Ground Scanner Yeraltı Görüntüleme (uig-ground-scan)

Marka : Ger Detect
Kdv Hariç : 131.552,00 TL  + KDV
KDV Dahil : 157.862,40 TL
18.417,28 TL `den başlayan taksitlerle

UIG Ground Scan Yeraltı Görüntüleme Cihazı 

UIG Ground Scan yeraltı görüntüleme cihazı, 3D teknolojisi ile canlı tarama ve yeraltı görüntüleme sistemini kullanan bir cihazdır.

Ground Scan cihazı, madenler, defineler, antik kalıntılar, arkeolojik mezarlara, mağaralara ve yeraltı boşluklarına yönelik keşif ve arama konusunda uzmanlaşmış olan dünyadaki tek teknolojiyi bir araya getiren üstün bir tespit cihazıdır. Üç farklı görüntüleme sistemi ile özel bir cihaz olan UIG yeraltı görüntüleme cihazı, mineral, define, arkeolojik mezar, koridor, mağara ve yeraltı boşluklarının keşfi ve aramasına kolaylıkla imkan tanıyan modern ve son derece etkili teknolojilerle desteklenen çok fonksiyonlu bir görüntüleme sensörüne sahiptir.

Ayrıca, antik ve arkeolojik duvarların hassas taramasını da gerçekleştirmekte çok etkilidir.

 

Ground scan cihazı, hafif ve hareketli bir arama koluna sahip olan son derece hafif bir cihazdır. Bu nedenle, madencilerin ve define avcılarının keşif ve arama işlemlerinde kullanması tercih

edilir.

 

uig ground scan 

 

Cihazın, iki farklı sese dayalı olarak mineralleri ve boşlukları ayırt etme özelliği de bulunmaktadır.

 

Cihazın uygulaması İngilizce, Arapça, İspanyolca, Fransızca, Almanca ve Portekizce dillerini destekler.

 

Üstün özellikleri ve güçlü kapasiteleri ile UIG yer tarama cihazı, madenciler, arkeologlar, define avcıları ve yeraltı hazinelerini ve sanat eserlerini keşfetmeye ilgi duyan herkes için ideal bir araçtır.

 

UIG yer tarama cihazı, Alman endüstrisinin en iyi örneklerinden biridir. Avrupa CE sertifikasına ve ISO 9001 uluslararası belgesine sahiptir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR