Türk Bayrağı
Dil Seçiniz Türkçe
Google ÇeviriÇeviri tarafndan desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
MENU
Tüm Kategoriler
KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Hediyeli

OKM Dedektör

Fusion Light Yer altı Görüntüleme

Türkiye Yetlili Bayi
İNDİRİM
0.00 TL 123,174.96 TL
 • Stok Kodu
  fusion-light-okm
 • Hediyesi :
 • Döviz Fiyatı :
  5,991.00 EUR ( KDV Dahil)
 • TL Fiyatı
  0.00 TL + KDV / 0.00 TL (KDV Dahil)
 • TL Fiyatı :
  123,174.96 TL (KDV Dahil) İNDİRİM
 • 12,522.79 TL den başlayan taksitlerle!!

 • Havale/Nakit Fiyatı
  123,174.96 TL %0 Havale İndirimi

Telefon Sipariş Hattı

02164213030

ANA ÖZELLİKLER

 
 

 OKM Fusion Light

Fusion Light, mezarlar, tüneller ve yer altı önbellekleri gibi boşluklarda gömülü eserler ve gizli hazineler arayan define avcıları için kullanımı kolay bir yer tarayıcıdır. Define dedektörü, güçlü Fusion Professional’ın favori uygulama özelliklerini Rover UC’nin esnekliği ve kullanılabilirliğiyle birleştiren özel bir sürümdür.

Fusion Light Çalışma Modları

3D Zemin Taraması, define avcılarının altın hazinelerini ve yer altı anormalliklerini tespit etmelerine ve tarama verilerini Android Uygulaması aracılığıyla anında Akıllı Telefonlarında görselleştirmelerine olanak tanır.
Entegre Manyetometre ile Fusion Light, askeri gibi demirli metalleri ve gümüş ve altın sikkeler, değerli eşyalar ve değerli eserlerle dolu demir kutuları bulabilir.

Yeni başlayanlar ve küçük bütçeli define avcıları için kompakt define dedektörü Fusion Light, basit kullanım ve kolay taşıma sağlıyor – define avında ilk başarıları çok hızlı bir şekilde elde etmek için mükemmel.

Her şeye sahip küçük teslimat kapsamı: Metal dedektörleri ve yer tarayıcıları arasında hafif olan Fusion Light , entegre sensörlere sahip kompakt bir kontrol ünitesinden oluşur ve Android Uygulaması ile kontrol edilir. Define dedektörü, başarılı define avcıları için gerekli olan manyetometre ve 3D zemin taraması işlevlerini sunar. Ölçüm sonuçları, Android Uygulaması ile doğrudan Akıllı Telefon veya Tablet üzerinde grafiksel olarak görselleştirilir.

Manyometre İle Nesneleri Algılama
 
Tarama fonksiyonu Manyetometre ile dünyanın manyetik alanı ölçülebilir. Manyetik alandaki anormallikler potansiyel bulguları gösterir. Bu sayede define sandıkları, eski mühimmat ve diğer demirli nesneler gibi uzun süre gömülü olan eserler tespit edilebilir. Deneyimli define avcıları, yüzeye yakın daha küçük nesnelerin test alanını temizlemek için Zemin Taramasından önce Manyetometreyi kullanır.
 
 
Paket İçeriği
1x Kontrol ünitesi
1x Kontrol ünitesi için şarj cihazı dahil seyahat adaptörü
1x Önceden yüklenmiş Android Uygulaması olan akıllı telefon
1x Önceden yüklenmiş Visualizer 3D Yazılımına sahip Windows dizüstü bilgisayar (1 Lisans dahil)
1x Darbeye dayanıklı ve su geçirmez Peli Kılıf
1x Kullanım Kılavuzu
 
 
Not: Yukarıda bulunan bilgiler üretici firma verileridir.

 

 
Midas Dedektör güvencesiyle 2 yıl garantili dedektör modelleri, Dedektör Burada, Altın dedektör fiyatları, metal detector, metal dedektörü, okm fusion pro, okm dedektör almanya, okm 6000, metal detectors, dedektör nedir, dedektör fiyatları dedektör çeşitleri, dedektör yapımı, altın dedektörü altın arama dedektörü, altın, dedektör kiralama, metal dedektör en iyi altın dedektör, dedektör fiyatı , dedektör markaları, define dedektörü metal dedektörü yapımı, dedektör almak yasal mı, sahibinden dedektör metal dedektör fiyatları, dedektör almak için gerekli belgeler, el dedektörü, dedektör başlığı,  bulundurmak suç mu, en iyi dedektör define, dedektör çeşitleri ve fiyatları, altın arama makinası, kiralık dedektör, dedektor fiyatlari,ucuz define dedektör fiyatları, define dedektörleri, altin arama 

 

 

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Whatsapp
Ara