Güncel Dedektör Fiyatları

Güncel Dedektör Fiyatları

Metal Dedektör Fiyatları 

Metal Dedektör fiyatları, yeraltı tespit teknolojileri konusunda çözümlere başvurmak isteyen herkes için önemlidir. Bu nedenle de bir dedektör satın almadan önce mutlaka fiyatları ve özellikleri değerlendirmek zorunda olduğunuzu bilmelisiniz. Aksi takdirde bütçenize uygun bir dedektör bulamaz ya da beklentilerinizi karşılamayacak bir dedektör satın almak durumunda kalırsınız. 

 

Metal Dedektör Fiyatları Belirlenirken Dikkat Edilenler 

Metal dedektörü fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Yeraltı metal tespit sistemleri konusunda ihtiyaçlarınıza en uygun çözümlerden fayda sağlamak mı istiyorsunuz? O halde fiyatların belirlenmesinde etkili faktörleri değerlendirerek çözüm üretmek yararınıza olacaktır. 

  • Dedektörde Kullanılan Teknoloji: Dedektörler, teknolojik çözümler olarak dikkat çekse de bu ürünlerde ön plana çıkan belli başlı özellikler fiyatları belirler. Siz de bir dedektör satın aldığınızda yenilikçi teknolojilerin kullanılıp kullanılmadığına dikkat etmelisiniz. Özellikle de arama konusunda süreci kısaltacak teknolojiler tercih edilmesi fiyatlar üzerindeki en etkili konulardan bir tanesidir. 

  • Dedektör Modeli: Dedektör modelleri, metal tespiti konusunda en ideal ürünler olsa da dedektörlerin aranacak metal cinsine bağlı olarak farklı özellikler sergilemesi doğaldır. Bu çerçevede bir dedektörü satın almadan önce hangi konuda ideal olduğunu belirlemek gerekecektir. Define dedektörü, altın dedektörü ya da derin arama dedektörü gibi farklı kategoriler fiyatlar üzerinde doğrudan etkilidir. 

  • Dedektör Modeli ve Markası: Define arama konusunda çözüm üreten pek çok marka vardır. Define avcılarının ihtiyaçlarına cevap vermek adına gerekli bir seçenek olarak kabul edilen marka ve modellerin her biri fiyatları doğrudan etkiler. Bu nedenle de seçim yaparken titizliği ön planda tutmaya ve kalite odaklı bir yaklaşım sergilemeye özen göstermelisiniz. Aksi taktirde yapacağınız seçim ne kalite ne de fiyat noktasında sizleri tatmin etmeyecektir. 

 

Küresel olarak yaşanan covid pandemisi, ekonomik kriz, Ukrayna-Rusya savaşı gibi etkenler global olarak alım gücünü düşürmüştür. Markalar da bu bağlamda kendi çözümlerini üretmeye başlamıştır. Bu duruma bir örnek verecek olursak; Türkiye yetkili Distribütörü olduğumuz Fransa menşeili XP metal dedektörü markası Deus 2 dedektör paketlerine Ws6 ana ünite seçenekleri eklemiş ve böylece daha ekonomik paketler ortaya çıkartmıştır. Paket fiyatlarına bakacak olursak; 
 

 
Aynı paketin ana ünite olmadan sadece ws6 master olarak yani ana ünite olarak kullanıldığında ise fiyatı; 

  • Deus 2 Dedektör 22,5cm FMF Başlık, WS6 Master – 1060 Euro 

Yine XP markası benzer bir uygulamayı da Xtrem Hunter dedektör modelleri için de geliştirmiştir. İki farklı paket ile satışa sunulan xtrem hunter modeli deus 2 dedektör ana ünitesi ile kablosuz bir şekilde çalışabilmektedir. 

 

xtrem hunter dedektör

 

Yukarıda verilen örnekteki gibi markalar da kendi çözümlerini bulmaktadır. Güncel diplomasi olayları, krizler günlük yaşamı etkilediği gibi teknolojik cihazları da etkilemektedir. Bu sebepten dolayı net kesin fiyatlar paylaşmak mümkün olmuyor. Döviz kurları da fiyatları etkileyen ikinci bir faktördür.  

 

Midas dedektör olarak dedektör fiyatları ile alakalı bütün taleplerinize en iyi şekilde cevap veriyoruz. Üstelik kalite ve kullanışlılığı da sizlerle buluşturmaya odaklanıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz bir dedektör için nasıl bir fiyatla karşı karşıya kalacağınıza yukarıda sıralanan detaylara bakarak karar verebilirsiniz. Uygun fiyatı ve kaliteli ürünleri bir arada elde etmenizi sağlayacak olan Midas Dedektör sayesinde kaliteyi elde edebilirsiniz. O halde size en uygun seçimi yaparak hemen ayrıcalıklarla dolu çözümlere ulaşın! 

Etiketler: dedektör fiyatları, dedektör modeli,
Eylül 07, 2023
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR