X10 IDmaxX Dedektör (2401.101)

Kdv Hariç : 12.517,74 TL  + KDV
KDV Dahil : 15.021,28 TL
1.351,92 TL `den başlayan taksitlerle

Quest x10 modeli ile kullanıcılarına basitliği fakat aynı zamanda yüksek performanıs bir arada sunmuştur.

Kompakt dizaynı ve hafifliği ile, tüm arazi şartlarında kullanılabilen tamamen su geçirmez, metal ayrım özelliği olan, istemediğiniz metalleri eleme özelliğine sahip, kullanımı oldukça basit yeni nesil bir dedektör modelidir. 

Buton ve TPU plastik kabı için özel üretim yapan teknolojimiz, size en iyi deneyimi ve dayanıklılığı sağlayabilir. 
Tüm butonlar simetrik olarak tasarlanmış ve ergonomi göz çnüne alınarak yerleştirilmiştir. Sık kullanılan tuşlar, başparmağın hızlı bir şekilde erişebileceği bir pozisyonda yer alır. Değişken (hassasiyet, elenen ID değerleri vb.)  ayarlama ve zemin dengesi tuşları gibi ikincil önemli fonksiyonlar, biraz daha uzak bir konuma yerleştirilmiştir. 

Arama Modları: Arazi - Altın - Park – Kullanıcı Modu
 

 

Arazi Modu

 • Fabrika varsayılan ayarı: Metal ID değeri 20'nin altındaki metal ID'yi eler.
 • Hassasiyet seviyes: 60. Hızlı iyileşme hızı. Daha küçük nesneleri bulmaya duyarlıdır ve tespiti etkileyebilecek bina, kablo gibi tespiti etkileyebilecek etmenlerin olmadığı açık alanlar için uygundur.

Altın Modu

 • Fabrika varsayılan ayarı: Hedef ayrımı yok
 • Hassasiyet Seviyesi: 60. Göktaşı ya da altın parçaları bulmak için uygundur.

Park Modu

 • Fabrika varsayılan ayarı: Hedef ID değeri 40’ın altındaki metalleri eler.
 • Hassasiyet seviyesi: 60.
 • Bakır paralar, gümüş paralar ve benzeri paralar bulmak için uygundur.

Kullanıcı Modu

 • Fabrika varsayılan ayarı: Metal ID değeri 20 nin altındaki metalleri tespit etmez.
 • Hassasiyet Seviyesi: 60

 

Arayüz: Buton ve TPU plastik kabı için özel üretim yapan teknolojimiz, size en iyi deneyimi ve dayanıklılığı sağlayabilir. Tüm butonlar simetrik olarak tasarlanmış ve ergonomi göz çnüne alınarak yerleştirilmiştir. Sık kullanılan tuşlar, başparmağın hızlı bir şekilde erişebileceği bir pozisyonda yer alır. eğişken (hassasiyet, elenen ID değerleri vb.)  ayarlama ve zemin dengesi tuşları gibi ikincil önemli fonksiyonlar, biraz daha uzak bir konuma yerleştirilmiştir. Ses seviyesi ve aydınlatma gibi konfor odaklı butonlar, kontrol kutusunun sol üst ve sağ üst pozisyonlarında dağıtılmıştır, bu da noktasal belirleme yaparken yanlış tuşa basma gibi sorunları önler.

HassasiyetYüksek düzeyde mineralizasyonun olduğu alanlarda veya plaj gibi kumluk alanlarda algılama yaparken, yanlış tespitleri önlemek için hassasiyeti azaltmak gereklidir. Yanlış tespitleri azaltmak, başarılı algılama oranını artırabilir. Hassasiyete, istenmeyen hedefleri eleyecek şekilde ince ayar yapmak derinliği çok etkilemez.

 

 

Ayrım: X10, kullanıcıya kolaylık sağlama açısından hedefin ne olabileceğine dair tahmini bir değer verir. Bir hedef tespit edildiğinde, cihazın iç devreleri hedefin iletkenliğine göre 1 ile 99 arasında bir ID değeri atar. Bu özelliği aktive etmek için, ÇARK butonuna basıp ayarlamak istediğiniz ID değerine karşılık gelen segmenti ekleyebilir ya da eleyebilirsiniz. To activate this function, select it and then move forward or backward. Bazı değerli metallerin sesi değersiz hedeflere benzeyebildiği için istenmeyen hedeflerin elenmesi tavsiye edilir. 

 

Ses Tonları: X10 cihazının, farklı arama metodları ve hedefler için farklı ses ayarları mevcuttur. 
C1 bütün hedefler için tek tip ses üretir. C2 demir hedefleri diğer hedeflerden ayırmak için daha kısık ve boğuk bir ses çıkarır. C3 Demire düşük, Altın, Nikel ve Bakıra orta, Gümüşe ve Alüminyuma ise yüksek ses tonu üretir. C4 Demir hedeflere düşük, diğer hedeflere ise kendi içinde üç farklı tüksek ses tonu verir. C5 demire düşük, diğer metallere kendi içinde dört farklı ses tonu üretir. C6 Hedef ID değerine orantılı olarak ses tonu üretir.

 

Quest x10 IDmaxx Dedektör Paket İçeriği:

 • Ana Kontrol Ünitesi 
 • Gorila Blade 28cm Başlık
 • Şaft Seti (4 parçalı)
 • Kullanım Kılavuzu
 • Şarj & Bağlantı Kabloları

 

Not: Yukarıda bulunan bilgi ve açıklamalar üretici firma verileridir.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR