ALTIN ELEME GOLD PAN 37CM (GP-PAN-37)

Kdv Hariç : 698,04 TL  + KDV
KDV Dahil : 837,65 TL
75,39 TL `den başlayan taksitlerle

XP Altın Eleme Panı / Leğeni - 37cm

Xp metal dedektörünün özel olarak ürettiği, pazarda altın eleme leğeni ve altın eleme tavası olarak geçen bu panlar sahip olduğu özellikler sayesinde rakiplerinin önüne geçmektedir.

Pazarda altın eleme tası olarak bilinen gold pan modelleri geçirdiği arge süreçleri ve rakiplerin detaylı analizleri sonucu piyasının en kaliteli ürünleridir.

Özel tasarımı, geniş kapasitesi, geniş düz tabanı ve 4 kaydırma bölgesi ile çok yönlü, hızlı ve doğru bir altın toplama olanağı sunar.

Tava tasarımı, altını olabildiğince verimli bir şekilde toplamak ve en iyi sonuçları almak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Tamamen yeni "Yılan Derisi” yüzeyi sayesinde altın pulları tutarken suyun geçmesine izin verir.

Büyük kapasiteli, geniş düz tabana ve 4 kaydırma bölgesine sahip çok yönlü altın, hızlı ve doğru bir çalışma sağlar.

XP Eşsiz "Yılan derisi" dokusu, kaydırma işleminize fayda sağlar. Klasik tavalara göre daha yüksek verim sunar. Son bitirme aşamasında ince altının yakalanması için idealdir.

90°'lik Geniş Kanallar : ilk temizleme adımı için kullanılır. Büyük ve orta boyutlardaki altın parçalarının yakalanmasına olanak sağlar.

Mini Kanallar : Kum ve altın arasında daha yüksek düzeyde bir ayrım sağlar. Küçük altın parçacıklarını tutarak kumun akmasını sağlayın.

Kumlu alan : İnce altını ayırmak için tavalarla birlikte kullanılır. XP yılan derisi dokusu sayesinde daha başarılıdır.

 

 

 

MAVİ OPTİMAL KONTRAST

Sarıyı tamamlayan mavi, altınla en iyi kontrastı sunar. XP mavi rengi, tavadaki veya bateadaki altını tanımlamanıza yardımcı olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR