Türk Bayrağı
Dil Seçiniz Türkçe
Google ÇeviriÇeviri tarafndan desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
MENU
Tüm Kategoriler
KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Hediyeli

MWF Dedektör

Spark (Gold Nugget ) Alan Tarama

Türkiye Distribütörü
İNDİRİM
0.00 TL 31,333.50 TL
 • Stok Kodu
  mwf-spark-gold-nugget
 • Hediyesi :
 • Döviz Fiyatı :
  1,650.00 USD ( KDV Dahil)
 • TL Fiyatı
  0.00 TL + KDV / 0.00 TL (KDV Dahil)
 • TL Fiyatı :
  31,333.50 TL (KDV Dahil) İNDİRİM
 • 3,185.57 TL den başlayan taksitlerle!!

 • Havale/Nakit Fiyatı
  29,766.83 TL %5 Havale İndirimi

Telefon Sipariş Hattı

02164213030

ANA ÖZELLİKLER

The Spark (Gold Nugget) 

The Spark (Gold Nugget), cihazın yatay bir mesafede hassas kontrol özelliği ile 200 metre mesafeden ve 360 derecelik bir açıdan hedefleri tespit edebildiği, yer altındaki altın külçeyi rahatlıkla tespit etmesini sağlayan yüksek sert frekans dalgaları sunar. arama derinliğinde hassas kontrol imkanı ile yer altında 10 metreye kadar ulaşılabilir. Tüm bunlar küçük boyutu ve kullanım kolaylığı ile karakterize edilmiş kontrol arayüzü ile sağlanır.Cebinize yerleştirip kolayca kullanabilirsiniz.Dedektörler hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kişiler bile rahatlıkla kullanabilir.

-The Spark Gold Nugget, yer altındaki altın külçelerini çok büyük bir doğrulukla tespit edip aramak için özelleştirilmiştir.

-Yüksek kalite ve doğru performans için bu ürün en iyi elastomerler, elektronik bileşenler ve uluslararası standartlara sahip devreler ile üretilmiştir

-Basit kontrol paneli ile desteklenen bu cihaz, arayüz buton tuşları ve LED'ler ile çalışır, kullanıcının cihazı kolayca kontrol etmesini ve arama yapmasını sağlar, kontrol paneli aşağıdakilerden oluşur:

1- ON / OFF düğmesi

2- Ses ayar düğmesi

3- Hedef seçim türü düğmesi

4- Derinlik aralığı seçim düğmesi

5- Mesafe aralığı seçim düğmesi

 

-Arama derinliği, isteğe bağlı olarak 0m'den başlayıp seçilen derinliğe kadar : 1m - 3m - 5m - 7m - 10m’ye kadar.

-Arama mesafesi, isteğe bağlı olarak 0m'den başlayıp seçilen derinliğe kadar: 25 m - 50 m - 100 m - 150 m - 200 m’ye kadar.

Paket İçeriği

Ana kontrol ünitesi

Alıcı ve iletici antenler

Tutma kulbu

Cihaz çantası

Garanti Belgesi

Kullanım Kılavuzu

 

Not : Yukarıda bulunan bilgi ve açıklamalar üretici firma verileridir.

 

 

alan tarama, mwf, Alan tarama cihazı yorumları, mf1200 alan tarama, mwf alan tarama, mwf alan tarama cihazı,  alan tarama nedir, alan tarama dedektörü, alan tarama, Altın dedektör fiyatları, metal detectors, dedektör nedir, dedektör fiyatları dedektör çeşitleri, dedektör yapımı, altın dedektörü altın arama dedektörü, altın, dedektör kiralama, metal dedektör en iyi altın dedektör, dedektör fiyatı , dedektör markaları, define dedektörü metal dedektörü yapımı, dedektör almak yasal mı, sahibinden dedektör metal dedektör fiyatları, dedektör almak için gerekli belgeler, el dedektörü, dedektör başlığı,  bulundurmak suç mu, en iyi dedektör define, dedektör çeşitleri ve fiyatları, altın arama makinası, kiralık dedektör, dedektor fiyatlari,ucuz define dedektör fiyatları, define dedektörleri, altin arama

 

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Whatsapp
Ara