Xtrem Hunter Dedektör Double Paketler (XTR-115E-DOUBLE)

Kdv Hariç : 110.411,17 TL  + KDV
KDV Dahil : 132.493,41 TL
15.457,56 TL `den başlayan taksitlerle
1

 

 

XP XTREM HUNTER Dedektör

Dünyanın Derin Arama Metal Dedektörlerine Yepyeni Bir Boyut!

XP Metal Dedektörleri, DEUS 2 modelinin özelliklerini bir adım öteye taşıyarak "2 Box" adını verdikleri arama başlığını entegre ederek XTREM HUNTER Derin Arama Dedektörü'nü sunar. Deus 2 modelinin çığır açan özellikleriyle derin arama dedektörlerinin standartlarını yeniden belirler.

XTREM HUNTER dedektör, özellikle profesyonel define avcıları için tasarlanmış, son teknoloji ve yenilikçi bir üründür. Bu kablosuz derin arama metal dedektörü, benzersiz bir teknoloji ile donatılmıştır ve aynı zamanda FMF® (Farklılaştırılmış Çoklu Frekans) teknolojisi sayesinde yüksek performans ve kararlılık sunar.

XTREM HUNTER, büyük hedefleri derinlemesine bulmak isteyen define avcıları, inşaat uzmanları, arkeologlar ve endüstriyel çalışanlar için en iyi yardımcıdır. Büyük kalıntılar, rögar kapakları, metal borular gibi çeşitli yer altı nesnelerini tespit etmek için tasarlanmıştır.

 

Gücü Elde Edin!
 

Hızlı Çoklu Frekans (FMF®) teknolojisi, minimum zemin gürültüsü ile olağanüstü performans sunar.

XTREM HUNTER, derinliklerdeki hedeflere ulaşarak 5 metreye kadar tarama yapabilir. Ancak unutmayın ki metal dedektörlerinin hedefleri tespit edebilme derinliği birçok faktöre bağlıdır. XP XTREM HUNTER, tüm koşullar uygun olduğunda 5 metreye kadar tarama yapabilme olanağı sunar, bu da onu dünyanın en derin arama dedektörlerinden biri yapar.

 

Üstün Metal Ayrımı Özelliği

XTREM HUNTER modeli, gelişmiş çoklu frekans özelliği sayesinde demir nesneleri ayırt ederek derin arama dedektörlerinde çığır açar. Yüzeydeki küçük hedefleri tespit etmeyebilir, ancak orta büyüklükteki demir nesneleri tespit etme ve ayırt etme yeteneği sunar.

Kullanımı ve Taşıması Kolay

XTREM HUNTER modeli, tek kişilik kullanım için tasarlanmıştır ve olağanüstü arama yetenekleri ile kolay tarama olanağı sunar. Sadece 2.9 kg ağırlığındaki hafif arama başlığı, kullanıcıların uzun süreli tarama yapmalarını yorulmadan sağlar. XTREM HUNTER modelinin çantası, taşıma kolaylığı için paket içerisinde yer alır, ayrıca XP 240 ve 280 sırt çantalarını da satın alabilirsiniz. Arama kolu ve desteğini ayarlayarak mükemmel dengeyi elde edebilirsiniz.

Hava Koşullarına Karşı Dayanıklı

XTREM HUNTER modeli yağmura ve olumsuz hava koşullarına dayanıklıdır. Ancak Deus 2 kontrol kutusu tamamen su geçirmez değildir. XTREM HUNTER, 5 yıl garanti ile gelir ve bu, XP Metal Dedektör firmasının sunduğu ürünlerin kalitesini ve dayanıklılığını yansıtır.

Kablosuz Kullanımın Keyfini Çıkarın

Deus 2 Kontrol Ünitesi (RC), XP Kulaklıklar ve XP Arama Başlıkları ile sorunsuz bir uyum sağlar. XTREM HUNTER'ı arama başlığına kablosuz bağlayarak hedefinizi saniyeler içinde belirleyebilirsiniz.

XTREM HUNTER, yeni bir arama başlığı olarak eşleştirildiğinde sistem ünitesi size benzersiz menüler ve ekran sunar.

 

XTREM HUNTER Özellikleri

 

 • Eşzamanlı Hızlı Çoklu Frekans (FMF®)
 • Ayarlanabilir Otomatik Ayarlı Sallama Modu
 • Uyumlu Kablosuz Kulaklıklar: WSAII XL (su geçirmez IP68) - WSAII (hava koşullarına dayanıklı) - WS6 (hava koşullarına dayanıklı)
 • Pil Tipi: Li-ion 18650 x1 - 11 Watt/saat - 45g
 • Pil Ömrü: >10 saat
 • Şarj Süresi: ~4 saat
 • Şarj Kablosu: USB-C
 • Montajlı Uzunluk: 1.20m (3.94ft)
 • Xtreme Hunter Çantası: Dahildir - Yağmura ve Darbeye Dayanıklıdır
 • Ağırlık (Xtrem Hunter + Sistem Ünitesi): 2.9 kg
 • Ağırlık (Xtrem Hunter + Çantası): 5.8 kg
 • Xtreme Hunter Çantası Ebatı: 725 x 480 x 170 mm
 • XP Sırt Çantası 240 ve 280: Opsiyonel (Paket İçeriğinde Yoktur)
 • Garanti: 5 yıl (Parça ve İşçilik) - Piller ve konektörler: 2 yıl
 • Patent: US 7940049 B2 - EP 1990658 B1 + bekleyen patentler

 

XTREM HUNTER Dedektör, derin define avcıları ve arkeologlar için vazgeçilmez bir araç olacak! Dünyanın en derin arama dedektörlerinden biri olan bu cihaz, işinizi kolaylaştırmak amacıyla üretilmiştir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR