Xtrem Hunter Dedektör Full Paket (XTR-115RCWSA2XLEE)

Kdv Hariç : 89.034,37 TL  + KDV
KDV Dahil : 106.841,25 TL
12.464,81 TL `den başlayan taksitlerle

 

XP XTREM HUNTER Dedektör Full Paket

Dünya Derin Arama Metal Dedektörleri Sektöründe Bir Devrim! Hazır mısınız Keşfetmeye?

XP Metal Dedektörleri, DEUS II modelini temel alarak yeni bir arama başlığı olan "2 Box" ile birleştirerek XTREM HUNTER Derin Arama Dedektörünü yarattı. Deus 2 modeli ile derin arama dedektörleri konusunda yeni bir standart belirledi.

Profesyonel define avcıları için özel olarak tasarlanmış bu yenilikçi ve teknoloji harikası ürün, önemli özellikleri ve detayları içinde barındırıyor. XP XTREM HUNTER, dünyanın ilk kablosuz derin arama metal dedektörü olmanın ötesinde, benzersiz teknolojisi ile dikkat çekiyor.

XTREM HUNTER, gelişmiş eşzamanlı çoklu frekans (FMF®) teknolojisi sayesinde rakiplerini geride bırakmanın yanı sıra, arazi koşullarında üstün performans ve kararlılık sunuyor.

Siz bir define avcısı mısınız, büyük ve derin hedefleri tespit etmek için güvenilir bir dedektör mü arıyorsunuz? Yoksa bir inşaat uzmanı, arkeolog veya endüstriyel işçi misiniz? Her iki durumda da XTREM HUNTER, büyük kalıntılar, rögar kapakları ve metal borular gibi yer altı nesnelerini tespit etmek için size yardımcı olacak.

Gücü Serbest Bırakın!
Hızlı Çoklu Frekans (FMF®) teknolojisi, minimum zemin gürültüsü ile olağanüstü performans sunar.

5 metreye kadar derinliklere ulaşarak en derin hedefleri keşfedin.

Not: Metal dedektörlerinin tespit derinliği, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. XP XTREM HUNTER dedektörü, tüm koşullar uygun olduğunda 5 metreye kadar tespit yapabilme olanağı sunar, bu da onu dünyanın en derin arama dedektörlerinden biri yapar.

Üstün Metal Ayrım Özelliği
XTREM HUNTER modeli, gelişmiş çoklu frekans özelliği sayesinde demir nesneleri ayırt ederek derin arama dedektörleri dünyasına yeni bir boyut getiriyor. Yüzeydeki küçük hedefleri tespit etmeyebilir, ancak orta büyüklükteki demirli nesneleri tespit etme ve ayırt etme yeteneği sunar.

Tespit Edilmek İstenmeyen Demir Nesneleri Filtreleme Özelliği

Kullanımı ve Taşıması Kolay
Tek kişilik kullanım için tasarlanan XTREM HUNTER modeli, olağanüstü arama yetenekleri ve kolay kullanım sunar. Sadece 2,9 kg ağırlığındaki hafif arama başlığı, kullanıcıların uzun süreli tarama yapmasını yorulmadan sağlar. XTREM HUNTER modelinin çantası, taşıma kolaylığı için paket içeriğine dahildir. Ayrıca XP 240 ve 280 sırt çantalarını da ayrıca satın alabilirsiniz. Arama kolu ve desteğini ayarlayarak mükemmel dengeyi elde edebilirsiniz.

Hava Koşullarına Dayanıklı
XTREM HUNTER modeli, yağmura ve olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Deus 2 Kontrol kutusu tamamen su geçirmez olmasa da dikkatle korunur.

XTREM HUNTER, 5 yıl garanti ile gelir ve bu, XP Metal Dedektör firmasının ürünlerinin uzun ömürlü ve güvenilir olduğunu gösterir.

Kablosuz Kullanımın Rahatlığını Yaşayın
Deus 2 Kontrol Ünitesi (RC), XP Kulaklıklar ve XP Arama Başlıkları ile sorunsuz uyum sağlar. Hedefinizi hızlıca belirlemek için DEUS II cihazınızı arama başlığına kablosuz bağlayın.

XTREM HUNTER'ı yeni bir arama başlığı olarak tanıttığınızda, sistem ünitesi size benzersiz menüler ve ekranlar sunar.

 

XTREM HUNTER Dedektör Özellikleri:

 • Eşzamanlı Hızlı Çoklu Frekans (FMF®)
 • Ayarlanabilir Otomatik Ayarlı Sallama Modu
 • Uyumlu Kablosuz Kulaklıklar: WSAII XL (su geçirmez IP68) - WSAII (hava koşullarına dayanıklı) - WS6 (hava koşullarına dayanıklı)
 • Pil Tipi: Li-ion 18650 x1 - 11 Watt/saat - 45g
 • Pil Ömrü: >10 saat
 • Şarj Süresi: ~4 saat
 • Şarj Kablosu: USB-C
 • Montajlı Uzunluk: 1.20m (3.94ft)
 • Xtreme Hunter Çantası: Dahildir - Yağmura ve Darbeye Dayanıklıdır
 • Ağırlık (Xtrem Hunter + Sistem Ünitesi): 2,9 kg
 • Ağırlık (Xtrem Hunter + Çantası): 5,8 kg
 • Xtreme Hunter Çantası Ebatı: 725 x 480 x 170 mm
 • XP Sırt Çantası 240 & 280: Opsiyonel (Paket İçeriğinde Yoktur)
 • Garanti: 5 yıl (Parça ve İşçilik) - Piller ve konektörler: 2 yıl
 • Patent: US 7940049 B2 - EP
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR