Türk Bayrağı
Dil Seçiniz Türkçe
Google ÇeviriÇeviri tarafndan desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
MENU
Tüm Kategoriler
KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Hediyeli

XP Dedektör

Altın Eleme Gold Pan / Altın Leğeni - Altın Tavası - 37cm

Türkiye Distribütörü
İNDİRİM
0.00 TL 534.56 TL
 • Stok Kodu
 • Hediyesi :
 • Döviz Fiyatı :
  26.00 EUR ( KDV Dahil)
 • TL Fiyatı
  0.00 TL + KDV / 0.00 TL (KDV Dahil)
 • TL Fiyatı :
  534.56 TL (KDV Dahil) İNDİRİM
 • 54.35 TL den başlayan taksitlerle!!

 • Havale/Nakit Fiyatı
  507.83 TL %5 Havale İndirimi

Telefon Sipariş Hattı

02164213030

ANA ÖZELLİKLER

Xp metal dedektörlerinin üretmiş olduğu, pazarda altın eleme tası olarak bilinen gold pan modelleri geçirdiği arge süreçleri ve rakiplerin detaylı analizleri sonucu piyasının en kaliteli ürünleridir.

Altın Eleme Panı / Leğeni - 37cm

Xp metal dedektörünün özel olarak ürettiği, pazarda altın eleme leğeni ve altın eleme tavası olarak geçen bu panlar sahip olduğu özellikler sayesinde rakiplerinin önüne geçmektedir.

 

Özel tasarımı, geniş kapasitesi, geniş düz tabanı ve 4 kaydırma bölgesi ile çok yönlü, hızlı ve doğru bir altın toplama olanağı sunar.

Tava tasarımı, altını olabildiğince verimli bir şekilde toplamak ve en iyi sonuçları almak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Tamamen yeni "Yılan Derisi” yüzeyi sayesinde altın pulları tutarken suyun geçmesine izin verir.

 

Büyük kapasiteli, geniş düz tabana ve 4 kaydırma bölgesine sahip çok yönlü altın, hızlı ve doğru bir çalışma sağlar.

 

XP Eşsiz "Yılan derisi" dokusu, kaydırma işleminize fayda sağlar. Klasik tavalara göre daha yüksek verim sunar. Son bitirme aşamasında ince altının yakalanması için idealdir.

 

90°'lik Geniş Kanallar : ilk temizleme adımı için kullanılır. Büyük ve orta boyutlardaki altın parçalarının yakalanmasına olanak sağlar.

Mini Kanallar : Kum ve altın arasında daha yüksek düzeyde bir ayrım sağlar. Küçük altın parçacıklarını tutarak kumun akmasını sağlayın.

Kumlu alan : İnce altını ayırmak için tavalarla birlikte kullanılır. XP yılan derisi dokusu sayesinde daha başarılıdır.

MAVİ OPTİMAL KONTRAST

Sarıyı tamamlayan mavi, altınla en iyi kontrastı sunar. XP mavi rengi, tavadaki veya bateadaki altını tanımlamanıza yardımcı olacaktır.

 

 

 altın eleme, altın arama leğeni, altın elek, altın eleme tavası, altın eleme panı, altın eleme eleği, altın eleme elekleri, altın arama seti, altın eleme seti, altın eleme süzgeci, altın eleme çeşitleri, altın eleme elek çeşitleri, altın arama tavası, altın eleme savak, altın arama savak, derede altın arama, altın eleme malzemeleri, altın eleme kabı, altın eleme ekipmanları, altın eleme setleri, altın arama panı , gold pan altın yıkama eleği tavası , altın pan yapımı , gold pan fiyat , pan altın eleği , altın yıkama eleği tavası , altın arama paspası , sluice box fiyatları , altın savağı fiyatları , sluice box paspas , altın savak paspası , tırtıklı paspas , sluice box paspas , altın yakalama paspası , kum vakum pompası , kum pompası , kum çekme pompası , kum basma pompası , gold panning , gold prospecting equipment , gold prospecting methods , gold prospecting in the high desert , gold prospecting in california , altın eleme seti , altın arama bendi , altın eleme makinası , altın ayrıştırma eleği , dereden altın eleme , gold pan altın yıkama eleği tavası , altın eleme panı

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Whatsapp
Ara