ALTIN ELEME GOLD PAN PRO SET (4'LÜ SET) (GP-PREMIUM-KIT)

Kdv Hariç : 2.617,67 TL  + KDV
KDV Dahil : 3.141,20 TL
282,71 TL `den başlayan taksitlerle

Xp markasının altın eleme setleri ile artık dere ve akarsularda altın avcılığı daha kolay.
 
XP Metal Dedektörleri için özel olarak üretilen bu yepyeni altın kaydırma kiti Julien Lamarque (2019 Avrupa Altın Araştırmacılar Kupası'nın galibi) ile ortaklaşa bir proje olarak geliştirildi ve üretildi. 
Piyasadaki en iyi altın eleme kitleri titizlikle incelenerek birkaç ay araştırma ve geliştirme çalışması sunucu çıkmıştır. 
Altın üzerinde en iyi kontrastı elde etmek için mükemmel renk tespit edilmiş, maksimum verimlilik için özel açılar verilmiş, plastik ve üzerindeki yılan derisi deseni altın eleme performansını en üst seviyeye çıkarmış ve uzun süre kullanım için hafif ve dayanıklı olarak imal edilmiştir.  

 

XP ALTIN ELEME PRO (PREMIUM) SETİ (Altın Yıkama Tavası/Leğeni): 
Nehir kenarlarında topraktan çıkan ufak, bazen toz şeklinde olan altınları taştan, topraktan elemek için (ortaya çıkarmak için) kullanılan elek.

Bu XP başlangıç ​​altın eleme seti, altın buluntularınızı toplamanıza, elemenize ve depolamanıza yardımcı olacak bir dizi aksesuardan oluşur:

 

PAKET İÇERİĞİ:

- XP Gold Pan (Tava/Leğen) - 37cm 

- XP Gold Pan (Tava/Leğen) - 27cm

Özel tasarımı, geniş kapasitesi, geniş düz tabanı ve 4 kaydırma bölgesi ile çok yönlü, hızlı ve doğru bir altın toplama olanağı sunar.

Tava tasarımı, altını olabildiğince verimli bir şekilde toplamak ve en iyi sonuçları almak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Tamamen yeni "Yılan Derisi” yüzeyi sayesinde altın pulları tutarken suyun geçmesine izin verir.

- XP Gold Classifier (37 cm Elek - 10 mm Gözenekli)

 

 

- XP Gold Classifier (37 cm Elek - 5 mm Gözenekli)

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR