Türk Bayrağı
Dil Seçiniz Türkçe
Google ÇeviriÇeviri tarafndan desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
MENU
Tüm Kategoriler
KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Hediyeli

Conrad Dedektör

Pro-900 Yer Altı Görüntüleme

Türkiye Yetlili Bayi
İNDİRİM
0.00 TL 35,750.00 TL
 • Stok Kodu
  pro-900
 • Hediyesi :
 • TL Fiyatı
  0.00 TL + KDV / 0.00 TL (KDV Dahil)
 • TL Fiyatı :
  35,750.00 TL (KDV Dahil) İNDİRİM
 • 3,634.58 TL den başlayan taksitlerle!!

 • Havale/Nakit Fiyatı
  33,962.50 TL %5 Havale İndirimi

Telefon Sipariş Hattı

02164213030

ANA ÖZELLİKLER

Conrad pro 900 fiyatı ve özellikleri ile kullanıcılar tarafından tercih edilen ve memnuniyetle kullanılan bir yeraltı görüntüleme cihazıdır.

 

Pro 900 TEKNİK ÖZELLİKLER


Azami ölçüm Derinliği : 15 m

PAKET İÇERİĞİNDE ANDROID TABLET veya WINDOWS BİLGİSAYAR YOKTUR. 

İletişim Gerilimi : 12 V
Toplam Ölçü: 180 x 250 x 55 mm
Ağırlık : 3000 g
128 Mhz işlemci
1024 MB hafıza
64 x 128 piksel çözünürlük
Kablosuz kompakt tasarımlı ana ünite
Eş zamanlı grafik aktarımı
16 adet hafızaya kayıt fonksiyonu
Otomatik ve manuel arama seçimi
Işık ve kontrast ayarı
Eş zamanlı grafik sistemi
Manyetometre
CE Kalite Politikalarına Uygunluk Belgesine SahipConrad PRO 900, Sınıfındaki diğer cihazlara kıyasla 2 kat daha iyi bir çözüme sahip olan profesyonel ürün. Kompakt tasarımı sayesinde tüm arazi ortamlarında kullanıma uygundur. 

Conrad PRO 900, Hedef bölgedeki düzensizlikleri tespit edebilen EM Sistemi yöntemini esas almaktadır. Böylece cihaz çok faklı yapıları tanımlayabilmektedir. Bunlar arasında tabaka oluşumu, yer altı su seviyesi ve mezar odaları gibi doğal oluşumları veya borular, depolar, sandıklar ve benzeri objeleri vs. gibi algılayabilmektedir.
Mikro işlemci tarafından kumanda edilen sistem sayesinde zemin hizalaması, derinlik ölçümleri ve bilgi kayıtları otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Değerlendirme ise rahatça bilgisayarda yapılabilmektedir. Burada taranan saha üç boyutlu bir grafik sayesinde analiz edilebilmektedir.
Bu ürün alışagelmiş grafik gösterimlerinin yanı sıra gömülü objeleri hemen algılayabilen canlı grafik sistemi de mevcuttur.

 

CONRAD GÖRÜNTÜLÜ SİSTEMLER ŞİMDİ TABLET PC LERDE!

      

Not: Yukarıdaki bilgi ve açıklamalar üretici firma verileridir.  

 

 Midas Dedektör güvencesiyle 2 yıl garantili dedektör modelleri, Dedektör Burada, Altın dedektör fiyatları, conrad dedektör, conrad dedektör fiyatları, conrad yeraltı görüntüleme cihazı, conrad yeraltı görüntüleme sistemleri, conrad pro 900 fiyatı, metal detector, conrad pro 900 özellikleri, conrad pro 900 kullanıcı kılavuzu, metal dedektörü, metal detectors, dedektör nedir, dedektör fiyatları dedektör çeşitleri, dedektör yapımı, altın dedektörü altın arama dedektörü, altın, dedektör kiralama, metal dedektör en iyi altın dedektör, dedektör fiyatı , dedektör markaları, define dedektörü metal dedektörü yapımı, dedektör almak yasal mı, sahibinden dedektör metal dedektör fiyatları, dedektör almak için gerekli belgeler, el dedektörü, dedektör başlığı,  bulundurmak suç mu, en iyi dedektör define, dedektör çeşitleri ve fiyatları, altın arama makinası, kiralık dedektör, dedektor fiyatlari,ucuz define dedektör fiyatları, define dedektörleri, altin arama

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Whatsapp
Ara