BATEA KİT (2'Lİ SET) (GP-BATEA-KIT)

Kdv Hariç : 2.241,77 TL  + KDV
KDV Dahil : 2.690,12 TL
242,11 TL `den başlayan taksitlerle

XP Batea Altın Eleme Pan

Xp dedektör markasının dünya altın eleme şampiyonu ile beraber üretmiş oldukları altın eleme setleri dünyanın en kaliteli altın eleme leğeni, altın eleme setleridir.
 
XP Metal Dedektörleri için özel olarak üretilen bu yepyeni altın kaydırma kiti Julien Lamarque (2019 Avrupa Altın Araştırmacılar Kupası'nın galibi) ile ortaklaşa bir proje olarak geliştirildi ve üretildi. 
Piyasadaki en iyi altın eleme kitleri titizlikle incelenerek birkaç ay araştırma ve geliştirme çalışması sunucu çıkmıştır. 
Altın üzerinde en iyi kontrastı elde etmek için mükemmel renk tespit edilmiş, maksimum verimlilik için özel açılar verilmiş, plastik ve üzerindeki yılan derisi deseni altın eleme performansını en üst seviyeye çıkarmış ve uzun süre kullanım için hafif ve dayanıklı olarak imal edilmiştir.  


 
XP Batea altın eleme pan, sıkıştırılmış malzemeyi hızla parçalayan paslanmaz çelik birleştirici ile donatılmıştır. Derin toplama kabı, altını bateanın ortasında tutmaya yardımcı olur.
 

XP Batea Altın Eleme Pan Avantajları

Birleştirici: Paslanmaz çelikten yapılmış olup, çabadan tasarruf etmek için sıkıştırılmış malzemeyi hızla parçalar. XP Gold Prospectors Aksesuarları, altın buluntularınızı toplamanıza, tanımlamanıza ve saklamanıza yardımcı olur ve şunları içerir: 2 mini numune tüpü, bir pipet, 150 ml'lik bir vakum şişesi, bir büyüteç ve altın parçalarınızı saklamak için bir şişe. 
Derin Koleksiyon Kabı : Altının Batea'nın merkezinde kalmasına yardımcı olur.
Petek Tasarım : Daha iyi kavrama ve daha yüksek düzeyde sertlik için konturlu damar. Büyük Çap :(50 cm – 20’’) Ayrıştırmaya uygun.
Cam Elyaf Kompozit : Sert yapı, çelik Batea'dan daha hafif (800G VS 2KG)
Mavi Optimal Kontrast : Sarıyı tamamlayan mavi, altınla en iyi kontrastı sunar. XP mavi rengi, tavadaki veya Batea'daki altını tanımlamanıza yardımcı olacaktır.

 

 

 
 
Not: Yukarıda bulunan bilgi ve açıklamalar üretici firma verileridir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR