Sırt Çantası Backpack 280 (XPBACKPACK)

Kdv Hariç : 6.075,70 TL  + KDV
KDV Dahil : 7.290,84 TL
850,60 TL `den başlayan taksitlerle

Macera sevenlerin vazgeçilmez yardımcısı: XP Metal Dedektörleri'nin özel tasarımıyla oluşturulmuş eşsiz sırt çantası. Bu sırt çantası, metal dedektörleme tutkunlarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak için mükemmel bir aksesuar.

Dayanıklılık ve konforun mükemmel bir birleşimi: XP SIRT ÇANTASI 280, polyester 600D ve 1000D gibi ultra dayanıklı malzemelerden yapılmıştır, böylece en zorlu hava koşullarında bile güvenle kullanılabilir.

Sırt yastığı ve geniş omuz askıları, uzun saatler boyunca taşıma işini keyifli hale getirirken, 9 farklı ayar askısı sayesinde kişisel tercihlere uygun bir uyum sağlar.

Yapıştırma kemer, stabilizasyonu artırarak yükü dengeler ve uzun süreli kullanımda bile rahatlığı garanti eder.

Fonksiyonellik ve düzen: Bu çanta, metal dedektörleriyle birlikte taşınacak her şeyi organize etmek için tasarlanmıştır. İki büyük bölme, ana dedektör parçalarını düzenli bir şekilde saklarken, çeşitli cepler ise küçük ekipmanları ve kişisel eşyaları güvenli bir şekilde tutar. İğne belirleyici saklama, kulaklıklar, aksesuarlar ve diğer gereklilikler için özel cepler, kullanıcının her şeyi kolayca erişilebilir tutmasını sağlar.

XP SIRT ÇANTASI 280, uzun metal dedektörleme seanslarında bile hareketliliği artırır ve yorgunluğu azaltır. Her detayı düşünülmüş bu çanta, macera dolu keşiflerinizde size eşlik etmek için tasarlanmıştır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR