X-Terra Elite Dedektör (3707-0002)

Kdv Hariç : 36.503,50 TL(KDV Dahil)
4.258,74 TL `den başlayan taksitlerle

Yeni Minelab X-TERRA ELITE serisini keşfedin; Multi-IQ ile güçlendirilmiş, hazineleri tespit etmede çığır açan bir yenilik olan bu seri, ileri teknoloji ve uygun fiyatı bir araya getiriyor. Tamamen su geçirmez, özellik açısından zengin ve kanıtlanmış Multi-IQ teknolojisine sahip bir makine arayan deneyimli avcılar için tasarlanan X-TERRA ELITE, rakipsizdir.

 

Taviz vermenize gerek yok, X-TERRA ELITE üstün Tüm Tonlarda Ses, aşırı hassasiyet ve kesinlik, ve gelişmiş Demir Kontrolü sunar.

 

 

X Terra Dedektör Özellikleri

MULTI-IQ: Minelab’in devrim niteliğindeki Multi-IQ teknolojisi ile birden fazla dedektörün gücünü bir arada kullanıyorsunuz — hepsi aynı anda sizin için çalışıyor. Hiçbir şey keşfedilmemiş kalmaz ve hiçbir arazi sınır dışı değildir. Multi-IQ ile güçlendirilmiş X-TERRA ELITE’in gücünü ortaya çıkarın.

TAMAMEN SU GEÇİRMEZ: IP68 su geçirmezlik özelliğiyle 5 m (16 ft) derinliğe kadar X-TERRA ELITE’i her yere götürebilir ve ayaklarınızın altındaki zemini sahiplenebilirsiniz.

AŞIRI HASSASİYET: Multi-IQ® motoru, en derin hedefler için bile Kararlı Kimlikler sağlar. 25 hassasiyet seviyesi ile en hafif hazine yankılarını bile geri kazanın — bir hedef bulduğunuzda, daha fazla sıfırlamak için Pinpoint moduna geçin.

ZENGİN SES: Birden fazla tonlu ses ile hazine sesi net bir şekilde duyulur. X-TERRA ELITE’in tüm tonlu sesi, bir hedefin çöp mü yoksa hazine mi olduğunu duymanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda boyutunu ve derinliğini sadece dinleyerek tahmin etmenizi sağlar.

KULLANIMI KOLAY: Büyük LCD ekran ve sezgisel kullanıcı arayüzü, yeni başlayanların kutudan çıkar çıkmaz kolayca başlamasını ve deneyimli avcıların ayarları hızlı ve kolay bir şekilde ince ayar yapmasını sağlar.

DEMİR KONTROLÜ: Avınızın kontrolünü ele alma ve hazineyi çöpten ayırma zamanı geldiğinde, X-TERRA ELITE çeşitli 4 seviyeli Demir Önyargısı ve detaylı 25 seviyeli Demir Ses ayarları sunar.

BOBİN SEÇİMİ: X-TERRA ELITE, su geçirmez bobin yelpazesi sunar ve V12X™ 12"x9" Eliptik Çift-D (dahil), V8X™ 8"x5" Eliptik Çift-D ve V10X™ 10"x7" Eliptik Çift-D bobinleri (aksesuarlar) ile uyumludur, böylece her türlü araziye hazırlıklı olursunuz. X-TERRA ELITE ayrıca tüm EQUINOX® serisi bobinlerle uyumludur.

AYDINLATMA VE TİTREŞİM: Gün ışığı sona ermiş olabilir, ancak bu avınızın sona ermesi gerektiği anlamına gelmez — Kontrol Podu El Feneri, Kırmızı Arka Işık Ekranı, Arka Işıklı Tuş Takımı ve El Tutacağı Titreşimi ile güneş battıktan sonra bile uzun süre avlanabilirsiniz.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR