Quest Q35 Dedektör (2208.105-q35)

Kdv Hariç : 24.644,55 TL  + KDV
KDV Dahil : 29.573,46 TL
3.450,24 TL `den başlayan taksitlerle

QUEST Q35 Dedektör

 

QUEST'in en başarılı serilerinden olan  Q Serisinin en yeni cihazı  Q35 ile tanışın.

Yeni Q35, Q30'un tüm özelliklerini güncellemelerle birlikte iyileştirerek barındırırken ayrıca 3 farklı arama frekansı arasında geçiş yapmanızı sağlarken Multi-Select  teknolojisiyle aynı anda birden fazla frekans ile arama yapmanıza olanak sağlar. Multi-Select teknolojisi, Q35'i en zorlu arazide en küçük nesneleri bile bulmak için mükemmel bir seçim haline getirir. Q35 maksimum verimlilik için tasarlanmıştır, Kullanımı kolay kontrolleri ile nesneleri daha hızlı ve daha doğru bir şekilde bulmanızı sağlayan gelişmiş algılama özellikleriyle kolay taramanın keyfini çıkarın.

 

 quest 135 dedektör ekranı

 

 

 

Quest Q35 Dedektör Özellikleri

 

Quest Q35 dedektör, gelişmiş teknoloji ile donatılmış olup, olağanüstü hassasiyet ve doğruluk sunarak hiçbir değerli nesnenin gözden kaçmasına izin vermez.

  • Su geçirmez: Q35, 5 metreye kadar olağanüstü su geçirmezlik özelliğiyle cesurca suda dalış yapar; böylece nehirlerde, plajlarda ve hatta su altı keşiflerinde arama yapmanıza olanak tanır.
  • Seçilebilir Çoklu Frekans: Q35 dedektör, seçilebilir çoklu frekans seçenekleri sunarak farklı dedektörleme senaryolarına uyum sağlar. Madeni para, tarihi eser veya değerli metaller arıyorsanız, Q35 tam sizlik.
  • Gelişmiş Özellikler: Q35 ile yenilik gücünü hissedin. Hızlı tepki süresinden hassas hedef tespitine kadar bu dedektör, aramanızı optimize etmek ve başarınızı yükseltmek için gerekli olan araçlarla donatılmıştır.
  • Özelleştirilebilir Ayarlar: Q35 ile özelleştirme parmaklarınızın ucunda. Ses tonlamasından ses kontrolüne kadar dedektör tercihlerinizi kişiselleştirin ve tarzınıza tam olarak uyacak bir yapılandırma oluşturun.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR