Gold Digger Altın Dedektörü (uig-gold-digger)

Marka : Ger Detect
Kdv Hariç : 92.884,82 TL  + KDV
KDV Dahil : 111.461,78 TL
13.003,87 TL `den başlayan taksitlerle

UIG Gold Digger Altın Dedektörü, gömülü altın, ham altın, altın damarları, gizli hazineler, değerli metaller, altın, bronz ve gümüş paraları tespit etmek için yedi gelişmiş arama sistemi ile donatılmıştır. UIG şirketinin yoğun çabaları, bilimsel araştırmaları ve saha denemeleri sonucunda geliştirilen bu cihaz, yeraltındaki altını, değerli metaller ve gizli hazineleri tespit etmede yüksek verimliliğini dünya çapında yapılan sayısız pratik deney ve saha testleri ile kanıtlamıştır.

UIG Gold Digger, yeni başlayanları profesyonellere dönüştürecek gelişmiş özelliklere sahip olup, her kullanımda optimum sonuçlar sunar. Çok yönlü ve hassas tasarımı sayesinde gömülü altın, ham altın, değerli metaller, metal paralar ve gizli hazineleri tespit edebilen bu cihaz, tüm doğal koşullarda ve arazilerde etkili bir şekilde çalışır.

 

 

Otomatik (VLF) Sistemi ile değerli ve değersiz metalleri ayırt edebilen UIG Gold Digger, kullanıcılarına son derece verimli ve kullanımı kolay bir araç sunar. İleri düzeyde kalibrasyon teknolojisi sayesinde, toprak türlerinden etkilenmeyen bu cihaz, ıslak, mineral açısından zengin veya mineralleşmiş kayalar (bazalt kayalar) gibi zor koşullarda bile güvenilir sonuçlar verir.

 

Gold Digger Altın Arama Dedektörü Özellikleri

UIG Gold Digger, yedi farklı arama sistemi ile değerli ve değersiz metalleri tespit eder:

  1. Genel Arama Sistemi: Tüm hedef türlerini (büyük ve küçük) arayabilir.
  2. Küçük Hedef Arama Sistemi: Ham altın, altın damarları, küçük altın pulları ve metal paralar gibi küçük hedefleri tespit etme konusunda uzmanlaşmıştır.
  3. Yüksek Derinlik Arama Sistemi: Gizli hazineler gibi büyük hedefleri büyük derinliklerde tespit edebilir.
  4. Sert Zemin Arama Sistemi: Yüksek gürültülü ortamlarda ve en zorlu mineral açısından zengin, saf olmayan toprak türlerinde hedefleri keşfetme konusunda mükemmeldir.
  5. Akıllı Tarama Sistemi: Büyük derinliklere ulaşırken küçük hedefleri tespit etme yeteneğini kaybetmeden iki özelliği birleştirir.
  6. Özel Arama Sistemi: Yirmiden fazla metal türü için frekansları depolayabilir ve kullanıcıların aramak veya göz ardı etmek istedikleri metalleri seçmesine olanak tanır. Birden fazla metali aynı anda arayabilir veya aynı anda birkaç metali göz ardı edebilir.
  7. Hedef Lokalizasyon Sistemi (Pointer): Hedef konumlarını doğru bir şekilde belirleme, büyük derinliklere ulaşma ve arayıcının kazma işlemini kolaylaştırma konusunda uzmanlaşmıştır.

UIG Gold Digger Altın Dedektörü, üstün performansı ve kolay kullanımıyla altın arama tutkunlarına en gelişmiş teknolojiyi sunar.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR