Türk Bayrağı
Dil Seçiniz Türkçe
Google ÇeviriÇeviri tarafndan desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
MENU
Tüm Kategoriler
KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Hediyeli

Mega Detection

Viper Alan Tarama Cihazı

Türkiye Distribütörü
İNDİRİM
0.00 TL 85,455.00 TL
 • Stok Kodu
 • Hediyesi :
 • Döviz Fiyatı :
  4,500.00 USD ( KDV Dahil)
 • TL Fiyatı
  0.00 TL + KDV / 0.00 TL (KDV Dahil)
 • TL Fiyatı :
  85,455.00 TL (KDV Dahil) İNDİRİM
 • 8,687.93 TL den başlayan taksitlerle!!

 • Havale/Nakit Fiyatı
  81,182.25 TL %5 Havale İndirimi

Telefon Sipariş Hattı

02164213030

ANA ÖZELLİKLER

Viper, herhangi bir ciddi maden arayıcısının veya hazine avcısının tüm ihtiyaçlarını karşılayan, güçlü algılama araçlarına ve farklı teknolojilere sahip, çok yönlü, çok sistemli bir metal dedektörüdür, kullanım kolaylığını, algılama ayarlarının eksiksiz kontrolü ve sonuç görselleştirmesi ile birleştirir.

 

Viper, uzaktan hedef tespiti için güçlü Uzun Menzilli konum belirleme teknolojisinin yanı sıra antik mezarların tespiti için en iyi olan benzersiz bir iyonik alan tespit teknolojisini ve madeni paralar, altın külçeleri gibi küçük hedeflerin tespiti için en iyi olan gelişmiş Darbe İndüksiyon teknolojisine dayanan yepyeni Akıllı Tespit teknolojisini içerir. , mücevher ve kalıntılar.

 

Mega Detection, Viper aracılığıyla, dünya çapında çok çeşitli profesyonel arayıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi fiyat etiketi ile harika özelliklere sahip profesyonel düzeyde bir metal dedektörü sunar.

 

Viper, kullanım kolaylığı içeren modern ve basitleştirilmiş çok dilli bir grafik kullanıcı arayüzü, akıcı bir görsel menü sistemi ve kullanıcıya arama sistemleri seçeneklerini ayarlamak ve sonuçları görmek için gerekli araçları sağlayan ekranlar aracılığıyla her türlü metal hedefi tespit etme imkanı sunar. akustik geri bildirim eşliğinde görsel göstergeler aracılığıyla cihaz ekranında.

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Whatsapp
Ara