Türk Bayrağı
Dil Seçiniz Türkçe
Google ÇeviriÇeviri tarafndan desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
MENU
Tüm Kategoriler
KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Hediyeli

Ger Detect

Titan Ger 1000 Yer Altı Görüntüleme

Türkiye Distribütörü
İNDİRİM
0.00 TL 275,355.00 TL
 • Stok Kodu
  titan-ger-1000
 • Hediyesi :
 • Döviz Fiyatı :
  14,500.00 USD ( KDV Dahil)
 • TL Fiyatı
  0.00 TL + KDV / 0.00 TL (KDV Dahil)
 • TL Fiyatı :
  275,355.00 TL (KDV Dahil) İNDİRİM
 • 27,994.43 TL den başlayan taksitlerle!!

 • Havale/Nakit Fiyatı
  261,587.25 TL %5 Havale İndirimi

Telefon Sipariş Hattı

02164213030

ANA ÖZELLİKLER

Titan Ger 1000 sahip olduğu 5 farklı sistem ile bir kullanıcının ihtiyacı olan her sistemi karşılayan bir modeldir.

Titan Ger 1000

Altın, gömülü hazineler, antik anıtlar, mezarlar, mağaralar ve yerdeki mezarlar araştırmacıları için iyi haber.


Sonunda sıkı çalışma ve rastgele arama bitti! en son ve en iyi teknolojiyi hizmetinize sunuyoruz, hayaliniz gerçek oluyor! Artık yeraltında altın, elmas, değerli taşlar, gömülü hazineler, eski anıtlar ve mezarlıklar, arkeolojik mağaralar ve her türlü gömü bulabilirsiniz.
TITAN GER -1000 yeraltı hazinesini aramak için çoklu sistemler, tam bir arama istasyonu, tek bir cihazda 5 arama sistemi içerir.


GER DETECT şirketi, bu cihazdaki tüm yüksek teknolojiyi pazarda bir ilk olarak ortaya koydu, bu cihazın teknik özellikleri dünyadaki tüm araştırmacılar ve kaşifler için bir rüya.
Uzmanlarımız, TITAN GER – 1000'i, arama yapanların piyasada kullanılan cihazlarla karşı karşıya kaldıkları tüm büyük sorunları çözmek için geliştirdi.


Şimdi ilk kez, bu cihazdaki yeni teknoloji beş farklı arama sistemi ile çalışıyor, derinlik 45 metreye kadar ve 2500 metre ön menzil.

Alan Tarama Sistemi


Bu sistem sinyali tanımlamada, ayırt etmede ve izlemede çok hassastır ve cihazın dijital ekranını yönlendirerek sizi hedefe yönlendirir.
Bir hedef tespit edildiğinde, yönü ekranda görünecek ve kullanıcı tespit edilen hedefe doğru yürüyebilir, hatta tam çevresi üzerinde durabilir ve onu 1 metrekarelik bir alanla sınırlayabilir. Tespit edilen metalin türünü belirlemede yüksek doğruluk.
Altın, doğal altın, bakır, gümüş, bronz, demir, platin, elmas, değerli taşlar, boşluk, alüminyum veya kurşun gibi arama süreci listesindeki metallerden birini de seçebilirsiniz.
Cihazın ön mesafesini 500 metre, 1000 ,1500, 2000 veya 2500 metreden başlayarak 45 metre toprak altından belirleyebilirsiniz.

İyonik Alan Tarama Sistemi


Altın, hazineler ve gömüler uzun süre yer altında kaldıktan sonra, toprakla ve toprağın doğasıyla örtüşerek etkileşime girerler ve manyetik kuzey-güney çizgileri oluştururlar ve iyonik alan dediğimiz şeyi yayarlar.


Bu sistemin en gelişmiş özelliklerinden biri, artık uçsuz bucaksız topraklarda uzun yürüyüşlere ve rastgele aramalara ihtiyacınız yok: Cihazı iyon algılama sisteminde çalıştırmanız yeterli: Cihazı yere doğrulttuğunuzda cihaz nesnenin varlığını doğrulamak için bir alarm sesi, ardından tam yerinde durana kadar tespit edilen hedefe doğru ilerleyebilirsiniz, ardından onu işaretler ve bir metrekarelik bir alanla sınırlandırırsınız.

3D Görüntüleme Sistemi

Bu yeni cihaza birçok yenilikçi teknik özellik eklenmiş ve geliştirilmiştir:
Tüm zemin katmanlarının taranması ve cihazın ekranında 3 farklı yönden görüntü gösterilmesi.
Altın, metaller, gömülü hazineler, mağaralar, boşluklar, boşluklar ve mezarlar gibi her şeyi netleştirmek ve göstermek için yeraltındaki hedefi yan, alt ve üstten 3 yönden göstermek için tam sonuçlar.
Santimetre cinsinden keşfedilmemiş tüm hedeflerin derinliğini gösterir, cihaz yazılımı hedef derinliğin başlangıcını ve sonunu gösterir.

Manyotemetre Sistemi

Bu sistem demir gibi manyetik metalleri arar, bu sistem yeraltında değerli olmayan metaller olup olmadığını bilmenizi sağlar.
Manyetometre sisteminin derinliği yeraltında 45 metreye kadardır.

Pulse İndüksiyon Sistemi

Cihaz pulse indüksiyon sistemi frekansında çalışır.
Diğer birçok cihazın ulaşması zor olan bir derinliğe kadar zemine nüfuz eder.
Yeraltındaki gömülü altınları, antika hazinelerini, tünelleri, mağaraları ve değerli madeni paraları tespit etmek için en iyi ve en son pulse indüksiyon sistemleri teknolojisi.
Ayrıca ıslak toprak, metal kaya veya sert zeminden kaynaklanan parazitlerden cihazın etkilenmemesini sağlamak için zemin ile otomatik kalibrasyon özelliği bulunmaktadır.

 

Not: Yukarıda bulunan bilgi ve açıklamalar üetici firma verileridir.

 

 Midas Dedektör güvencesiyle 2 yıl garantili dedektör modelleri, Dedektör Burada, Altın dedektör fiyatları, ger detect, titan ger 1000, ger detect titan 1000, ger 1000 gold detector, ger 1000 metal detector, metal dedektörü, metal detectors, dedektör nedir, dedektör fiyatları dedektör çeşitleri, dedektör yapımı, altın dedektörü altın arama dedektörü, altın, dedektör kiralama, metal dedektör en iyi altın dedektör, dedektör fiyatı , dedektör markaları, define dedektörü metal dedektörü yapımı, dedektör almak yasal mı, sahibinden dedektör metal dedektör fiyatları, dedektör almak için gerekli belgeler, el dedektörü, dedektör başlığı,  bulundurmak suç mu, en iyi dedektör define, dedektör çeşitleri ve fiyatları, altın arama makinası, kiralık dedektör, dedektor fiyatlari,ucuz define dedektör fiyatları, define dedektörleri, altin arama

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Whatsapp
Ara