DEUS 2 22,5CM FMF BAŞLIK,WS6 MASTER (DEUS2-22FMFWS6E)

Kdv Hariç : 32.029,57 TL  + KDV
KDV Dahil : 38.435,49 TL
3.459,19 TL `den başlayan taksitlerle

XP DEUS 2, sınıfındaki en gelişmiş üst düzey metal dedektörüdür. 

Benzersiz düzeyde hızlı tespit ve hassasiyete sahip, 4 ile 45 kHz arasında FMF (Hızlı Çoklu Frekans) Teknolojisine sahip bir modeldir. 

Bu teknoloji sayesinde, sahilde olduğu kadar karada da oldukça etkili bir metal dedektörüdür. 

 

Eşzamanlı çoklu frekans özelliğine sahip, %100 kablosuz ve 20 metreye kadar su geçirmez olan ilk ve tek dedektördür. 

XP Deus 2 Dedektör - 22,5 FMF Başlık, WS6 Kulaklık
 
Bu versiyonda, XP DEUS 2 Dedektörü Ana Kontrol Ünitesi olmadan, Sadece FMF Arama Başlığı ve WS6 Kablosuz Kulaklık ile kullanılır. 

WS6 kablosuz kulaklığı, DEUS 2 Ana kontrol ünitesi tarafından sunulan özelliklerin ve ayarların %95'inden yararlanırken dedektörünüzü sadece kulaklık ile kullanmanıza olanak tanır! 

XP'den FMF teknolojisine sahip olmanın en ekonomik versiyonudur. XP WS6 kablosuz kulaklık, kulaklıktan çok daha fazlasıdır. 

XP DEUS 2 dedektörü için standart ses kulaklığının yanında gerçek bir mini ana kontrol ünitesidir. 

Dedektör ayarlarına erişim sağlayan geniş bir LCD ekrana sahiptir.  Sadece WS6 kulaklık ile XP DEUS 2 modelinizi kontrol edin!

XP DEUS 2 - WS6 Master; XP DEUS 2 dedektör modelinin en hafif, ergonomik ve ekonomik versiyonudur. Kullanımı da oldukça basittir.

Deus 2 Dedektör, 22cm FMF arama başlığı ile yalnızca 750 gr ağırlığındadır. Bu da onu metal dedektör piyasasının en kullanışlı ve en hafif dedektör modeli kılar. 

 

Aynı zamanda XP DEUS 2 tarafından sunulan FMF eşzamanlı çoklu frekans teknolojisinden yararlanmak için en ucuz versiyondur. 

XP Metal Dedektör firması WS6, dedektörün tüm ayarlarını ve parametrelerini ve ücretsiz yazılım güncellemelerini daha uygun bir fiyata sunmuş olur. 

XP DEUS 2 Ana kontrol kumandasını daha sonra da satın alarak ekipmanınızı tamamlayabilirsiniz. 

XP WS6 kablosuz kulaklık, yalnızca basit bir kablosuz kulaklık değildir. 

DEUS 2 Ana Kontrol Ünitesi (RC) olmadan arama başlığının tek başına kontrol edilmesini sağlar ve bir kontrol ünitesine dönüşür. 

1. Deus 2 Ana Kontrol Ünitesine bağlı WS6 Kablosuz Kulaklık : Deus 2 ana kontrol ünitesine, WS6 kablosuz kulaklık ve FMF arama başlığı kullanıldığında durum böyledir. 

Bu durumda Deus 2 ünitesi ana kumandadır ve arama başlığını, işlevleri ve ayarları kontrol eder. WS6 ana üniteye bağlı olduğundan, WS6 kablosuz kulaklıklardan yalnızca ses düzeyi ayarlanabilir.


 

2. XP WS6 Master + Kablolu (FX03), Kablosuz Kulaklıklar (WSA2 / WSA2XL) : Bu konfigürasyonda, WS6 kulaklığını, kafa bandından çıkarılarak, saat kayışı kullanılarak veya WS6 desteği ile XP Deus 2'nin şaftına monte edilerek ana ünite olarak kullanılır. Bu konfigürasyonda, WS6 kulaklık mini bir kontrol ünitesine dönüştürülür.

 

3. Sadece XP WS6 Master Kablosuz Kulaklık : Bu, WS6'nın kontrol ünitesi olarak tek başına kullanıldığı durumdur. 

WS6, XP FMF başlığını çalıştırır ve ana kontrol ünitesi sürümüyle aynı düzeyde performans sunarken tüm ayarları yapmanıza ve tüm parametrelerden yararlanmanıza olanak tanır.

Kullanım Seviyesi
Basit
Teknoloji
VLF ( Very Low Frequency)
Çalışma Frekansı
0-9 kHz 10-19 kHz 20-29 kHz 30-39 kHz 40-49 kHz Multi Frekans ( Değişken )
Ekran
Digital Ekran (LCD)
Metal Ayrım Özelliği
Var
Arama Başlık Boyutu
20-29 cm (8-11 inç)
Nokta Tespit Modu (Pin Pointer)
Var
Titreşimli Uyarı
Var
Su Geçirmezlik
Su Geçirmez
Zemin Ayarı
Otomatik | Manual
Pil Gereksinimi
Lithium-Ion
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR