Türk Bayrağı
Dil Seçiniz Türkçe
Google ÇeviriÇeviri tarafndan desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
MENU
Tüm Kategoriler
KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Hediyeli

Mega Detection

Concord Multi Sistem Tespit Cihazı

Türkiye Distribütörü
İNDİRİM
0.00 TL 112,041.00 TL
 • Stok Kodu
 • Hediyesi :
 • Döviz Fiyatı :
  5,900.00 USD ( KDV Dahil)
 • TL Fiyatı
  0.00 TL + KDV / 0.00 TL (KDV Dahil)
 • TL Fiyatı :
  112,041.00 TL (KDV Dahil) İNDİRİM
 • 11,390.84 TL den başlayan taksitlerle!!

 • Havale/Nakit Fiyatı
  106,438.95 TL %5 Havale İndirimi

Telefon Sipariş Hattı

02164213030

ANA ÖZELLİKLER

Concord, küçük metallerin verimli bir şekilde algılanmasını sağlayan algılama için yeni benzersiz Darbe İndüksiyon teknolojisine ek olarak geniş alan içinde uzun mesafelerden derin metal nesnelerin algılanması için gelişmiş Uzun Menzilli Konum Belirleme teknolojisinin işlevselliğini birleştiren güçlü bir çoklu sistem metal dedektörüdür. Dijital hedefler aracılığıyla madeni para ve mücevher gibi nesneler, eşlik eden akustik geri bildirimle farklı metaller arasında ayrım yapmak için sistemi tanımlar.

 

Mega Detection, Concord aracılığıyla, yeni başlayan maden arayıcılarına veya profesyonel hazine avcılarına her türlü metal hedefi tespit etmede yardımcı olan yeterli güçlü özelliklere sahip uygun fiyatlı bir cihaz sunar.

 

Concord, kullanım kolaylığı, çok dillilik, akıcı bir görsel menü sistemi ve kullanıcıya arama sürecinin ayarlarını yapması ve sonuçları ekranda görmesi için gerekli araçları sağlayan ekranları içeren modern ve basitleştirilmiş bir arayüz aracılığıyla hedefleri tespit etme imkanı sunar. sesli bir geri bildirim eşliğinde görsel göstergeler aracılığıyla cihaz ekranı.

 

·Concord metal dedektörü, Uzun Menzilli konum belirleyicinin işlevselliğini benzersiz Darbe İndüksiyon sistemi ile akıllı özellikler ve tüm sistemlerin eksiksiz görselleştirilmesi, kullanımı kolay çok dilli yazılım programı ile birleştiren güçlü bir çoklu sistem cihazıdır.

·Concord, farklı metal algılama uygulamalarına uygun 5 Arama sistemine sahiptir.

·Aşağıdakileri içeren güçlü algılama araçları: I.M.T.U probu ve PS50, PS36, PS28 arama bobinleri.

·Cihazın ve aksesuarlarının modern tasarımı, hafifliği ve güzel görünümü, kurulum ve demontaj kolaylığı ile birleştiren yüksek kaliteli malzemelerden yapılırken, arama alanlarında arama yapanlar için en iyi kullanım deneyimini sağlar.

·Gelişmiş algılama performansı, 3000 m'ye kadar daha geniş tarama aralığı ve 50 metreye ulaşan büyük derinlik aralığı ile yepyeni uzun menzilli yer bulucu metal algılama teknolojisi.

·3 Uzun Menzilli Konum Belirleyici (LRL) alt sistemi, aşağıdakileri içerir: Otomatik LRL, Manuel LRL, CTRL LRL, arama sürecini özelleştirmek için farklı seçenekler ve en iyi sonuçları almak için cihaz ekranındaki görsel göstergeler.

·Büyük PS50'yi kullanan benzersiz Darbe indüksiyon sistemi, farklı zemin koşullarında, toprak türlerinde ve arazide demir içeren ve içermeyen metal algılamada mükemmel performans sağlayan yeni teknolojiyi içerir.

·PS36 ve PS28 arama bobinleri aracılığıyla iki modlu yepyeni Akıllı Tespit sistemi, küçük derinliklerde doğal altın külçeleri, küçük kalıntılar, mücevherler, madeni paralar ve diğer metal türlerini bulmak için mükemmel bir seçim.

·Ayarların ayarlanması ve ekranda görüntülenen görsel göstergelerin okunması veya görülmesi sırasında daha rahat bir deneyim için 5 inç büyük boyutlu LCD ekran.

·12 uluslararası dilde mevcut, kullanıcı deneyimi alanındaki en son gelişmeleri dikkate alan, arama sistemlerinin kolay seçimini, arama ayarlarının ayarlanmasını ve arama programlarının seçilmesini, mesafe ve derinlik aralığının ayarlanmasını sağlayan güçlü modern kullanımı kolay grafik yazılım programı ve sonuçları görsel olarak görüntüleme.

·Daha iyi taşınabilirlik ve değiştirme için özel olarak tasarlanmış plastik bir kutuda bulunan harici bir lityum-polimer pil ile çalıştırılan pil, yeniden şarj edilebilir ve uzun bir çalışma süresi garanti eder.

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Whatsapp
Ara