Türk Bayrağı
Dil Seçiniz Türkçe
Google ÇeviriÇeviri tarafndan desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
MENU
Tüm Kategoriler
KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Hediyeli

OKM Dedektör

Gepard GPR 3D Yer Altı Görüntüleme

Türkiye Yetlili Bayi
İNDİRİM
0.00 TL 511,964.56 TL
 • Stok Kodu
  gepardgpr
 • Hediyesi :
 • Döviz Fiyatı :
  24,901.00 EUR ( KDV Dahil)
 • TL Fiyatı
  0.00 TL + KDV / 0.00 TL (KDV Dahil)
 • TL Fiyatı :
  511,964.56 TL (KDV Dahil) İNDİRİM
 • 52,049.73 TL den başlayan taksitlerle!!

 • Havale/Nakit Fiyatı
  511,964.56 TL %0 Havale İndirimi

Telefon Sipariş Hattı

02164213030

ANA ÖZELLİKLER

Okm gepard cihazı radar sistemi ile maksimum derinliğe ulaşabilir, yeraltında keşfedilmemiş define ve hazineleri tespit edebilirsiniz.
 

 Gepard GPR

Boru hatları, boşluk, kablo, kablo boruları, tunel, bunker gibi benzeri yer altı nesnelerini tespit etmek için esnek, taşınabilir ve güçlü bir yer altı görüntüleme radarıdır.

Gepard GPR yer altı görüntüleme radarı maksimum derinliği yakalamak için (40m’ye kadar ) sinyalleri yakalamaya elverişli çok yönlü korumasız iletim sistemi kullanır.

Bu hafif, çevik ve kompakt ünite kolayca tek bir operatör tarafından çalıştırılabilir. Radar toprakaltına sinyal göndererek yeraltından aşağıda listelenen bulgular için gelecek karşı sinyali bekler;

Yer altı duvarları, bodrum ve beton takviyelerini gizli boşlukları, mezar ve türbeleri, su seviyesi ve yeraltı nehirlerini ve yer altı su havzalarını gömülü boru hatları, kanallar ve kablo tesisatlarını dolgu kuyuları, galeriler , siperler ve yer altı sığınakları septik tanklar, dağıtım kutuları ve drenaj boruları gizli tuneller, bunker ve barınaklar gömülü hazine sandıkları, heykeller ve gizli yerleri Gepard Toprak altı görüntüleme radarı ayarlanabilir teleskopik antenler ile gerçekleştirilen 60MHz’den 300MHz’e kadar birden fazla iletim frekans aralığı kullanır.

Ayrıca Gepard zemin radar kullanımını çok kolay hale getiren özel toprak tipleri üzerinde zemin etüdü optimize etmek için bir çok otomatik ayarlamaları destekler.

Sadece derinlik çözünürlüğünü ayarlayıp arama işlemlerine başlayabilirsiniz.Yer altı radarı tarafından ölçülen veelde edilen veriler doğrudan Android Tablet PC’ ye aktarılır.

Android yazılım Bluetooth üzerinden veri alır.

Yazılım GPS sinyallerini entegre etme, google haritaları oluşturma, otomatik filtreleme ve özel tarama detaylarını daha sonra hatırlamak için not alma yeteneğine sahip .

Ayrıca,otomatik filtreleme özelliği tarama sonuçlarını iyileştirmek ve daha kolay gizli nesneleri ve yapıları bulmak için yararlıdır.

Entegre GPS sayesinde tüm tarama pozisyonları tarama verileri ile birlikte saklanabilir.

 

Gepard Yer altı Görüntüleme Radarı için Alternatif Aksesuarlar

 

60 MHz GPR Anteni:Son derece sağlam bir anten olan 60 MHz anteni büyük derinliklerde jeofizik ölçümler yapılmasına olanak sağlar. Bu alternatif GPR anteni 100 MHz antene kıyasla çok daha derine nüfuz eder ve özellikle toprağın altındaki derinliklerde yatan daha büyük nesneleri tespit etmek için kullanılır.

100 MHz GPR Anteni:100 MHz anteni sağlam ve dengeli olmakla beraber yüksek çözünürlüklü ölçümler yapabilme özelliğine de sahiptir. 60 MHz antenin aksine 100 MHz anteni özellikle yeraltındaki küçük nesneleri bulma konusunda iyidir.

OKM Pil Paketi: Gepard GPR yer altı görüntüleme radarını kullanım esnasında AAA pillerinin yerine aynı zamanda OKM pil paketini de kullanabilirsiniz. Bu şekilde her 3 saatte bir pil değişimi yapmadan yer altı görüntüleme radarını 10 saate kadar kullanabilirsiniz .

 
 

Teknik Özellikler:

  
Kontrol Kutusu:

· Çalışma sıcaklığı: -20 °C - 55 °C

· Depolama sıcaklığı: -25 °C - 70 °C

· Havadaki nem oranı: 5 % - 75 %

· Suya dayanıklılık: Yok.

· Ebatlar: (Yükseklik x Genişlik x Derinlik): 350 x 182 x 60 mm

· Ağırlık: Yaklaşık olarak 1700 g

· Voltaj: 9.6 – 13.2 VDC, 18 W

· Çalışma süresi (alkalin batarya, 25 °C) :  yaklaşık 6 saat

· Çalışma süresi (akü bataryalar, 25 °C) :  yaklaşık 3 saat

· Çalışma süresi (OKM güç kaynağı 25 °C) :  yaklaşık 10 saat

 

 

 
Paket İçeriği
1x Kontrol Ünitesi
1x 2 üçgen antenli GPR alıcı ünitesi
1x 2 üçgen antenli GPR verici ünitesi
2x Teleskopik şaft
1x Android Tablet PC
1x Suya ve darbeye dayanıklı Pelikan kılıf
1x Bluetooth kulaklıklar
1x Şarj adaptörü ve güç kaynağı
1x Seyahat Adaptörü
1x Kullanma Kılavuzu

 

Not: Yukarıdaki bilgi ve açıklamalar üretici firma verileridir.  

 

 

Midas Dedektör güvencesiyle 2 yıl garantili dedektör modelleri, Dedektör Burada, Altın dedektör fiyatları, metal detector, metal dedektörü, okm gepard, okm gepard gpr, okm 4500, metal detectors, dedektör nedir, dedektör fiyatları dedektör çeşitleri, dedektör yapımı, altın dedektörü altın arama dedektörü, altın, dedektör kiralama, metal dedektör en iyi altın dedektör, dedektör fiyatı , dedektör markaları, define dedektörü metal dedektörü yapımı, dedektör almak yasal mı, sahibinden dedektör metal dedektör fiyatları, dedektör almak için gerekli belgeler, el dedektörü, dedektör başlığı,  bulundurmak suç mu, en iyi dedektör define, dedektör çeşitleri ve fiyatları, altın arama makinası, kiralık dedektör, dedektor fiyatlari,ucuz define dedektör fiyatları, define dedektörleri, altin arama 

 

 

 

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Whatsapp
Ara