Türk Bayrağı
Dil Seçiniz Türkçe
Google ÇeviriÇeviri tarafndan desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
MENU
Tüm Kategoriler
KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Hediyeli

Mega Detection

Infinity Max Pro Multi Sistem Dedektör

Türkiye Distribütörü
İNDİRİM
0.00 TL 244,971.00 TL
 • Stok Kodu
 • Hediyesi :
 • Döviz Fiyatı :
  12,900.00 USD ( KDV Dahil)
 • TL Fiyatı
  0.00 TL + KDV / 0.00 TL (KDV Dahil)
 • TL Fiyatı :
  244,971.00 TL (KDV Dahil) İNDİRİM
 • 24,905.39 TL den başlayan taksitlerle!!

 • Havale/Nakit Fiyatı
  232,722.45 TL %5 Havale İndirimi

Telefon Sipariş Hattı

02164213030

ANA ÖZELLİKLER

 

Infinity Max Pro metal dedektörü, derin hazinelerin tespiti, altın arama, yeraltı boşlukları ve tünelleri içeren çeşitli metal algılama uygulamalarını kapsayan, cihazda bulunan metal algılama teknolojileri ve algılama araçları açısından en kapsamlı ve güçlü metal dedektörüdür. algılama ve birçok pratik uygulama.

 

Mega Detection, Infinity Max Pro aracılığıyla, farklı profesyonel hazine avcıları, arkeolojik hazine arayanlar ve hatta maden arama kategorileri için entegre ve çoklu çözümler sunan 12 arama sistemine sahip pratik ve çok amaçlı çok sistemli bir metal dedektörü ve 3D yer tarayıcısı sunar. şirketler.

 

Infinity Max Pro, tüm metal algılama teknolojilerini tek bir cihazda, tamamen yeni arama teknolojilerini içeren eksiksiz bir farklı prob ve sensör ve bobin seti aracılığıyla, kullanıcıya farklı arama seçerken sorunsuz ve kolay bir deneyim sağlayan modern, gelişmiş çok dilli bir yazılım programı ile entegre eder. tüm arama sistemlerinin görsel sunumunu cihaz ekranı veya herhangi bir Android tablette Multi Visual Analyzer uygulaması aracılığıyla izleme.

 

· Infinity Max Pro, profesyonel hazine avcıları için 3D zemin tarayıcı, elektromanyetik metal dedektörü, altın dedektörü ve jeofizik cihazı tek bir pakette birleştiren hepsi bir arada çok amaçlı çoklu sistem çözümüdür.

· En son gelişmelerle birlikte tüm metal algılama teknolojilerini içeren 12 arama sistemi.

· I.M.T.U , V.S.T , M.G.S ve PS50,PS36,PS28 arama başlıklarını içeren güçlü problar ve algılama araçları.

· Arama alanlarında uzun ömürlü kullanım için hafiflik ve estetiği bir araya getiren ve yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş, kullanıcıya rahat bir kullanıcı deneyimi sağlayan modern ergonomik tasarım.

· Daha geniş alan kapsamı ve tarama verilerinin cihaz ekranında veya tablet üzerinde görselleştirilmesi yoluyla daha doğru sonuçları garanti eden Çoklu Zemin Tarayıcı (M.G.S) probu aracılığıyla güçlü yeni 3D zemin tarama teknolojisi.

· Multi Visual Analyzer uygulaması, tarama verilerinin 3D görselleştirmesini çok renkli 3D grafikler olarak görüntülemek için kullanılan güçlü bir çok dilli 3D görselleştirme ve analiz uygulamasıdır.

· Gelişmiş algılama performansı, 3000 m'ye kadar daha geniş tarama aralığı, 50 metreye ulaşan daha fazla derinlik aralığı ile gelişmiş uzun menzilli metal algılama teknolojisi.

· Aşağıdakileri içeren 3 Uzun Menzilli Konum Belirleme (LRL) sistemi: Otomatik LRL, Manuel LRL, CTRL LRL, arama sürecini özelleştirmek için birçok seçenek ve cihaz ekranındaki görsel göstergeler.

· Gömülü metal hedeflere ve altına daha fazla derinlik erişimi için performansı geliştirilmiş teknolojiye sahip büyük PS50 arama başlığı aracılığıyla darbe indüksiyon sistemi.

· Madeni paralar, küçük kalıntılar ve en küçük altın külçeleri gibi en küçük metal nesneleri bulmak için PS36 ve PS28 arama bobinleri aracılığıyla iki modlu akıllı algılama sistemi.

· Yere dikilmiş takozları kullanarak, özdirenç değerlerine göre jeolojik-elektriksel zemin direnci ölçümünü kullanan güçlü Jeofizik sistem, cihaz, farklı metal türlerinin yanı sıra mağara, tünel, oda gibi boşluklar da dahil olmak üzere farklı hedef tiplerini belirleyebilir ve konumlandırabilir. altın, gümüş, bakır ve diğerleri gibi.

· Tünel, mağara, oda, mezar, kiler gibi yer altı boşlukları ve yapıların tespitinde kullanılan özel Tünel sistemi.

· Arayıcıya potansiyel keşfedilen hedeflerin kapsamlı bir görünümünü ve bunlar hakkında eksiksiz bilgi sağlamak için ses tonları aracılığıyla sesi, V.S.T LED Çubukları aracılığıyla ışığı ve ekranda veya tablette görselleştirmeyi birleştiren entegre bir geri bildirim sistemi.

· Ayarların kolay yapılmasını, sayıların net bir şekilde okunmasını ve sonuçların görsel olarak rahatça görülmesini sağlayan, nispeten büyük boyutlu (5 inç) yüksek çözünürlüklü renkli LCD ekran.

· Kullanıcı deneyimi alanındaki en son gelişmeleri dikkate alan, arama ayarlarının kolayca ayarlanmasına, arama sistemlerinin ve arama programlarının seçilmesine, mesafelerin ve derinliklerin ayarlanmasına ve sonuçların görsel olarak görüntülenmesine olanak tanıyan, 12 uluslararası dilde sunulan modern, kullanımı kolay program.

· Infinity Max Pro, kendine özgü tasarımlı bir kutuda bulunan harici bir lityum polimer pil ile çalıştırılır, pil yeniden şarj edilebilir ve uzun bir çalışma süresini garanti eder.

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Whatsapp
Ara