EDS GOLD CATCHER Dedektör (6''+10'' Kapalı+12x12'' Sef) (D00155-D00041)

Kdv Hariç : 33.626,53 TL  + KDV
KDV Dahil : 40.351,83 TL
4.707,71 TL `den başlayan taksitlerle

Detech EDS Gold Dedektör ile hem küçük boyutlu hedefleri (tek para) hem de büyük hedefleri (define ve kalıntıları) kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Bu metal dedektörü, tek para, metal tarama, define arama, antik paralar, mücevher, kalıntılar ve doğal altın parçacıkları gibi çeşitli aramalarda mükemmel performans sergiler.

 

Çok Düşük Frekanslı Arama Sistemi, küçük nesnelere karşı güçlü hassasiyet sağlar. Aynı zamanda hızlı tepki süresi, daha iyi ayrım yeteneği, etkileyici derinlik ve elektromanyetik girişimlere karşı stabilite gibi üstün özellikleri EDS Gold Catcher dedektöründe bulunur.

Detech EDS Gold Dedektör'ün Özellikleri:

  • Teknoloji: Çok Düşük Frekanslı (VLF) Metal Dedektörü, (EDS)
  • Çalışma Frekansı: 28 kHz (Küçük parçalara karşı duyarlı olması ve daha derinlere yönelik büyük metallerin aranmasında etkilidir)
  • Arama Başlıkları: 6x6" (15cm) DD, 10x10" (25cm) DD ve 12x12" (30cm) SEF Pro (arama başlık kapakları dahil)
  • Ağırlık: Pillerle birlikte 1.6 kg
  • Garanti: Bu profesyonel tüm arazi metal dedektörü, satın alma tarihinden itibaren 2 YIL garanti kapsamındadır.


Detech EDS Gold Dedektör, kullanıcılarına geniş bir yelpazede arama imkanı sunar ve küçük parçalardan büyük kalıntılara kadar her türlü hedefi güvenle tespit edebilirsiniz. Güçlü hassasiyeti ve kullanıcı dostu özellikleriyle size keyifli ve başarılı bir define avı deneyimi yaşatır. Sahip olduğu teknoloji ve üstün performansıyla Detech EDS Gold Dedektör, define avcıları ve hazine arayanlar için vazgeçilmez bir araçtır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR