GR-3 PLUS YERALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZI (GR-3 PLUS TR)

Marka : Groundtech
Kdv Hariç : 38.715,83 TL  + KDV
KDV Dahil : 46.459,00 TL
4.181,31 TL `den başlayan taksitlerle

  Conrad GR-3 Yer Altı Görüntüleme Cihazı

Conrad GR-3 yeraltı görüntüleme cihazı; toprak altındaki farklılıkları algılayan ve 3 Boyutlu analiz yapmanızı sağlayan yeraltı görüntüleme cihazıdır.
Toprak altında gömülü olan, metalleri, manyetik nesneleri, mezar, oda, tünel gibi boşluk yapılarını algılamanıza, ölçmenize ve yer tespiti yapmanıza olanak sağlar.
Özel olarak hazırlanmış olan 3D Analiz yazılımı sayesinde manyetik (demir veya çelik), manyetik olmayan (altın, gümüş veya bakır) metalleri grafiksel olarak gösterir.

 

Connrad Gr-3 Plus Yeraltı Görüntüleme Cihazı

 

GR-3, herkesin kullanabileceği, son derece basit ve kompakt olarak tasarlanmıştır.
Herhangi bir kablo veya ağır bataryalara sahip değildir. Kullanıcı hafif tasarımı sayesinde zemini tarar ve tarama esnasında alınan veriler anlık (real-time) olarak tablet ya da telefon gibi mobil cihaz ekranında sonuçlar belirir.
Tarama ve ölçme işlemi bittikten hemen sonra ekrandaki sonuçlar analiz edilebilir.
Alınan veriler tablet ya da telefon gibi mobil cihazlarınızda saklayabilir ve gerektiğinde tekrar detaylı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Hedefin (metal ve/veya boşluk) derinliğini ve çapını (büyüklüğünü) hızlı bir şekilde almak yazılımın opsiyonları sayesinde olmaktadır.

GR-3 ürünü çok amaçlı bir cihaz olup, her türlü arazi (zemin) yapısında (kumlu, kayalık veya killi) rahatlıkla kullanılabilir.

GR-3 ürününün iki farklı modeli mevcuttur; GR-3 ve GR-3 Plus.

GR-3 modeli; yüksek hassasiyetli tekli sensör sistemine sahiptir (CN-S Sensor). 

GR-3 Plus modeli ise; yüksek hassasiyetli iki sensör (Dual) sistemine sahiptir (CN-D Sensor). Böylece daha fazla derine nüfuz edebilir, daha yüksek çözünürlükte veriler elde edebilirsiniz.

Her iki modelde de aşağıdaki özellikler bulunmaktadır;

 

  •  Kablosuz veri transferi

  •  Android ve IOS için özel olarak geliştirilmiş 3D Analiz uygulaması

  •  Otomatik ve Manuel, 3D Zemin tarama fonksiyonu

  •  Canlı tarama ve Pinpointer fonksiyonu

  •  5 volt mikro usb ile şarj edilme (taşınabilir güç kaynakları ile şarj edebilme)

 

3D Zemin Tarama fonksiyonu sayesinde, toprak altındaki nesnelerin, odaların, tünellerin, mezarların 3 Boyutlu olarak konumunu, derinliğini, grafiksel ve sayısal olarak ölçmenizi, algılamanızı sağlar.

Canlı tarama fonksiyonu sayesinde; grafiksel olarak hızlı bir şekilde toprak altındaki nesneleri tespit edebilirsiniz. Belirli bir arama şekline bağlı kalmadan kolayca ve hızlı şekilde nesneleri tespit edebilirsiniz.

Pinpointer fonksiyonu ile; nesnelerin noktasal konumlarını bulmanızı sağlar. Yazılımsal ve donanımsal olarak geliştirilmiş özel sensörleri sayesinde oldukça derinlerden tespitini sağlar.


Dowsing Rod Alan Tarama Çubuğu

Çıkarılabilir tasarım, montajı ve taşıması kolay.

Basit tasarıma sahip, kullanımı oldukça pratiktir. 

Prinç malzeme kullanılarak üretilmiş ve titanyum kaplama yapılmıştır. 

Geniş bir arazide define, boşluk ve su gibi hedeflerinizin tespitinde kullanılır. Hedefinize yakınlaşmanızı, yeraltı görüntüleme ve/veya metal dedektörleri ile noktasal tespit sağlamanıza yardımcı olur. 

 

GR-3 Plus Özellikler:

- Renk: Altın

- Malzeme: Prinç üzeri titanyum kaplama

 

 

Not : Yukarıda bulunan bilgi ve açıklamalar üretici firma verilerdir. 

  

  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR