Türk Bayrağı
Dil Seçiniz Türkçe
Google ÇeviriÇeviri tarafndan desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
MENU
Tüm Kategoriler
KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Hediyeli

Ajax Dedektör

Electra Değerli Taş Dedektörü

Türkiye Distribütörü
İNDİRİM
0.00 TL 77,859.00 TL
 • Stok Kodu
  ajax-electra
 • Hediyesi :
 • Döviz Fiyatı :
  4,100.00 USD ( KDV Dahil)
 • TL Fiyatı
  0.00 TL + KDV / 0.00 TL (KDV Dahil)
 • TL Fiyatı :
  77,859.00 TL (KDV Dahil) İNDİRİM
 • 7,915.67 TL den başlayan taksitlerle!!

 • Havale/Nakit Fiyatı
  73,966.05 TL %5 Havale İndirimi

Telefon Sipariş Hattı

02164213030

ANA ÖZELLİKLER

Ajax Electra Genel Bakış

 

Electra cihazına sahip olarak Elmas ve Değerli Taşlar elinizin altında
Yeraltında pek çok Pırlanta ve değerli taş türü var, aynı zamanda tüm tür ve değerli taşların elmasları olan amatör adaylar ve ilgilenen tüccarlar da var, ancak onları bu hazinelerin konumlarına yönlendirecek gelişmiş bilimsel araçlara sahip değiller.
Değerli eşyaların tespiti ve araştırılması dünyasında en ileri teknoloji olan Electra’ya sahip olarak, elmasları ve cevherleri kolayca çıkarabilecek, ayrıca cihazların hedeflerini belirleme ve alma yeteneğine sahip olduğu konumlarını belirleme ve belirleme işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. 2850 metreye kadar bir mesafe.
 
 

Açıklama

• Electra cihazı, bilimsel sistemler ve ileri teknolojiler üzerinde yüksek seviyede çalışmaktadır.

• Sağlanan modern arama sistemlerini kullanarak 100 metreye kadar olan derinliklerin altındaki elmas ve değerli taşları tespit etme performansı, kullanıcıya kapsamlı bir arama arayüzü ve hedefin yeri ve izi için doğru izleme sağlar.

• Cihaz, istenen hedefin türünün, arama işleminden önce arama mesafesi ve derinlik seçimi ile aranabileceği bir parametreler listesi sunar.
• Electra’da kullanım ve tespit kolaylığı, küçük boyutlu, performansta yüksek hassasiyete ek olarak en önemli özelliklerinden biridir.
• Bu cihaz iki tespit sistemine sahiptir:
1. Uzun menzilli tespit sistemi(Manüel)
2. Uzun menzilli tespit sistemi(Otomatik)
 

Ürün Özellikleri

Bu cihaz, arama ekranında sonuçları gösteren ve arama yerini ve hedef yolunun yönünü tam olarak koordine eden özel bir arama arayüzüne sahiptir ve varış noktanızı detaylarıyla birlikte cihazınızda görebilirsiniz ve manüel ve otomatik olmak üzere iki entegre uzun menzilli arama özelliği ile donatılmıştır.

Keşiflerinizi kolay şekilde tamamlamanızı sağlayan güç ve güveni size sağlayan modern ve eşsiz tasarımı, tespit sırasında rahatlık sağlar, hafiftir ve kullanımı kolaydır.

Bu cihaz, herhangi bir harici parça kullanılmaksızın tespit teknikleri için Ajax fabrikası ile tüm parçaları ve bileşenleriyle birlikte yapılmış ve tasarlanmıştır. Bu da cihazın yüksek bir performansa, güvenirliğe ve kaliteye sahip olmasını sağlamıştır.
Yüksek kaliteli tasarımı, zorlu koşullarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve çevreden gelen seslere karşı dirençlidir.
Sonuçların ve ayarların gösterildiği 5 inç ebadındaki renkli ekran, kullanıcının cihazın ayarlarının tümünü kontrol etmesini ve aramanın sonuçlarını ve özelliklerini görmesini sağlar.
İdeal arayüzler ve programlar, size hassas kontrol olanağı ve arama sırasında cihazın kolay kullanımını sağlar.
Cihazın içinde yer alan ana batarya bir taşıma kulpuna sahiptir, açılıp kapanabilir; bu da bataryanın zarar görmesi durumunda cihazın ana mahfazasını açmaksızın bataryanın değiştirilmesini sağlar.
Ana güç, cihazın maksimum ses seviyesinde ve arka plan aydınlatmasında 5 saat kesintisiz çalışmasını sağlar.
Kulaklık çıkışı, arama sonuçlarını net olarak duymanızı sağlar ve rahatlıkla ayırt edilir ve ses sonuçları MP3 veya DALGA şeklinde çeşitli şekillerde incelenebilir.
Şarj çıkışı, yüksek performans ve düzgün şarj için bataryanın hızlı ve düzgün bir şekilde şarj olmasını sağlar.
Çoklu görevlere sahip arama sistemlerinin giriş soketi ile çalışmak istediğiniz sistemi seçebilirsiniz; arama sensörünü çaba veya zaman harcamaksızın sökmek ve takmak için mekanik bir mekanizmaya sahiptir.
Kontrol tuşları arayüzü, anti-şok ve nem göstergesi için butonlar bulunmaktadır; bu da program ve cihazın ayarları üzerinde size tam kontrol sağlar.
 

Ürün sistemleri

Uzun mesafeli arama sistemi (Manuel)

Uzun menzilli arama sistemi(Manuel)

• Bu sistem yeraltındaki Pırlanta ve değerli taşlar.
• Bu sistem, sonuçları gösteren ve arama alanını ve hedef yolun yönünü koordine eden ve gitmeniz gereken yeri detayları ile bilen özel bir arama arayüzüne sahiptir.
• Sistem, hedef yerlerini uzak mesafelerden yüksek doğruluk oranı ile tanımlayarak ve izleyerek en iyi sonucu almak üzere çoklu aşamalarda geliştirilmiştir. Bu cihaz, arama yapan kişiyi %100’e kadar bir kesinlik oranı ile hedef yere götürür.
• Bu sistem, piyasadaki diğer uzun menzilli arama sistemlerine benzememektedir. Çift iletici ve alıcı sistemlerle desteklenen sensör ve yüksek hassasiyete sahip tespit sistemleri ile akıllı ve rahat tasarımı ile modern bir sistemdir.
• Hedef yerlerini belirlemek ve simüle etmek üzere hassas dalgalar göndermeyi sağlayan yüksek frekanslı bir iletme ünitesi (High Gain Anten) bulunmaktadır; sistem, hedef yerini bulmak ve sonuç ekranında görüntülenen çoklu ses ve dijital göstergeleriyle bunları ekranda görüntüleyen çift uyarıcılı (İkili stimülasyon) alıcı antenler aracılığıyla sinyalleri toplar ve alır.
• Cihazdaki en harika özelliklerden biri, cihazı doğru taşımak için akıllı bir el dengeleme sistemine sahip olmasıdır. Burada ekranda kullanıcı için bir gösterge görüntülenir ve kullanıcıyı uzun menzilli aramalarda cihazı doğru taşıma şekline göre yönlendirir.
• Kullanıcının ihtiyaçlarına göre manüel olarak veri arama girildiğindan buna manüel sistem denir.
• Arama yapan kişi, sistemde mevcut bulunan hedeflerin listesinden hedef türünü seçebilir ve arama derinliği ve uzun mesafeler gibi arama özelliklerini kontrol etmek üzere mevcut bulunan diğer ayarlarla sistem menülerini kontrol edebilir ve bu, arama yapan kişinin ihtiyaçlarından dolayıdır.
 
Maksimum derinlik
Derinlik arama seçeneklerinde önceden ayarlanmak suretiyle 100 metreye kadar tespit yapabilir: 1 m, 3 m, 5 m, 7 m, 10 m, 12 m, 15 m, 20 m, 25 m, 30 m, 35 m,40 m, 45 m, 50 m, 55 m, 60 m, 70 m, 80 m, 90 m, 100 m.
Uzun Mesafe2250 metreye kadar tespit yapabilir, Uzun mesafe seçeneklerinde gelişmiş kontrol ile: 100 m, 150 m, 200 m, 250 m, 300 m, 350 m, 400 m, 450 m, 500 m, 550 m, 600 m, 700 m, 800 m, 900 m,1000 m, 1250 m, 1500 m, 1750 m, 2000 m, 2250 m.
 
Hedefler
Opsiyonel liste: Pırlanta – Zümrüt – Meteor – Turmalin – Safir – Garnet – Zirkon – Mero – Topaz – Ametist.
Frekans tespitiÇift dalgalı ve iletilmiş frekans (DCS) doğrulama sistemleriyle 500Hz’ten 20kHz’e kadar.
Ses efektleriEvet, bu sistem hedeflerle ilgili herhangi bri gösterge bulması durumunda opsiyonel olarak akustik ve titreşimli alarm verir.
Dijital GöstergelerEvet, sonuç arayüzü, hedef yolunu ve cihaz oryantasyonunu, akıllı el dengeleme ssitemini, çıktı şekli ve frekansı penceresini gösterir.
Zemin DengesiOtomatik
Uzun menzilli arama sistemi (otomatik)
• Dünyada uzun menzilli metal dedektörlerde bir ilk. Cihaz, otomatik tespit sistemine sahiptir ve ekranda hedefin adını otomatik olarak gösterir ve ayrıca cihazın dayanak noktasından hedef mesafesini belirler ve kullanıcının sonuçların ekranda otomatik olarak görüldüğü derinliği bilir ve hedefin yerini belirler.
• Bu sistem, sonuçları görüntüleyen ve arama yerini ve hedef yolun yönünü ekranda doğru olarak koordine eden ve cihazınızın yönünü detaylı olarak bilen özel bir arama arayüzüne sahiptir.
• Sistem, hedefin yerini uzun mesafelerden ve yüksek doğruluk oranı ile belirlemek üzere çoklu aşamalarda geliştirilmiştir ve aramayı yapan kişiyi hedef yerine %100’e varan doğruluk oranı ile götürür.
• Bu sistem, piyasadaki diğer uzun menzilli tespit sistemlerine benzememektedir. İkili iletim ve alım sistemleri tarafından desteklenen yüksek hassasiyete sahip tespit ve sensör sistemleriyle akıllı ve rahat tasarımıyla modern bir sistemdir.
• Hedef yerlerini belirlemek ve simüle etmek üzere hassas dalgalar göndermeyi sağlayan yüksek frekanslı bir iletme ünitesi (High Gain Anten) bulunmaktadır; sistem, hedef yerini bulmak ve sonuç ekranında görüntülenen çoklu ses ve dijital göstergeleriyle bunları ekranda görüntüleyen çift uyarıcılı (İkili stimülasyon) alıcı antenler aracılığıyla sinyalleri toplar ve alır.
• Cihazdaki en harika özelliklerden biri, cihazı doğru taşımak için akıllı bir el dengeleme sistemine sahip olmasıdır. Burada ekranda kullanıcı için bir gösterge görüntülenir ve kullanıcıyı uzun menzilli aramalarda cihazı doğru taşıma şekline göre yönlendirir.
 
Maksimum derinlikDerinlik arama seçeneklerinde önceden ayarlanmak suretiyle 100, Hedef derinliğini bulur ve otomatik olarak sistemde gösterir.
Uzun Mesafe2850 metreye kadar tespit yapabilir ve hedef mesafesini otomatik olarak ekranda gösterir.
HedeflerArama alanında hedeflerin otomatik olarak tespit edilmesi, Pırlanta – Zümrüt – Meteor – Turmalin – Safir – Garnet – Zirkon – Mero – Topaz – Ametist.
Frekans tespitiÇift dalgalı ve iletilmiş frekans (DCS) doğrulama sistemleriyle 500Hz’ten20kHz’e kadar.
Ses efektleriEvet, bu sistem hedeflerle ilgili herhangi bri gösterge bulması durumunda opsiyonel olarak akustik ve titreşimli alarm verir.
Dijital GöstergelerEvet, sonuç arayüzü, hedef yolunu ve cihaz oryantasyonunu, akıllı el dengeleme ssitemini, çıktı şekli ve frekansı penceresini gösterir.
Zemin Dengesiautomatic
Teknik özellikler
Araştırma PrensibiÇoklu tespit sistemleri ve fonksiyonları, 2 uzun menzilli sistem içerir.
Çalışma PrensibiVerileri ve dijital sinyalleri işler ve bunları görsel ve sesli sonuçlara dönüştürür
İşlem tipiÇok işlemli
İşlemci32Pit MİKRO KONTROLÖR
EkranTFT renkli ekran 800 x 480WVGA boyut, 16-bit renk derinliği
Ana batarya7.4 volts, 3300 mA
Güç tüketimiOrtalama tüketim 400 mA
Ana Bataryanın Çalıma Süresi(5 saatler) Ekran parlaklığı ayarları, ses seviyeleri ve oynatma modunda olan diğer fonksiyonlarla ilgili olarak değişebilir.
Elektrikli Şarj AletiGüç kaynağı/güç girişi 240-100 V AC, güç çıkışı 15 V 1.2A
Depolama kapasitesi1 GB / 999 taramaya kadar depolayabilir.
SesYüksek kaliteli sesler, 32 KBIT/S, MP3
Sesli bildirimlerEvet, tüm fonksiyonlarda ses seviyelerinin tam kontrolü yapılabilir.
Titreşimli UyarıEvet,(opsiyonel)
BluetoothHayır, mevcut değil.
DillerEvet, çok dilli, 8 dil seçeneğine sahip
Tarih ve saatEvet
ŞifreEvet, sıfırlanabilir veya iptal edilebilir şifre
Boyutlar49x21x15 cm
Gerçek boyutlar54x50x20 cm
Torba ile birlikte tam ağırlığı3.5 kg
Kurulum için ağırlık1 kg
Çalışma sıcaklığı10° C –> 80° C
Depolama sıcaklığı10° C –> 80° C
Nem%100 nemde depolanabilir ve kullanılabilir.
Ürün işlevleri
Cihazın ana menüsünde cihazın tüm fonksiyonlarını kontrol etmek için bir dizi fonksiyon ve ayar bulunmaktadır:
 
1- Tespit sistemleri: Pırlanta ve değerli taşlar tespit etmek için çok görevli ve özelleştirilmiş sistemler. Direkt olarak kullanmaya başlamak için ana menüde bulunan sistemlerden herhangi birini seçebilirsiniz.
2- Dil ayarları: Ürünlerimiz, dünya çapında en iyi dedektörler olarak bilinmektedir bu yüzden kullanıcıları desteklemek için birçok dil mevcuttur. Cihazda 8 temel dil bulunmaktadır: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Rusça, İtalyanca, Türkçe ve Arapça. 
 
3- Saat ve tarih ayarları: Saat ve telefon gibi bazı kişisel eşyalar, tespit sistemlerini genelde etkiler, bu yüzden yanınızda bunları taşıyamazsınız ve arama yaptığınız süre boyunca saat ve tarihle ilgili bilgi sahibi olamazsınız. Biz de ekranın üst tarafında bulunan ve bulunduğunuz yerdeki saate göre ayarlayabileceğiniz dijital saatleri ürünlerimize ekledik. Tarihin de yer veya hedeflerin sonuçlarını kaydetmek gibi birçok işlevi bulunmaktadır; herhangi bir taramanın saati ve tarihini kaydedilmiş aramalarınızın kronolojisini görmek için kaydedebilirsiniz.
 
4- Ekran: Birçok ekran seçeneği bulunmaktadır:
Bir: Ekran parlaklığının kontrolü; kullanıcının ihtiyacına göre parlaklık ayarı için birçok seviye bulunmaktadır.
İki: Ekranını kaydetme modunun kontrolü; batarya süresini uzatmak için enerjiden tasarruf etmeye yarayan tasarruf modunu ayarlamak için birçok seçenek bulunmaktadır.
 
5-  Ses Ayarları: Bu ayar, cihazın sesini kontrol etmenizi sağlar.
Bir: Cihazın alarm ve bildirim seslerini genel olarak kontrol edin.
İki: Klavye sesini kullanıcı istediği gibi kontrol eder.
Üç: Arama seslerinin seviyelerini, yani hedefler bulunduğunda duyulan ses sonuçlarını kontrol edin.
 
6- Güç: Bu arayüz, bataryanın güç seviyesini gösterir ve güç kaydetme modunu kontrol eder ve cihazın ana bataryasıyla çalışması için kullanıcıya daha fazla enerji sağlamak üzere otomatik modu açmak için bu modu etkinleştirir.
 
7- Depolama: Cihazın hafızasına kaydedilen tüm taramaları görüntüler veya herhangi bri taramayı siler; depolama kapasitesi 999 taramaya kadar çıkmaktadır. Tüm özellikleri, ayarları ve sonuçları ile birlikte bu cihaza bağlı tüm sistemlerde sonuç kaydetme sistemi mevcuttur.
 
8- Bilgi: Bu arayüz, cihaz bilgilerini ve versiyonlarını ve cihaz için toplam çalışma saatini gösterir.
 
9- Koruma: Bu arayüz, cihaz üzerinde kendi şifrenizi ayarlamanızı sağlar. Cihaz listesine yalnızca şifrenizi girerek erişebilirsiniz.
 
10- Yapılandırma: Bu seçenek, cihazı tüm veri ve ayarların silindiği fabrika ayarlarına döndürmenizi sağlar.
 
Ürünün temel özellikleri
 
1- Güç tuşu: Dahili elektrik sistemini kapattıktan sonra hızlı bir şekilde yeniden başlatmaya devam ederken, güç tasarrufu modu ve kaçaksız sistemi olan hızlı açma / kapama tuşu.
2- Geri tuşu: ayarlanan veya ayarlanmakta olan menülere veya ayarlara geri döner veya önceki uzantıya veya arayüze geri dönmek için arayüzden veya sistemden çıkmak için kullanılır.
3- Yön tuşları: Programlar, ayarlar ve sistemler arasında farklı yönlerde, yukarı, aşağı, sağa ve sola doğru hareket etmenizi sağlar.
4- Onaylama tuşu(OK): görevler ve seçim ayarları ve önceden ayarlanan veya seçilen sistemler için doğrulama tuşudur.
5- Ayar tuşu Sizi derhal ve hızlı şekilde sistem ayar arayüzüne götüren ve direkt olarak bir önceki işleme geri dönen ayarların hızlı bir özetidir.
 
 
 
 

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Whatsapp
Ara