Via Gold Dedektör (ASYA-VIAGOLD)

Kdv Hariç : 31.666,67 TL  + KDV
KDV Dahil : 38.000,00 TL
3.420,00 TL `den başlayan taksitlerle

Via Gold Dedektör

Via gold dedektör; adından da anlaşılacağı üzere özellikle altın arama ve altın bulma çalışmalarında, yüksek performans gösterebilen, tek para aramalarında ve derin aramada da kullanabilen sayısal verilerle kullanıcıları destekleyen kullanımı basit türkçe arayüze sahip özellikle Türkiye’de çok tercih edilen bir metal detektörüdür.

 

Via Gold Dedektör, metal ayrımı yapma yeteneği sayesinde kullanıcıların istedikleri metali daha hassas bir şekilde tespit etmelerini sağlar.

Değerli ve değersiz ayrımı yapabilen cihaz bu konuda da yüksek başarı oranına sahip. Bir nesnenin demir mi yoksa değerli bir metal mi yoksa altın mı olduğu konusunda harika bir cihazdır. Yapılan testlerde bu özelliği doğrulamaktadır.

 

Via gold derin arama dedektörü 2 sistemde çalışır.

Cihaz iki modunda da arama yaparken derinde bulunan daha büyük hedeflere de odaklanmaktadır. Via Gold Dedektör, hem derin aramalar hem de yüzeye dağılmış tek paraları tespit edebilmek için üretilmiş bir cihazdır.

Renkli  4.7 inç ekranı ile kullanıcıların daha iyi bir kontrol yapmalarını sağlar. Kullanıcılar arama yaparken tüm detaylara geniş ekran sayesinde ulaşabilir.

Cihaz yurtdışı üretimi olan cihazlarla yarışır derecede performans ve hassasiyete sahiptir.Fiyatıyla da ön plana çıkan cihaz kullanımı kolay bir dedektör olarak define arayanların,metal testpiti yapmak isteyen kullanıcıların en büyük yardımcılarındandır.

Pointer dedektör olarak da kullanılabilen Via Gold bir hedefin üzerine geldiğinizde noktasal olarak tam yerini de tespit etmenizi sağlar.

Via Gold Dedektör Özellikleri

  • Derğerli Değersiz Metal ayrımı ve Altın ayrımı özelliği.
  • Boşluk Tespiti yapabilme özelliği.
  • Demir ve değersiz metale cihazı kapatma özelliği.
  • Pinpoint pointer noktalama özelliği.
  • Hızlı arama ile hızlı yürürken arama.
  • 2Boyutlu grafik ile tarama sistemi
  • Mineralli toprakta bile mükemmel zemin ayarı.

Via gold dedektörün Türkiye’de çok tercih edilmesinin bir diğer sebebi de Türkiye’ deki toprak yapısına uygun programlanarak pişmiş kiremit ve eski yapılarda kullanılan kayaç taşlarından etkilenmeden arama yapılmasını sağlamasıdır. Özellikle ege, iç Anadolu, doğu ve güney doğu Anadolu bölgesindeki bu toprak yapıları cihaz tarafından hassas şekilde metallerle ayrıştırılmaktadır.

Via gold dedektör ile ilgili piyasada ve üretici firma tarafından gayet başarılı derinlik bilgisi ve kullanıcıların oldukça olumlu yorumları mevcuttur. Ancak bir hedefin toprak altındaki yapısı hedefin toprak altında kalma süresi hedefin toprak altındaki şekli bile bir nesnenin tespit edilebilirliğini etkilemektedir.Bu nedenle net bir derinlik bilgisi vermek doğru değildir.

Cihaz TURBO modunda %30 a varan derinlik artırma seçeneği sunmaktadır. Küçük sinyallerin teyidi için harika bir özellik olarak kullanılabilir. Fiyatı ile en iyi fiyat performans derin arama altın dedektörlerinden biri olarak da via gold çok tercih edilmektedir.

Via gold değersiz metalleri tanıyarak ayrım hasssasiyet özelliğini daha da geliştirmektedir. Kullanıcı potansiyel bölgeden değersiz bir hedefi cihaza tanıttığında değerli nesneleri bir deyişle koklayarak hassas derecede ayırabilmektedir. Bunu da DEMİR KAYIT özelliği ile deneyimleyebilirsiniz.

 

Via gold dedektör 2 başlık ile birlikte gelmektedir. 26×32cm çapında ve 36×41cm çapında 2 arama başlığı farklı derinlik ve khz lerde çalışarak tespit yapmanızı sağlar.

Otomatik zemin ayarı sayesinde bulunulan ortama kolayca uyum sağlar.

Lithium Polimer batarya 4 saatte tamamen şarj olmakta ve aralıksız 12 saat kullanım sağlamaktadır.

Cihaz Türkçe arayüzüyle de hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için harika olanaklar sunmaktadır.

Cihaz kendi özel çantasıyla birlikte kullanıcılarla buluşmaktadır.

Aliminyum malzeme yapısı ile 3 parça halinde taşıması çok kolay bir cihazdır.

Via gold altın , değerli , değersiz metal tespiti yanı sıra boşluk tespiti yapabilmektedir.

Aynı zamanda tespit edilen hedeflerin derinliğini de kullanıcılara sunmaktadır.

 

Via Gold Altın Dedektörü Modları

Altın, Define Dedektörü

Bu modda hedeflerin altın , değerli ve değersiz olarak ayrılmasına olanak sağlar.Hedef bir boşluk içerisinde olabileceği için boşluk alabilmek de oldukça önemlidir. Boşluğun tespiti ve derinliğin hesaplanmasında da bu modda arama yaparak ulaşabilirsiniz.

 

 

Tek Para Dedektörü Modu

Tek para aramaları genellikle eski ve yeni madeni paraların küçük boyutlu metallerin tespiti ve yüzeye nispeten daha yakın metallerin tespiti için kullanılır.Hem ses  hem de görsel uyaranlarla via gold en hızlı şekilde topraktan size verileri iletmektedir. ID değerleri tespit edilen hedefin sayısal karşılığı anlamına gelir. Bir nesnenin ID değerini de arama yaparken ekranda görerek ayrıca fikir sahibi olabilirsiniz.

Via Gold Dedektör Fiyatı

Derin arama dedektörleri kullandıkları teknolojilerle diğer dedektörlere göre oldukça daha maliyetli cihazlardır. Ancak via gold bu kategoride bir fiyat performans ürünü olarak karşımıza çıkmakta hem tek para hem de derin arama dedektörü olarak kullanılabilmektedir. Yukarıda yer alan özellikler Türkiye ve Avrasya  jeolojik yapısı göz önüne alınarak da geliştirildiğinden tüm dünyada zorlu şartlarda oldukça performanslı çalışmaktadır. Fiyatı muadil cihazlara kıyasla oldukça başarılı bir detektördür.

Çanta kulaklık ve ekstra başlık gibi diğer ciahzlarda opsiyon olan nesneler via gold cihazında tüm kullanıcılara paket içeriğinde sunularak sizleri aramalara hazır olarak tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Via Gold altın arama dedektörü gelişmiş özellikleri sayesinde en derindeki defineyi ve gömülü hazineleri, kaya, toprak içerisinde derinlik kaybına uğramadan altın, gümüş, bronz, tunç türü metalleri, heykel, külçe, tek para, derin gömülü hazineleri ve yeraltındaki oda mezarları, tünelleri tespit edebilmektedir. Yasal uyarılara uygun şekilde tespitler yapmak için harika bir cihazdır.

 

Via gold otomatik sistemle de her türlü mineral ve madenli toprakta hassas çalışabilmektedir.2D Arama modunda ise canlı olarak kaya kasalar ve gömülü definelerde anlık olarak görüntüleme yapılabilmektedir.

Via gold dedektör ile ilgili yorumlar merak ettiğiniz her şey için iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Yetkili bayi olarak en iyi fiyat ve ücretsiz eğitim desteğini de sizlere sunuyoruz. Tüm ödeme seçenekleri ile kapınıza kadar özel korunaklı kargo ile siyah streç ve özel kargo seçeneği ile Türkiyenin her yerine aynı gün kargolanara hızlıca sizlere ulaştırılmaktadır.

Cihazınız tüm kontrolleri gerçekleştirildikten sonra sizlere ulaştırılır ve 2 yıl garantilidir.

 

dedektör, dedektörler, dedektör fiyatları, dedektör fiyatı, dedektor fiyatlari, altın dedektörü, altin dedektoru altin dedektor, via gold dedektör, altın arama dedektörü, altin arama dedektörleri, altin arama dedektörü, metal dedektör, metal dedektörü, altın dedektör fiyatları, altın dedektörü fiyatları, metal dedektoru pointer, dedektör, el dedektörü, el dedektoru, define dedektörü, define dedektörleri, duman dedektörü, gaz dedektörü duman dedektoru, gaz dedektoru, nokta dedektor, via gold dedektör fiyatları, altın arama dedektörü, fiyatları, simplex dedektör, altin arama dedektörü fiyatlari, 2 el altın arama dedektörü fiyatları, 2 el altın arama dedektörü fiyatları, sahibinden minelab dedektör, altin arama cihazi,  minelap dedektor, minelap dedektör,

 

 

 

Not: Yukarıda bulunan bilgi ve açıklamalar üretici firma verileridir.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR