Pro Find 35 Pinpointer (PRO FIND 35)

Kdv Hariç : 6.637,00 TL  + KDV
KDV Dahil : 7.964,40 TL

Pro Find 35 Pointer
 

Pro find 35, pointer dedektör modelleri arasında bulunan, minelab markasına ait bir pinpointer dedektördür.  

Minelab PRO-FIND 35 modeli ayarlanabilir hassasiyete ve iki modlu çalışma prensibine sahiptir, suya dayanıklı yapısı ve Detector Interference Free (DIF) teknolojisi gibi bir dizi özelliğe sahip bir pinpointer (hedef merkezleme) el dedektörüdür. 

Pro Go Find 35 modeli bir süre aktif olarak çalışmadığı takdirde otomatik olarak bir alarm sistemi ile kullanıcısını uyarır. Böylelikle unutulmuş Minelab Go Find 35 pinpointer'ınızı bulmanızı kolaylaştırır böylece asla geride bırakmazsınız!

Minelab PRO-FIND Serisi pinpointerlar, bir metal dedektör bobininin sığamayacağı küçük delik veya çatlak içindeki hedefleri doğru ve hızlı bir şekildebulmanıza yardımcı olur. 

 

Minelab pro Find 35 pointerPro Find 35 Pointer Özellikleri

 

  • DIF Teknolojisi: Metal Dedektörü ile birlikte sağlıklı bir şekilde çalışmaya olanak sağlar.  
  • 3 metre (10 ft) su geçirmez özelliğe sahip: Sağlam, su geçirmez tasarımı sayesinde plaj ve nehir aramalarında oldukça ideal bir pinpointer cihazıdır. 
  • Yüksek Görünürlük: PRO-FIND 35 modeli, parlak ve renkli olamsı bakımında kolayca görünürdür. Böylelikle unutup geride bırakmazsınız.
  • Demirli (Ferrous ) Ton Kimliği: İki farklı ses ile, demirli ve değerli metellari ayırmanıza olanak sağlar. 
  • Kayıp Alarm: Cihaz belli bir süre aktif olarak çalışmadında kullanıcıyı uyarmak için alarm sesi çıkarmaya başlar. Bu sayade unutulmuş Pro Find 35 pinpointer cihazınızı bulunmasını kolaylaştırır.
  • Ses ve Titreşim Gösterimi: Ses tonları ve titreşim suyun aldında dahi hedefe yaklaştıkça liner bir şekilde artış sağlarken hedeften uzaklaştıkçada aksine ses ve titreşim azalmaya başlar.
  • Ayarlanabilir Hassasiyet: 5 Hassasiyet seviyeleri sayesinde tüm zemin koşullarında maksimum derinlik ve minimum gürültüyle (parazit) ile çalışmanıza olanak sağlar. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR