GOLDMASTER 24K (1142650)

Kdv Hariç : 35.396,68 TL  + KDV
KDV Dahil : 42.476,02 TL
3.822,84 TL `den başlayan taksitlerle

Garrett GoldMaster 24K

Garrett GoldMaster 24K, en küçük altın külçelerini bulmak için en iyi hassasiyete sahip doğal altın arayıcıları için üretilmiş bir dedektör modelidir.

Garrett GoldMaster 24K, 48 kHz yüksek arama frekansı sayesinde en küçük altın külçelerini bulmak için en iyi hassasiyete sahip, özellikle doğal altın arayanlar ve genel olarak altın tespiti için Amerikan şirketi Garrett’in yeni bir sürümüdür. Cihaz, zemin dengeleme seçenekleri, modlar, ses modları ve tonları, demir ve sıcak kaya iptal özellikleri ve diğer özellikler gibi, arama yapanın algılama ve arama sürecini kolaylaştırması için bir dizi kullanışlı özellik içerir. Garrett GoldMaster 24, tüm amatör ve profesyonellerin altın arama yolculuğuna başlaması için uygun ekonomik fiyatıyla altın arayanlar için pratik bir cihazdır.

Garrett gold master 24k altın dedektörü

GoldMaster 24K Altın Dedektörü Cihaz Özellikleri

GoldMaster 24K cihazı, adından da anlaşılacağı gibi, farklı ortamlarda ve farklı toprak türlerinde en küçük doğal altın granüllerini bulmak için en yüksek hassasiyeti sağlayan özelliklerle altını tespit etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Garrett 24 altın dedektörü, daha fazla altın bulmak için farklı derinliklerde farklı boyutlardaki altın külçelerini algılamak için yüksek hassasiyet sağlayan yüksek frekans ve düşük frekans arasında bir denge sağlayan 48 kHz frekansında çalışır.

XGB Zemin Ayarı Sistemi
Zemin dengesini arazi değişikliklerine göre değiştiren benzersiz XGB otomatik izleme sistemi, GM24k’nin çok çeşitli zemin koşullarında kararlı çalışma ve daha az zemin gürültüsü ile kullanılmasına olanak tanır.

Değişken Kendinden Ayarlanan Eşik
Bu özellik, maden arayıcısının değişen zemin mineralizasyonunun etkilerini azaltmaya yardımcı olmak için eşik kurtarma hızını ayarlamasına olanak tanır.

2 Ses Modu

Garrett GoldMaster 24K, aşağıdakileri içeren 2 ses modu içerir:

1 – 2 Tonlu mod (Bip Modu), hedef türleri arasında ayrım yapılmasına yardımcı olur (demir dışı metal üzerinde demir)

2 – Sinyal gücü arttıkça ses perdesi ve ses seviyesi yükselen Standart Mod (Zip veya VCO).

 

Demir ve Sıcak Kaya Eliminasyonu
Cihazın önemli özelliklerinden biri, metal dedektör cihazlarına yanıltıcı sinyaller veren, gömülü bir demir hedeften veya sıcak kayalardan kaynaklanan sinyallerin alımını yok sayabileceği veya iptal edebileceği demir ve sıcak kayaları iptal etme veya yok sayma özelliğidir. özelliği de en iyi sonuçları elde etmek için ayarlanabilir.

 

Frekans Kayması

Frekans kaydırma özelliği, elektrik kuleleri veya yakındaki diğer elektronik cihazlar gibi farklı kaynaklardan gelen elektromanyetik paraziti azaltmaya yardımcı olur.

 

Hassasiyet Kontrolü

Prospector, zemin koşullarına bağlı olarak algılama sürecinin daha iyi kontrolü için 0 ila 10 arasında ayarlanabilen 10 Seviye arasından seçim yapabilir.

 

Su Geçirmez Arama Başlıklı Yağmur Geçirmez Dedektör

Cihaz, yağmur suyu ile elektronik devrelerini etkilemeden yağmurlu ve fırtınalı havalarda kullanılabilmesi için yağmur geçirmez özellikte tasarlanmıştır. Arama bobinleri ayrıca su geçirmez olacak şekilde tasarlanmıştır ve bu nedenle nehirlerde, göllerde ve deniz kıyılarında küçük bir derinliğe kadar arama yapmak için su altına daldırılabilir.

 

Kulaklık Dahil

Zayıf sinyallerin daha iyi duyulmasını sağlamak için ses kontrolüne sahip Garrett Clearsound Easy Stow Kulaklıklar ile birlikte verilen cihaz, rahat kafa bandı ve kulak yastıklarını entegre eder.

Arka ışık

Geceleri veya yağmurlu veya sisli günler gibi düşük ışık koşullarında ayarları ekranda görüntülemek için kullanışlı özellik.

Ses kontrol

 

Not: Yukarıda bulunan bilgi ve açıklamalar üretici firma verileridir.

Kullanım Seviyesi
Basit
Çalışma Frekansı
40-49 kHz
Arama Başlık Boyutu
10-19 cm (4-7 inç) 20-29 cm (8-11 inç)
Su Geçirmezlik
Su Geçirmez Başlık Su Sızdırmaz
Pil Gereksinimi
AA Tipi
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR