Türk Bayrağı
Dil Seçiniz Türkçe
Google ÇeviriÇeviri tarafndan desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
MENU
Tüm Kategoriler
KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Hediyeli

MWF Dedektör

MF 1500 Smart Alan Tarama

Türkiye Distribütörü
İNDİRİM
0.00 TL 142,425.00 TL
 • Stok Kodu
  mf1500smart
 • Hediyesi :
 • Döviz Fiyatı :
  7,500.00 USD ( KDV Dahil)
 • TL Fiyatı
  0.00 TL + KDV / 0.00 TL (KDV Dahil)
 • TL Fiyatı :
  142,425.00 TL (KDV Dahil) İNDİRİM
 • 14,479.88 TL den başlayan taksitlerle!!

 • Havale/Nakit Fiyatı
  135,303.75 TL %5 Havale İndirimi

Telefon Sipariş Hattı

02164213030

ANA ÖZELLİKLER

MWF - MF 1500 Smart 

Gelişmiş ve sofistike bilimsel teknikler, 4 yılı aşan bilimsel çalışmalar ve pratik deneyler sonucunda bugün sizlere sunan ve kazandıran MWF Group, Yüksek doğrulukta algılama sistemleri ve hatasız.

MF 1500 SMART, yeraltı kaynakları ve mineral, altın, mineraller, su, değerli taş, elmaslar, boşluklar ve boşluklar için isteğe bağlı listelerle tespit ve keşif konusunda uzman.

Bu cihaz, algılama ve akıllı işletim sistemleri (Smart Technology) üzerinde ilk kez ve özel olarak MWF GROUP'ta çalışan en son ve en gelişmiş bilimsel teknolojidir.

MF 1500 Smart, çeşitli fonksiyonlara sahip çoklu algılama sistemli bir cihazdır, akıllı işletim sistemleri tarafından desteklenen, hedef ve derinlik için sondaj noktalarının belirlenmesi ile yer altı hedefleri hakkında kaşife yüksek doğrulukta sonuçlar verir ve kullanıcıya bir Cihaz programlarının tüm ayarlarında eksiksiz ve hızlı kontrol ve sorunsuz.

MF 1500 Smart ayrıca Çoklu dile sahiptir, bu nedenle herkes kullanabilir ve hedef nokta ve delme ile ilgili entegre veri ve sonuçlar ile hedefin derinliğini ve boyutunu belirlemek için kolayca kullanılabilir.

Genel Özellikler

MF 1500 Smart ” Özel elektronik karaktere sahip bilimsel teknikler ve geliştirilmiş yazılımlar ile benzersiz ve benzersiz çalışır.

MF 1500 Smart ” Yeraltındaki hedefleri tespit etmek ve bulmak için en son gelişmiş ve sofistike tekniklere sahip çoklu tespit ve keşif sistemlerine sahiptir.

Yeraltı kaynakları, metal, altın, gümüş, bronz, su, değerli taş, boşluklar ve hazineler için tespit ve keşif için yüksek teknoloji seviyeleri.
40 metre derinliğe kadar toprak altına nüfuz edebilen, ön mesafeyi tespit edip 2 km'ye kadar yayılabilen yüksek hassasiyet ve performansa sahip dalga frekansları.

TFT renkli ekran 3.2 inç HD, kullanıcıya gece ve gündüz net görüş sağlar.
Size gündüz veya gece için yeterli aydınlatma sağlayan ekran parlaklık özelliğinin seviyesini kontrol edin ve ayrıca enerji tasarrufu için aydınlatma seviyesini azaltın.
Beş ses seviyesi, size ses çıkışı üzerinde yeterli kontrol sağlar ve arama sonuçlarının seslerini bildirir.
MWF Group'a özel tespit ve keşif cihazlarında dünya çapında ilk kez, Akıllı işletim ve tespit sistemleri ile desteklenen cihaz, Akıllı arayüzler, Güç tasarrufu sistemi, Akıllı şarj sistemi, Çoklu dil ve cihaz dilini hatırla, ayarları kaydet, Akıllı kontrol, Bluetooth teknoloji ve fabrika ayarlarına sıfırlama.
Akıllı ayarlar Arayüzü, tüm fonksiyonlarda ve programlarda kolaylıkla esnek ve hızlı kontrol sağlar.
Arama sisteminin Seçim Arayüzü, size arama sistemi modları arasında hızlı bir geçiş sağlar, üzerinden algılayan arama sistemini seçer.
Kullanıcıya pil seviyesinin doğru takibini sağlayan, pil seviyesi ile ilgili bildirimler ve daha devreye girmeden uyarılar veren pil ve şarj akıllı özelliği, kullanıcıya cihaz AÇIK veya KAPALI olduğunda pil şarjını da takip etme imkanı veren akıllı şarj sistemleri ile ve eklenen şarj seviyesini gerçek zamanlı olarak öğrenmek için.
Küçük ebatlı, kablosuz haberleşme siparişleri ile hızlı hareket sağlayan, bağlı tüm ünite ve sistemlerin demontaj ve montajına tabi olan cihaz ve aksesuarlar.
Kablosuz bağlantı Sistemi, beraberindeki arama sistemlerine bağlanarak, kendisi tarafından keşfedilecek arama sistemine kablosuz komutlar gönderen ve ayarlarını uzaktan değiştiren, kabloları bağlamaya ve arama sürecini engelleyebilecek veya geciktirebilecek diğer şeylere gerek kalmadan, ve sonuçlar.
Butonlar Kromdan üretilmiş butonlardan oluşan Kontrol Paneli, cihaz ve ayarlarda hızlı kontrol konusunda size güven verir.
Otomatik Tuning Sistemi (ATS) Özel buluş ve yeni, MWF GROUP lehine kayıtlı olan bu sistem, sistem toprağı otomatik olarak tanıdığından, arama işlemine otomatik olarak orantılı olarak ayar verdiği için her türlü toprak ve arazide kesin ve kesin sonuçlar verir. Toprağın türü ve özellikleri , Kayalık ve dağlık bölge etkisinden kaynaklanan örtüşen radyasyonun ortadan kaldırılması ile diğer birçok dedektörü etkileyebilir, ancak bu akıllı sistem, sıralama ve analiz yapabilir ve ilgili gerekli seviyeleri sağlayabilir. frekans sinyalinin, voltajının ve dalga boyunun hatasız sonuçlar veren sinyalin.
Kullanıcının çaba sarf etmeden veya yorulmadan çalışmasına yardımcı olan hafiflik.
Teledeteksiyon Arama Sistemi ve tespit için iki sistem (iki yöntem) ile çalışır.

Sistem 1: El Tipi LRL

El tipi LRL”, hedeflerin yerini tespit etmek için uzun mesafeli arama sistemi ile çalışır, gece rehberlik için lazer LED'i ile kullanıcıyı doğrudan hedef siteye yönlendirir.

6 volt ile çalışan bu ünite, dört adet standart 1.5 volt AAA pil ile normal bir pil veya bir defaya mahsus şarj edilebilir piller ile kullanılabilir.

Sistem 2: Hat İzleyici

Ana verici cihaz ile hedef nokta arasına bağlanan elektrik hatlarının frekansını takip etmek için özel bir sistem olan Line Tracker sistemi, uzaktan algılama sistemleri için en son gelişmiş sistemler ile kullanıcıya hedef noktasına doğrudan ulaşana kadar doğru bir takip sağlar. kablosuz bağlantı.
9 volt ile çalışan bu ünite, 9 voltluk tek bir pil ile, normal pilleri tek seferlik veya şarj edilebilir pilleri kullanabilirsiniz.
Yeraltındaki hedefleri tespit etmek ve hedefe ulaşmadan önce hedef yolunu bulmak için doğru sonuçlar.
Yeraltı hedeflerinin tespitinde çok işlevli ve özel listeler / Metal listesi / Su listesi / Mücevher listesi / Boşluk listesi.
Aramak istediğiniz hedefi seçme özelliğine sahip 4 tip metali tespit etmek için uzmanlaşmış metal listesi, şunları içerir: altın, gümüş, bakır, bronz.
Su listesi uzmanlaşmıştır, aramak istediğiniz hedefi seçme özelliğine sahip 4 tip su tespit eder, İçeriği: Doğal su, maden suyu, tuzlu su ve her türlü su.
Aramak istediğiniz bir hedefi seçme özelliğine sahip 4 su türünü tespit etmek için uzmanlaşmış su listesi, şunları içerir: Doğal su, maden suyu, tuzlu su ve her türlü su.
Aramak istediğiniz bir hedefi seçme özelliğine sahip 4 tür Değerli Taş tespit etmek için uzmanlaşmış Mücevher listesi, şunları içerir: Elmaslar, zümrütler, meteoroidler ve tüm değerli taş türleri.
Mağaraları tespit etmek için özelleşmiş Boşluklar Listesi.

Arama seviyesi için doğru ayar arayüzü, Çok seviyeli ile ön kontrol derinlik seviyeleri ve arama mesafesi:

40 metreye kadar derinlik, bir kontrol özelliği ile sinyal seviyesinde arama derinlikleri, derinlik seçenekleri listesi üzerinden başlar ve başlar:
0 m'den 1 m'ye kadar
0 m'den 5 m'ye kadar
0 m'den 10 m'ye kadar
0 m'den 20 m'ye kadar
0 m'den 30 m'ye kadar
0 m'den 40 m'ye kadar
450 m derinliğe kadar Su Derinliği, derinlik seçenekleri listesi aracılığıyla arama derinliklerinin sinyal seviyesinde bir kontrol özelliği ile başlar ve şöyle başlar:
0 m'den 50 m'ye kadar
0 m'den 100 m'ye kadar
0 m'den 150 m'ye kadar
0 m'den 250 m'ye kadar
0 m'den 350 m'ye kadar
0 m'den 450m'ye kadar
450 m derinliğe kadar Su Derinliği arayüzü, derinlik seçenekleri listesi aracılığıyla arama derinliklerinin sinyal seviyesinde bir kontrol özelliği ile başlar ve şöyle başlar:
0 m'den 50 m'ye kadar
0 m'den 100 m'ye kadar
0 m'den 150 m'ye kadar
0 m'den 250 m'ye kadar
0 m'den 350 m'ye kadar
0 m'den 450m'ye kadar
Mesafe seçenekleri listesi aracılığıyla ön yayın dalgası seviyesinde bir kontrol özelliği ile 2000 m'ye kadar mesafe araması ve başlar:
0 m'den 100 m'ye kadar
0 m'den 250 m'ye kadar
0 m'den 500 m'ye kadar
0 m'den 1000 m'ye kadar
0 m'den 1500m'ye kadar
0 m'den 2000 m'ye kadar
Kablosuz bağlantı Sistemi
Güçlendirme sinyali için yer verici ünitesi ile donatılmıştır.

Sistem 3: İyonik algılama sistemi (Akustik)

Uzun menzilli bir İyon arama sistemi üzerinde çalışmak, yeraltındaki değerli metallerin İyon alanını tespit etmek ve aramak ve hedeflerin yerini uzak mesafeden bulmak için, arabada da kullanılabilir.
 
Bu sistem için Özel Arayüz, aramak istediğiniz hedef tipinin önceden ayarlanmasını sağlar: altın, gümüş, bakır, bronz,
İyonik akustik doğrulama ünitesi ana cihaz ile kablosuz olarak çalışmakta ve bağlanmaktadır.
Sistem, altta yatan hedeflere hızla yanıt vererek karakterize edilir ve gizli hedef hakkında eksiksiz veri verir.
Aramada hedef siteleri algılamaya büyük bir odaklanma ve kullanıcıyı mümkün olduğunca az zaman ve çabayla hedef siteye yönlendirir.
Bu sistem, kullanıcıya aşağıdakilerden oluşan birden fazla sonuç verir:
LED'ler etkileşimli Gösterge, hedeflerin merkezine yaklaşıldığında yukarı doğru etkileşime girer.
Ses etkileşimli Gösterge, hedefin merkezine yaklaşıldığında yukarı doğru etkileşime girer.
Pil seviyelerini gösteren LED'ler ve 3 seviyeden oluşan pil seviyesini gösterir.
3.7V Li-ion 3600 mAh'lik iki dahili hücre, çıkış 12 volt

Sistem 4 : Zemin Sensör Sistemi

Toprak katmanlarını taramak ve içeriğini tanımak için çalışan ve metallerin yerlerini ve yeraltındaki boşlukları tespit etmek ve konumlandırmak için manyetik radyasyon alanlarını ve seviyelerini okuyan zemin sensör sistemi.
Akıllı arayüz, hedefler hakkında size mutlak netlik ve entegre sonuçlar verir.
Metaller ve boşluklar arasında doğru ayrım sistemi.
Hedefin boyutunu belirlemek için osiloskop grafik görüntüleme sistemi.
Gelişmiş sensörler, gerçek zamanlı olarak anında ve doğrudan sonuçlar verir.
Doğruluk Ekrandaki grafiklerle hedef noktayı belirleyin.

Akıllı doğrulama sistemi, cihaza toprak sensörünün bağlanmasıyla ilgili olarak iyi veya cihaza bağlı değil.

TFT renkli ekran 3.2 inç HD, kullanıcıya gece ve gündüz net görüş sağlar.
Size gündüz veya gece için yeterli aydınlatma sağlayan ekran parlaklık özelliğinin seviyesini kontrol edin ve ayrıca enerji tasarrufu için aydınlatma seviyesini azaltın.
MF 1500 Smart'ın Beş ses seviyesi vardır, size ses çıkışı üzerinde yeterli kontrol sağlar ve arama sonuçlarının seslerini bildirir.

MWF Group'a özel tespit ve keşif cihazlarında dünya çapında ilk kez, Akıllı işletim ve tespit sistemleri ile desteklenen cihaz, Akıllı arayüzler, Güç tasarrufu sistemi, Akıllı şarj sistemi, Çok dilli ve cihaz dilini hatırla, ayarları kaydet, Akıllı kontrol, Bluetooth teknoloji ve fabrika ayarlarına sıfırlama.
MF 1500 Akıllı Akıllı ayarlar Arayüzü, tüm fonksiyonlarda ve programlarda size esnek ve hızlı kontrol kolaylığı sağlar.

Arama sisteminin Seçim Arayüzü, size arama sistemi modları arasında hızlı bir geçiş sağlar, üzerinden algılayan arama sistemini seçer.

Kullanıcıya pil seviyesinin doğru takibini sağlayan, pil seviyesi ile ilgili bildirimler ve daha devreye girmeden uyarılar veren pil ve şarj akıllı özelliği, kullanıcıya cihaz AÇIK veya KAPALI olduğunda pil şarjını da takip etme imkanı veren akıllı şarj sistemleri ile ve eklenen şarj seviyesini gerçek zamanlı olarak öğrenmek için.
Mf 1500 Smart ve kablosuz iletişim siparişleri ile hızlı hareket sağlayan, bağlı tüm ünite ve sistemlerin demontaj ve montajına tabi, küçük boyutlu özelliklere sahip aksesuarlar.
Kablosuz bağlantı Sistemi, beraberindeki arama sistemlerine bağlanarak, kendisi tarafından keşfedilecek arama sistemine kablosuz komutlar gönderen ve ayarlarını uzaktan değiştiren, kabloları bağlamaya ve arama sürecini engelleyebilecek veya geciktirebilecek diğer şeylere gerek kalmadan, ve sonuçlar.
Butonlar Kromdan üretilmiş butonlardan oluşan Kontrol Paneli, cihaz ve ayarlarda hızlı kontrol konusunda size güven verir.

Otomatik Tuning Sistemi (ATS) Özel buluş ve yeni, MWF GROUP lehine kayıtlı olan bu sistem, sistem toprağı otomatik olarak tanıdığından, arama işlemine otomatik olarak orantılı olarak ayar verdiği için her türlü toprak ve arazide kesin ve kesin sonuçlar verir. Toprağın türü ve özellikleri , Kayalık ve dağlık bölge etkisinden kaynaklanan örtüşen radyasyonun ortadan kaldırılması ile diğer birçok dedektörü etkileyebilir, ancak bu akıllı sistem, sıralama ve analiz yapabilir ve ilgili gerekli seviyeleri sağlayabilir. frekans sinyalinin, voltajının ve dalga boyunun hatasız sonuçlar veren sinyalin.

MF 1500 Smart : Kullanıcının çaba sarf etmeden veya yorulmadan çalışmasına yardımcı olan hafiftir.

Teknik özellikler


Arama sistemi : Çok disiplinli tespit sistemleri:
Tele algılama (Elde LRL)
Teledeteksiyon ( Hat İzleyici )
İyonik algılama sistemi (Akustik)
Zemin Sensör sistemi

Arama prensibi:


1. Sayısal Frekans Sinyal İşleme (DFSP) / Hedeflerin Elektrostatik Alanlarını Alma
2. Dijital Frekans Sinyal İşleme (DFSP) / Hedeflerin Elektrostatik Alanlarını Alma
3. Alınan Sinyalin İyonik Radyasyon Seviyesinin İşlenmesi
4. Hedeflerin manyetik alanlarını algılar ve değerleri netleştirir.

İşletim işlemcisi: MICROCONTLLER PIC18 & ARM 7

Çalışma Arama frekansı:


1. 1 kHz'den 30 kHz'e
2. 1 kHz'den 30 kHz'e
3. 20 MHz
4. Manyetik alan ölçümü

Güç: 7.4 volt 6000 mAh
Güç tüketimi : Maksimum tüketim 150 mA
Pil ömrü: 15 çalışma saati
Şarj Cihazı:5.1 volt 3 amper / Şarj Süresi 3 saat
Ekran Tipi:TFT Renkli Monitör 3.2″ , 65536 Renkli, 48Mhz , CDMA GPU

Algılamak için uzmanlaşmıştır:
1. Metal listesi – Su listesi – Değerli taş listesi ve ayrıca Boşluklar listesi.
Hedef Ayrımcılığı : Evet

Hedef Seçim Sistemi:
1. Evet, hedefler listesinden aramaya başlamadan önce hedef türünü seçebilirsiniz
Derinlik Arama: Tüm hedefler için 40m ve derinlik seçenekleri listesi aracılığıyla derinlik seviyesinde kontrol özelliği ile su için 450m.

Mesafe Arama: Mesafe seçenekleri listesi üzerinden mesafe seviyesinde bir kontrol özelliği ile 2000 m.

Sonuç geri bildirimi:
1. Ses + görsel + uyarılar eşliğinde hedef konuma yönlendirme yoluyla.
2. Ses + görsel + uyarılar eşliğinde hedef konuma yönlendirme yoluyla.
3. Ses, LED göstergeler ve titreşim yoluyla.
4. Ekranda grafiksel veri, ses, osiloskop ve sinyal gücü göstergeleri.

Bluetooth: yok
kablosuz : evet
Otomatik akıllı yönlendirme sistemi: yok
Sesli uyarılar: Evet
Titreşimli uyarı : Evet, iyonik sistem
Çalışma sıcaklığı : -15°C ile 60°C arası
Depolama sıcaklığı : -15°C ile 40°C arası
Nem : Hava nemi oranı %90 seviyesinde depolanabilir ve çalışabilir.
Ağırlık: Bileşik: 1 kg – torbada ayrık halde: 3 kg
Boyutlar:18.9×10.4×5.8 cm
Çanta ölçüleri:40x33x17 cm

 

 

Not : Yukarıda bulunan bilgi ve açıklamalar üretici firma verileridir.

 

alan tarama, mwf, Alan tarama cihazı yorumları, alan tarama nedir, alan tarama dedektörü, alan tarama, Altın dedektör fiyatları, metal detectors, dedektör nedir, dedektör fiyatları dedektör çeşitleri, dedektör yapımı, altın dedektörü altın arama dedektörü, altın, dedektör kiralama, metal dedektör en iyi altın dedektör, dedektör fiyatı , dedektör markaları, define dedektörü metal dedektörü yapımı, dedektör almak yasal mı, sahibinden dedektör metal dedektör fiyatları, dedektör almak için gerekli belgeler, el dedektörü, dedektör başlığı,  bulundurmak suç mu, en iyi dedektör define, dedektör çeşitleri ve fiyatları, altın arama makinası, kiralık dedektör, dedektor fiyatlari,ucuz define dedektör fiyatları, define dedektörleri, altin arama

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Whatsapp
Ara