Via Gold A9 Alan Taramalı Dedektör (ASYA-A9)

Kdv Hariç : 49.166,00 TL  + KDV
KDV Dahil : 58.999,20 TL
5.309,93 TL `den başlayan taksitlerle

Via Gold A9 Dedektör

Via Gold A9 dedektör modeli genellikle nugget (küçük) altın parçacıkları, gümüş, bronz, tunç parçalarının, tek paraların, sikkelerin tespiti için kullanılmaktadır.

Via Gold A9 modeli, 3 farklı metal tespit teknolojisi ve 3 ayrı kullanım sağlayan define başlıkları mevcuttur.

 

Asya Vai Gold A9 Alan Taramalı Dedektör

 

Via Gold A9 Dedektör Özellikleri

  • Slow 2d Arama Sistemi
     

Via GOLD A9 Dedektör sistemi, slow bir diğer deyişle yavaş arama modu olan 2d canlı grafik arama modunda, kaya içindeki gömülü hazine ve defineleri, kaya altı mezarlarını, kapalı kuyu ve tünellerin tespitinde kullanılabilmekte ve değerli - değersiz metal ayrımını yapabilmektedir.
 

  • Hızlı Arama Sistemi
     

Via GOLD A9 modeli, hızlı arama sistemi ile altın, gümüş, bronz, tek altın para ve heykel benzeri aramalarında yüksek performans ile çalışma imkânı sunmaktadır.

Via GOLD A9 dedektörü ile altın ararken “POINT” özelliği sayesinde bulunan metal parçalarının merkezi odaklamasını yapabilir.

Via GOLD A9 define dedektörü, sayısal değerde arama yaparken, değersiz metal parçalarını ZB FİLİTRE seçeneğini kapatarak, değerli metal parçaları ve objeleri arama kolaylığı sunmaktadır.

HOTROCK seçeneğinin sayısal değerleri arttırılarak, pişmiş kiremit parçalarının yoğun olduğu tarihi yerlerde kiremitlerden ve mineralli kalıntılardan çok fazla etkilenmeden arama imkanı sunmaktadır.

Via GOLD A9 altın dedektörü, hızlı arama modunda DEMİR KAYIT seçeneği ile demir türü metalleri tanıyarak, değersiz metalleri görmezden gelebilir ve bu sayede değerli metal tespit şansınızı arttırabilirsiniz. Zeminde bulunan değerli metalleri daha derinden bulabilmek için HASSASİYET ayarı kullanılabilir. EŞİK sesini değiştirme ayarı imkânı sağlamaktadır.
 

  • Alan Tarama Sistemi
     

Alan tarama seçeneği olan Via GOLD A9, A-T Tuş modu ile otomatik olarak alan tarama sistemine geçmektedir.

Alan tarama ekranından istediğiniz frekans modu seçerek altın arama, boşluk arama, kuyu, mezar, tünel, mahzen arama, gümüş arama modlarından istediğinizi arama imkânı sunmaktadır.

0.1 ile 09 arasında istediğiniz frekans modunda arama imkânı sağlamaktadır.

Via Gold A9 alan tarama cihazı, üstün özellikleri sayesinde define, hazine aramalarında kolaylık sağlamak adına, 3 farklı teknolojiyi ve 7 farklı özelliği barındırır. 

 

 

Not: Yukarıda bulunan bilgi ve açıklamalar üretici firma verileridir.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR