan güç ve güveni size sağlayan modern ve eşsiz tasarımı, tespit sırasında rahatlık sağlar, hafiftir ve kullanımı kolaydır.
 • Bu cihaz, herhangi bir harici parça kullanılmaksızın tespit teknikleri için Ajax fabrikası ile tüm parçaları ve bileşenleriyle birlikte yapılmış ve tasarlanmıştır. Bu da cihazın yüksek bir performansa, güvenirliğe ve kaliteye sahip olmasını sağlamıştır.
 • Yüksek kaliteli tasarımı, zorlu koşullarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve çevreden gelen seslere karşı dirençlidir.
 • Sonuçların ve ayarların gösterildiği 5 inç ebadındaki renkli ekran, kullanıcının cihazın ayarlarının tümünü kontrol etmesini ve aramanın sonuçlarını ve özelliklerini görmesini sağlar.
 • İdeal arayüzler ve programlar, size hassas kontrol olanağı ve arama sırasında cihazın kolay kullanımını sağlar.
 • Cihazın içinde yer alan ana batarya bir taşıma kulpuna sahiptir, açılıp kapanabilir; bu da bataryanın zarar görmesi durumunda cihazın ana mahfazasını açmaksızın bataryanın değiştirilmesini sağlar.
 • Ana güç, cihazın maksimum ses seviyesinde ve arka plan aydınlatmasında 5 saat kesintisiz çalışmasını sağlar.
 • Kulaklık çıkışı, arama sonuçlarını net olarak duymanızı sağlar ve rahatlıkla ayırt edilir ve ses sonuçları MP3 veya DALGA şeklinde çeşitli şekillerde incelenebilir.
 • Şarj çıkışı, yüksek performans ve düzgün şarj için bataryanın hızlı ve düzgün bir şekilde şarj olmasını sağlar.
 • Çoklu görevlere sahip arama sistemlerinin giriş soketi ile çalışmak istediğiniz sistemi seçebilirsiniz; arama sensörünü çaba veya zaman harcamaksızın sökmek ve takmak için mekanik bir mekanizmaya sahiptir.
 • Kontrol tuşları arayüzü, anti-şok ve nem göstergesi için butonlar bulunmaktadır; bu da program ve cihazın ayarları üzerinde size tam kontrol sağlar.

 

 

Ürün sistemleri

 

Uzun menzilli arama sistemi (Manüel)

• Bu sistem yeraltındaki altını, hazineleri, arkeolojik ve madeni malzemeleri tespit edebilir.

• Bu sistem, sonuçları gösteren ve arama alanını ve hedef yolun yönünü koordine eden ve gitmeniz gereken yeri detayları ile bilen özel bir arama arayüzüne sahiptir.

• Sistem, hedef yerlerini uzak mesafelerden yüksek doğruluk oranı ile tanımlayarak ve izleyerek en iyi sonucu almak üzere çoklu aşamalarda geliştirilmiştir. Bu cihaz, arama yapan kişiyi %100’e kadar bir kesinlik oranı ile hedef yere götürür.

• Bu sistem, piyasadaki diğer uzun menzilli arama sistemlerine benzememektedir. Çift iletici ve alıcı sistemlerle desteklenen sensör ve yüksek hassasiyete sahip tespit sistemleri ile akıllı ve rahat tasarımı ile modern bir sistemdir.

• Hedef yerlerini belirlemek ve simüle etmek üzere hassas dalgalar göndermeyi sağlayan yüksek frekanslı bir iletme ünitesi (High Gain Anten) bulunmaktadır; sistem, hedef yerini bulmak ve sonuç ekranında görüntülenen çoklu ses ve dijital göstergeleriyle bunları ekranda görüntüleyen çift uyarıcılı (İkili stimülasyon) alıcı antenler aracılığıyla sinyalleri toplar ve alır.

• Cihazdaki en harika özelliklerden biri, cihazı doğru taşımak için akıllı bir el dengeleme sistemine sahip olmasıdır. Burada ekranda kullanıcı için bir gösterge görüntülenir ve kullanıcıyı uzun menzilli aramalarda cihazı doğru taşıma şekline göre yönlendirir.

• Kullanıcının ihtiyaçlarına göre manüel olarak veri arama girildiğindan buna manüel sistem denir.

• Arama yapan kişi, sistemde mevcut bulunan hedeflerin listesinden hedef türünü seçebilir ve arama derinliği ve uzun mesafeler gibi arama özelliklerini kontrol etmek üzere mevcut bulunan diğer ayarlarla sistem menülerini kontrol edebilir ve bu, arama yapan kişinin ihtiyaçlarından dolayıdır.

Maksimum derinlik Derinlik arama seçeneklerinde önceden ayarlanmak suretiyle 50 metreye kadar tespit yapabilir: 1 m, 3 m, 5 m, 7 m, 10 m, 12 m, 14 m, 16 m, 18 m, 20 m, 22 m,25 m, 27 m, 30 m, 32 m, 35 m, 37 m, 40 m, 45 m, 50 m.
Uzun Mesafe 2250 metreye kadar tespit yapabilir, Uzun mesafe seçeneklerinde gelişmiş kontrol ile: 100 m, 150 m, 200 m, 250 m, 300 m, 350 m, 400 m, 450 m, 500 m, 550 m,600 m, 700 m, 800 m, 900 m, 1000 m, 1250 m, 1500 m, 1750 m,2000 m, 2250 m.
Hedefler Opsiyonel liste: Altın, altın külçeleri, gümüş, bakır, bronz, demir, kalay, kurşun, alüminyum, meteor, elmas, zümrüt, boşluk.
Frekans tespiti Çift dalgalı ve iletilmiş frekans (DCS) doğrulama sistemleriyle 500Hz’ten 20kHz’e kadar.
Ses efektleri Evet, bu sistem hedeflerle ilgili herhangi bri gösterge bulması durumunda opsiyonel olarak akustik ve titreşimli alarm verir.
Dijital Göstergeler Evet, sonuç arayüzü, hedef yolunu ve cihaz oryantasyonunu, akıllı el dengeleme ssitemini, çıktı şekli ve frekansı penceresini gösterir.
Zemin Dengesi Otomatik

 

 

Uzun menzilli arama sistemi (otomatik)

• Dünyada uzun menzilli metal dedektörlerde bir ilk. Cihaz, otomatik tespit sistemine sahiptir ve ekranda hedefin adını otomatik olarak gösterir ve ayrıca cihazın dayanak noktasından hedef mesafesini belirler ve kullanıcının sonuçların ekranda otomatik olarak görüldüğü derinliği bilir ve hedefin yerini belirler.

• Bu sistem, sonuçları görüntüleyen ve arama yerini ve hedef yolun yönünü ekranda doğru olarak koordine eden ve cihazınızın yönünü detaylı olarak bilen özel bir arama arayüzüne sahiptir.

• Sistem, hedefin yerini uzun mesafelerden ve yüksek doğruluk oranı ile belirlemek üzere çoklu aşamalarda geliştirilmiştir ve aramayı yapan kişiyi hedef yerine %100’e varan doğruluk oranı ile götürür.

• Bu sistem, piyasadaki diğer uzun menzilli tespit sistemlerine benzememektedir. İkili iletim ve alım sistemleri tarafından desteklenen yüksek hassasiyete sahip tespit ve sensör sistemleriyle akıllı ve rahat tasarımıyla modern bir sistemdir.

• Hedef yerlerini belirlemek ve simüle etmek üzere hassas dalgalar göndermeyi sağlayan yüksek frekanslı bir iletme ünitesi (High Gain Anten) bulunmaktadır; sistem, hedef yerini bulmak ve sonuç ekranında görüntülenen çoklu ses ve dijital göstergeleriyle bunları ekranda görüntüleyen çift uyarıcılı (İkili stimülasyon) alıcı antenler aracılığıyla sinyalleri toplar ve alır.

• Cihazdaki en harika özelliklerden biri, cihazı doğru taşımak için akıllı bir el dengeleme sistemine sahip olmasıdır. Burada ekranda kullanıcı için bir gösterge görüntülenir ve kullanıcıyı uzun menzilli aramalarda cihazı doğru taşıma şekline göre yönlendirir.

Maksimum derinlik Derinlik arama seçeneklerinde önceden ayarlanmak suretiyle 50, Hedef derinliğini bulur ve otomatik olarak sistemde gösterir.
Uzun Mesafe 2850 metreye kadar tespit yapabilir ve hedef mesafesini otomatik olarak ekranda gösterir.
Hedefler Arama alanında hedeflerin otomatik olarak tespit edilmesi, Altın, altın külçeleri, gümüş, bakır, bronz, demir, kalay, kurşun, alüminyum, meteor, elmas, zümrüt, boşluk.
Frekans tespiti Çift dalgalı ve iletilmiş frekans (DCS) doğrulama sistemleriyle 500Hz’ten20kHz’e kadar.
Ses efektleri Evet, bu sistem hedeflerle ilgili herhangi bri gösterge bulması durumunda opsiyonel olarak akustik ve titreşimli alarm verir.
Dijital Göstergeler Evet, sonuç arayüzü, hedef yolunu ve cihaz oryantasyonunu, akıllı el dengeleme ssitemini, çıktı şekli ve frekansı penceresini gösterir.
Zemin Dengesi automatic

     

Teknik özellikler

 

Araştırma Prensibi Çoklu tespit sistemleri ve fonksiyonları, 2 uzun menzilli sistem içerir.
Çalışma Prensibi Verileri ve dijital sinyalleri işler ve bunları görsel ve sesli sonuçlara dönüştürür
İşlem tipi Çok işlemli
İşlemci 32Pit MİKRO KONTROLÖR
Ekran TFT renkli ekran 800 x 480WVGA boyut, 16-bit renk derinliği
Ana batarya 7.4 volts, 3300 mA
Güç tüketimi Ortalama tüketim 400 mA
Ana Bataryanın Çalıma Süresi (5 saatler) Ekran parlaklığı ayarları, ses seviyeleri ve oynatma modunda olan diğer fonksiyonlarla ilgili olarak değişebilir.
Elektrikli Şarj Aleti Güç kaynağı/güç girişi 240-100 V AC, güç çıkışı 15 V 1.2A
Depolama kapasitesi 1 GB / 999 taramaya kadar depolayabilir.
Ses Yüksek kaliteli sesler, 32 KBIT/S, MP3
Sesli bildirimler Evet, tüm fonksiyonlarda ses seviyelerinin tam kontrolü yapılabilir.
Titreşimli Uyarı Evet,(opsiyonel)
Bluetooth Hayır, mevcut değil.
Diller Evet, çok dilli, 8 dil seçeneğine sahip
Tarih ve saat Evet
Şifre Evet, sıfırlanabilir veya iptal edilebilir şifre
Boyutlar 49x21x15 cm
Gerçek boyutlar 54x50x20 cm
Torba ile birlikte tam ağırlığı 3.5 kg
Kurulum için ağırlık 1 kg
Çalışma sıcaklığı 10° C –> 80° C
Depolama sıcaklığı 10° C –> 80° C
Nem %100 nemde depolanabilir ve kullanılabilir.

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Whatsapp
Ara