Türk Bayrağı
Dil Seçiniz Türkçe
Google ÇeviriÇeviri tarafndan desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
MENU
Tüm Kategoriler
KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Hediyeli

GDI Detectors

Geosensis X3 Derin Arama Dedektörü - 3D Pro Paket

Türkiye Distribütörü
İNDİRİM
0.00 TL 84,912.80 TL
 • Stok Kodu
  geosensis-3d-pro-paket
 • Hediyesi :
 • Döviz Fiyatı :
  4,130.00 EUR ( KDV Dahil)
 • TL Fiyatı
  0.00 TL + KDV / 0.00 TL (KDV Dahil)
 • TL Fiyatı :
  84,912.80 TL (KDV Dahil) İNDİRİM
 • 8,632.80 TL den başlayan taksitlerle!!

 • Havale/Nakit Fiyatı
  80,667.16 TL %5 Havale İndirimi

Telefon Sipariş Hattı

02164213030

ANA ÖZELLİKLER

 Pulse dedektör fiyatları cihazların özellikleri ve paket içeriklerine göre değişmektedir. Geosensis x3, pulse dedektör modelleri arasında en derin modellerin başındadır.

 

GEOSENSİS X3

 

GEOSENSIS X3, 4 metrelik çevresel kablo bobini kullanılan bir pulse indüksiyonlu metal dedektörüdür.1 x 1 metre büyüklüğündeki büyük bir çerçeveye monte edilebilen standart ekipman (KIT versiyonu),Küçük, yuvarlak bobinli VLF dedektörlerinin yeteneklerine kıyasla daha büyük metal nesneleri daha derinde tespit edebilir. Derin Arama Dedektörü olaral üretilmiştir. wDeww.dedektorburada.com)
 

Büyük başlıklar ile daha geniş alanlar daha kısa sürede aranabilir. Başlık, hafif bir çerçeveye monte edilmiştir (pvc tüpler).Çerçeve başlığı ve ana üniteyi daha kolay kontrol edebilmek için arama sırasında 2 kullanıcı gereklidir. Verilen başlık kabloları, VLF cihazlarında olduğu gibi kritik olarak dengelenmiş bir devrenin parçası değildir. Bu nedenle algılama derinliğini önemli ölçüde artırmak için herhangi bir şekilde ve büyük boyutta oluşturulabilir.(www.dedektorburada.com)

 
Büyük başlık kullanılırken atık metaller, şişe(kola,soda vb.) kapakları, açma kulpları, alüminyum folyo, tek madeni paralar gibi küçük metal nesneler tespit edilememektedir.
 

10 x 10 cm'den büyük nesneler için sağlanan Demirli(FE) / Demirsiz(NON FE) metal ayrımı vardır. (Büyük başlıklar kullanılarak)

Sadece RESET tuşuna basılarak Zemin koşullarındaki değişikliklere sıfırlanabilir.www.dedektorburada.com

2D / 3D grafiklerde gerçek zamanlı hedef görüntüleme için ICON DATA logger ile uyumludur.www.dedektorburada.com
 
 
GEOSENSIS X3, başlığın "hareketsizliğini" algılar ve darbe indüksiyon iletimi ile çalışır. Arama başlığından saniyede 600 kısa ve yoğun manyetik darbe yayılır,bu iletim aşamasıdır. Bu manyetik darbeler, yakındaki iletken malzemelerde başlığa girdap akımları üretir, örneğin metal nesneler gibi. www.dedektorburada.com

 

Başlığa iletilen bu küçük voltaj değişikliklerini tespit etmek için oldukça karmaşık bir elektronik devre gereklidir ve bu belirli sinyali alınan parazitten ayırmak zorundadır. Bu, özellikle pulse indüksiyon (PI) teknolojisi için uygundur. Ancak elektriksel iletkenlik ve nesnenin şekli aynı derecede önemlidir. Algılama derinliği faktörlerinden biridir.

Darbeli birincil alan aracılığıyla metal bir nesnede,metal nesnenin iletkenliğine bağlı olarak (metal türü,şekli,boyutu) üretilen girdap akımları tamamen kaybolana kadar farklı süre boyunca devam eder. www.dedektorburada.com

Sınıflandırma devresi bu nedenle, buna göre alınan girdap akımları için görsel bir zaman gecikmesi okuması verir. Her biri için "FE" demirli / "FE OLMAYAN" demirsiz için LED göstergesi olarak görüntülenen metal iletkenlik değeri tespit edilebilir. Bu, olası metal türü tanımlamasının yanı sıra ses tonu ve Yayılan ses süresi, gömülü alanın tam yerini ve boyutunu önceden belirlemeyi kolaylaştırmaktadır.www.dedektorburada.com
 
Tüm başlıklar su geçirmezdir, ancak elektronik ünite suya daldırılmamalı veya bırakılmamalıdır. Konektörleri daima kapaklarla koruyun. www.dedektorburada.com 
 

Düzensiz çalışma meydana geldiğinde, öncelikle konektörlerin durumunu kir, nem ve kötü yönden elektrik kontakları ayrıca olası hasar ve pil durumu için başlık kablolarını inceleyin. w

ww.dedektorburada.com

Pil Ve Şarj

Normal şartlar altında geosensis X3 tam olarak şarj olduktan sonra yaklaşık 6 saat çalışma imkanı vermektedir.Düşük pil durumu anında bir dizi bip sesiyle gösterilir.Bu olduğunda, hemen şarj edilmelidir.Kurşun / asit tipi pil, elektronik birimin içine yerleştirilmiştir.Pil durumu, herhangi bir zamanda 2 saniye süreyle reset düğmesine basarak görsel olarak izlenebilir.Ülkeye bağlı olarak mevcut şarj cihazı seçenekleri ürünle birlikte verilen şarj cihazları ile verilmiştir: AC 110 - 220 Volt.

 

 

Yeniden şarj etmek için GEOSENSIS X3'ün kapalı olduğundan emin olun ve arka panelin şarj girişine şarj cihazı konektörünü takın.

ŞARJ LED'i şarj durumunu onaylar. Tam şarj için 3-4 saat gereklidir.

READY LED, pilin tamamen dolu olduğunu gösterir.Şimdi şarj, bekleme durumuna girer. Ancak,READY açıldığında şarj cihazının bağlantısı kesilmelidir.

www.dedektorburada.com

 

 Yapılan testlerde dedektör derinliği

Metal

Başlık

2 Euro Tek Para

Soda Kutusu

Mühimmat Kutusu(30x15x17cm)

Süper Prob

13 cm dedek

38 cm www

60 cm dedektorburada

36 cm Başlık

36 cm

90 cm

125 cm

45 cm Başlık

38 cm 

100 cm

150 cm

4m.Kablo Bobin

Tespit yok

165 cm

270 cm

 

 

 

Teknik Özellikler 

Güç kaynağı : Değiştirilebilir 12V / 1.3 Ah dahili şarj edilebilir kurşun-asit pil

Tüketim : Yakında metal hedefler olmadan 130 mA

Kullanım süresi : Yaklaşık 6 saat

Şarj süresi : 4 saat maksimum

Darbe frekansı :611 Hz

*Sıcaklık aralığı :0 ila 50 C / 32 - 122 F (çalışır durumda)

Dedektörün düşük sıcaklıklara maruz kalması durumunda ortamın ani ısınmaya dönüşmesinden kaçınılması gerekir.Oluşan nem, işlev bozukluğuna neden olacaktır.

 
Not :  Yukarıda bulunan bilgi ve açıklamalar üretici firma verileridir.
 
 
 Midas Dedektör güvencesiyle 2 yıl garantili dedektör modelleri. Dedektör Burada, Altın dedektör fiyatları, metal detector, metal dedektör, pulse dedektör, geosensis x3, metal detectors, dedektör nedir, dedektör fiyatları dedektör çeşitleri, dedektör yapımı, altın dedektörü altın arama dedektörü, altın, dedektör kiralama, metal dedektör en iyi altın dedektör, dedektör fiyatı , dedektör markaları, define dedektörü metal dedektörü yapımı, dedektör almak yasal mı, sahibinden dedektör metal dedektör fiyatları, dedektör almak için gerekli belgeler, el dedektörü, dedektör başlığı,  bulundurmak suç mu, en iyi dedektör define, dedektör çeşitleri ve fiyatları, altın arama makinası, kiralık dedektör, dedektor fiyatlari,ucuz define dedektör fiyatları, define dedektörleri, altin arama

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Whatsapp
Ara