BH-01 KEMİK İLETİMLİ KULAKLIK (BH-01)

Kdv Hariç : 2.966,69 TL  + KDV
KDV Dahil : 3.560,02 TL

XP Deus 2 Dedektör BH-01 Kemik İletimli Kulaklık

XP Deus 2 - BH-01 Kemik İletimli Kulaklık, metal algılama için tasarlanmış ilk kemik iletimli kulaklık olan BH-01'i sunmaktan gurur duyar.

Fransa'da XP tarafından üretilmiştir, su geçirmez IP68'dir, böylece Deus 2 dedektörünüz ile 20 m derinliğe kadar dalış yapabilirsiniz.

 

Neden Kemik İletimli Kulaklık?

Su altında sıradan su geçirmez kulaklıklar kullanıldığında, kulak suyla dolar ve işitme genellikle azalır. XP Deus 2 - BH-01 Kemik İletimli Kulaklık elmacık kemiği üzerinde kulakların önüne oturur ve kulak zarını zorlamadan kemiklere uygulanan titreşimler yoluyla sesi doğrudan iç kulağa iletir. Bu nedenle kulaklarınız özgürdür.

Rahatsız edici veya gürültülü suda, enfeksiyondan kaçınmak veya kendinizi gürültüden daha iyi izole etmek için kulak tıkaçlarıyla faydalı bir şekilde dalış yapabilirsiniz. Böylece kulaklarınızı korurken sesi kemik iletimi ile mükemmel bir şekilde duyacaksınız.

Bu kulaklıkları karada da çevrenizi duyabilme özgürlüğü ile ya da tam tersine kulak tıkaçları ile gürültülü ortamlardan kendinizi soyutlama özgürlüğü ile kullanabilirsiniz.

XP Deus 2 - BH-01 Kemik İletimli Kulaklık ayrıca işitme engellilerin, hedefler tarafından kokleaya doğru üretilen titreşimleri veya sadece işitme sisteminin değişiklik türüne bağlı olarak titreşimleri hissetmesini sağlar. Ses frekanslarını aşağıya (100 ila 300 Hz) ayarlamak, bozukluğa bağlı olarak algıyı daha da iyileştirebilir.

 

XP Deus 2 - BH-01 Kemik İletimli Kulaklık Özellikleri

 

 

 

 

  • IP68 Sertifikalı : 20 metre su basıncına dayanıklıdır.
  • Tüm Ortam Şartları : Su altı, rüzgarlı ve gürültülü ortamlarda kullanılabilir.
  • Garanti : 5 yıl garantilidir.
  • Menşei : Fransa

 

Not: Yukarıda bulunnan bilgi ve açıklamalar üretici firma verileridir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR