Minelab GPX Dedektör Serisi Uyumlu 24'' Concentric Başlık (D00209)

Kdv Hariç : 24.227,04 TL  + KDV
KDV Dahil : 29.072,45 TL
3.391,79 TL `den başlayan taksitlerle

Minelab GPX Serisi Detech 24" (60cm) Arama Başlığı

Minelab GPX Serisi Detech 24" (60cm) Arama Başlığı, standart DD bobinlere kıyasla olağanüstü ayırma yetenekleri sunan yüksek performanslı bir üründür. Detech tarafından geliştirilen bu arama başlığı, en son teknoloji ve tasarım prensipleriyle üretilmiş olup %100 su geçirmez özelliği ile dikkat çeker.

24" (60cm) arama bobini, altın parçalarına karşı yüksek hassasiyet sunarken, büyük hedeflerde de etkileyici bir derinlik sağlar. Bu nedenle, özellikle kalıntı ve define aramaları için mükemmel bir seçenektir.

Altın tespitine özel olarak tasarlanan ve geliştirilen Minelab GPX Serisi Detech 24" Arama Başlığı, derin altın yataklarının keşfi için idealdir. Serideki en derin arama başlıklarından biri olan bu başlık ile en doğru hedef tespiti ve en iyi derinlik elde edilir.

Detech'in en yüksek kalitedeki malzemeleri ve gelişmiş üretim teknikleriyle üretilen bu başlık, dayanıklılığını artırmak için hafif reçinelerle doldurulmuş ve cam elyafı ile güçlendirilmiştir. Aynı zamanda şok direncini artırmak ve uzun ömürlü kullanım sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmış bir elyaf malzemesi ile desteklenmiştir.

Elektromanyetik dalgalar için "şeffaf" malzemelerle üretilen Detech 24" Arama Başlığı, mükemmel koruma sağlar. 

Minelab GPX Serisi Detech 24" Arama Başlığı Özellikleri:

  • Özel polimer malzemeden üretilen yivli gövde, cam elyafı ile güçlendirilmiş ve yüksek basınçlı enjeksiyon kalıplama yöntemiyle üretilmiştir.
  • Maksimum UV koruması sağlayarak uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.
  • Geniş sıcaklık aralıklarında mükemmel indüktif denge sağlar, bu da daha iyi zemin dengesi, kararlı çalışma, yüksek hassasiyet ve doğru hedef tespiti anlamına gelir.
  • Detaylı tasarımı sayesinde daha kararlı zemin performansı ve genel alan etkinliği elde edilir.
  • Altın parçalarını tespit etme hassasiyeti ve büyük hedeflerde derinlik sağlama yeteneği ile öne çıkar.
  • Minelab GPX Serisi Detech 24" Arama Başlığı, arazi aramalarında ve altın tespitinde üstün performans sunan, güvenilir ve dayanıklı bir seçenektir. Hem profesyonel araştırmacılar hem de hobi amaçlı kullanıcılar için ideal bir arama başlığıdır

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR