Türk Bayrağı
Dil Seçiniz Türkçe
Google ÇeviriÇeviri tarafndan desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
MENU
Tüm Kategoriler
KARGO BEDAVA
24 SAATTE KARGODA
YENİ
Hediyeli

XP Dedektör

XP Altın Eleme Pro Set | Gold Pans (4'lü)

Türkiye Distribütörü
İNDİRİM
0.00 TL 1,870.96 TL
 • Stok Kodu
  xp-altin-eleme-pro-kopya
 • Hediyesi :
 • Döviz Fiyatı :
  91.00 EUR ( KDV Dahil)
 • TL Fiyatı
  0.00 TL + KDV / 0.00 TL (KDV Dahil)
 • TL Fiyatı :
  1,870.96 TL (KDV Dahil) İNDİRİM
 • 190.21 TL den başlayan taksitlerle!!

 • Havale/Nakit Fiyatı
  1,777.41 TL %5 Havale İndirimi

Telefon Sipariş Hattı

02164213030

ANA ÖZELLİKLER

Xp markasının altın eleme setleri ile artık dere ve akarsularda altın avcılığı daha kolay.
 
 
XP Metal Dedektörleri için özel olarak üretilen bu yepyeni altın kaydırma kiti Julien Lamarque (2019 Avrupa Altın Araştırmacılar Kupası'nın galibi) ile ortaklaşa bir proje olarak geliştirildi ve üretildi. 
Piyasadaki en iyi altın eleme kitleri titizlikle incelenerek birkaç ay araştırma ve geliştirme çalışması sunucu çıkmıştır. 
Altın üzerinde en iyi kontrastı elde etmek için mükemmel renk tespit edilmiş, maksimum verimlilik için özel açılar verilmiş, plastik ve üzerindeki yılan derisi deseni altın eleme performansını en üst seviyeye çıkarmış ve uzun süre kullanım için hafif ve dayanıklı olarak imal edilmiştir.  
 

 

XP ALTIN ELEME PRO (PREMIUM) SETİ (Altın Yıkama Tavası/Leğeni): 

Nehir kenarlarında topraktan çıkan ufak, bazen toz şeklinde olan altınları taştan, topraktan elemek için (ortaya çıkarmak için) kullanılan elek.

Bu XP başlangıç ​​altın eleme seti, altın buluntularınızı toplamanıza, elemenize ve depolamanıza yardımcı olacak bir dizi aksesuardan oluşur:

 

PAKET İÇERİĞİ:

- XP Gold Pan (Tava/Leğen) - 37cm 

- XP Gold Pan (Tava/Leğen) - 27cm

Özel tasarımı, geniş kapasitesi, geniş düz tabanı ve 4 kaydırma bölgesi ile çok yönlü, hızlı ve doğru bir altın toplama olanağı sunar.

Tava tasarımı, altını olabildiğince verimli bir şekilde toplamak ve en iyi sonuçları almak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Tamamen yeni "Yılan Derisi” yüzeyi sayesinde altın pulları tutarken suyun geçmesine izin verir.

- XP Gold Classifier (37 cm Elek - 10 mm Gözenekli)

- XP Gold Classifier (37 cm Elek - 5 mm Gözenekli)

10 mm gözenekli elek sayesinde, büyük kayaları ve taşları hızlı bir şekilde elemeye yardımcı olur ve sadece altın içerebilecek malzemeleri bırakır.

5 mm gözenekli elek sayesinde ise, 10 mm lik elekten geçen çakılların ayıklanması ve Gold Pan da altın parçacıklarının daha rahat bir şekilde ayıklanması sağlanır. 

XP plastik eleği tasarımı sayesinde piyasadaki en güçlü ve kullanışlı eleğidir.

Sluice Box ta yani Savakta toplanan kum, çakıl, taş, altın ve benzeri parçalar veya akarsu ve dere kenarlarında kürek yardımıyla aldığınız kum ve topraklar Altın Eleme Tavasına (Gold Pan) dökülür ve su yardımı ile altına nazaran çok daha hafif olan kum, çakıl, taş ve benzeri parçalar atılarak sadece dip kısmında altın toz, zerrecik veya taneciklerinin kalması sağlanır. Buna Panlama adı verilir.

 

Bu kapsamlı arama kiti; dere, nehir ve akarsularda doğal altınları aramakta kullanılacak tüm ekipmanları bir arada sizlere sunuyor.

Kullanılan malzeme kalitesi, yılların bilgi ve birikimi ile belli bir matematiğe dayanılarak üretilen bu ürünler tüm Dünyada oldukça beğenilen ve kabul gören popüler ürünlerdir.

Altın ayrıştırma için kullanılan bu temel kit ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılıyor.

 

 altın eleme, altın arama leğeni, altın elek, altın eleme tavası, altın eleme panı, altın eleme eleği, altın eleme elekleri, altın arama seti, altın eleme seti, altın eleme süzgeci, altın eleme çeşitleri, altın eleme elek çeşitleri, altın arama tavası, altın eleme savak, altın arama savak, derede altın arama, altın eleme malzemeleri, altın eleme kabı, altın eleme ekipmanları, altın eleme setleri, altın arama panı , gold pan altın yıkama eleği tavası , altın pan yapımı , gold pan fiyat , pan altın eleği , altın yıkama eleği tavası , altın arama paspası , sluice box fiyatları , altın savağı fiyatları , sluice box paspas , altın savak paspası , tırtıklı paspas , sluice box paspas , altın yakalama paspası , kum vakum pompası , kum pompası , kum çekme pompası , kum basma pompası , gold panning , gold prospecting equipment , gold prospecting methods , gold prospecting in the high desert , gold prospecting in california , altın eleme seti , altın arama bendi , altın eleme makinası , altın ayrıştırma eleği , dereden altın eleme , gold pan altın yıkama eleği tavası , altın eleme panı

 

 

 

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Whatsapp
Ara