Quatroforce Rezistivite Cihazı (Quatroforce)

Kdv Hariç : 100.697,81 TL  + KDV
KDV Dahil : 120.837,37 TL
14.097,69 TL `den başlayan taksitlerle

Yeraltında herhangi bir hedefin gizli kalmamasını sağlamak için tasarlanmış olan QUATROFORCE, 110 volt güçlü "taşıyıcı dalga" yeraltı sinyali ile daha derin tarama yapar. Bu özellik, güvenilir sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Akıllı Yüksek Teknoloji Mikroişlemci Analizörü, analog metrelere, LED çubuklarına ve ölçek düğmelerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Renkli LCD ekranı, grafiksel olarak direnç TARGET ID değerlerini okur ve gösterir. Ayrıca değerli metaller için sesli bir alarm bulunur. Basit ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahiptir, böylece hedeflerinizi hızlı bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Müşteri geri bildirimlerini dikkate alarak, QUATROFORCE'un "Yer Ayarı" ayarını kullanıcıya özgü olarak ayarlayabilirsiniz. Bu, yanlış altın okumalarını reddeder ve herhangi bir kötü ortamı normal toprak gibi okuyacak şekilde ayarlar.

Basit, hızlı ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Otomatik Test Probu İtme Düğmeleri ile tarama yaparken kolaylık sağlar. Ek Bank Anahtarlarına gerek kalmadan köşegeni yan prob çiftlerinden izole edebilirsiniz.

Fonksiyon kontrolü kolaydır. Dahili programlanmış Hedef Sahte Yükleri sayesinde, QUATROFORCE'un belirtilere göre çalışıp çalışmadığını kolayca kontrol edebilirsiniz.

Kaliteli inşa edilmiştir. Paslanmaz çelik paneli dayanıklı ve su geçirmez bir taşıma kutusuna sabitlenmiştir, böylece her türlü zorlu koşula dayanabilir.

quatroforce arama örnegi

QUATROFORCE, basitlik ve güçlü performansı bir araya getirerek, altın ve diğer değerli metalleri tespit etmek için mükemmel bir seçenektir.

 

Quatroforce Özellikleri

  • Anında Hedef Tespiti: Probe Test Düğmelerine basın ve bir alan içinde hedef konumunu belirleyin! 4 prob jeofizik tespit cihazı tasarımını mikroişlemci çağına getirdik! Arka ışıklı LCD, boşlukları, suyu, mineralleri, demiri, altını ve değerli metalleri renkli segmentler ve TARGET ID değerleriyle analiz eder.
  • Kullanımı Kolay ve Otomatik: Kullanıcının endişelenmesi gereken hiçbir ayar yok, karmaşık bir işlem yok, ayarlanması gereken hiçbir şey yok. QUATROFORCE jeofizik tespit cihazı tamamen otomatiktir. Sadece açın ve yeraltını taramaya başlayın.
  • Mikroişlemci Doğruluğu ve Basitlik: Herkesin kullanabileceği elektronik jeofizikte mikroişlemci doğruluğu ve basitlik. Anında hazinelerin yerini / tespitini belirlemek için Probe Test Düğmelerine basın.

 

 

QuatroForce, 110 volt "taşıyıcı dalga" yeraltı sinyali ile güçlü tarama yaparak hiçbir hedefi gizlemeden tespit eder. Bu cihaz, analog ölçüm aletleri, LED çubukları ve rakım düğmeleri gibi eski teknolojilere sahip değildir. Renkli LCD ekranı, grafiksel olarak direnç TARGET ID değerlerini okuyup gösterir ve değerli metalleri tespit ettiğinde sesli bir alarm verir. LCD ekranı hızlı ve otomatik tepki verir. Manuel ölçek seçimi yapmanıza, HI / LO bantlarına veya yanıt lambalarına ihtiyaç yoktur. Bu nedenle, QuatroForce, basit ancak etkili bir rezistivite cihazıdır.

QuatroForce, müşteri geri bildirimlerine dayanarak tasarlanmıştır. Çoğu jeofiziksel tespit cihazı genellikle ıslaklık ve büyük mineral konsantrasyonlarını yanıltıcı bir şekilde altın veya değerli metaller olarak gösterebilir. QuatroForce'ta, "ZEMİN AYARINI" düzenleyerek bu yanlış okumaları reddedebilir ve kötü ortamları normal toprak gibi okumak için ayarlar yapabilirsiniz.

Diyagonal ve yanı probe çiftlerini izole etmek için ek ayarlara ihtiyaç yoktur. QuatroForce, toplam 6 itme düğmesi ile 6 iğne çifti için bir kare deseni üzerinde yerleştirilmiştir. İğne jaklarına harici yük test cihazlarına ihtiyaç yoktur. "TEST GOLD" ve "TEST IRON" düğmelerini basın ve QuatroForce'un belirtilere göre çalıştığını kontrol edin.

 

 

Dayanıklı, lazer kesim paslanmaz çelik panel su geçirmez bir taşıma çantasına sabitlenmiştir. QuatroForce, kullanıcılar için güçlü, hassas ve kolay kullanımı ile dikkat çeken bir rezistivite cihazıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR