2. El Jeosonar 3D Çift Sistem Define Dedektörü (jeosonar-2.el)

Kdv Hariç : 57.900,00 TL(KDV Dahil)
6.755,00 TL `den başlayan taksitlerle

Bu ürünü sipariş vermek için telefonla sipariş seçeneğine tıklayınız.

2. EL JEOSONAR 3D ÇİFT SİSTEM

HATASIZ, SIFIR AYARINDA
Fatura Tarihi: 15.07.2023

 

 

Jeosonar 3D Çift Sistem, en gelişmiş metal ve boşluk tespiti yapabilen bir dedektör sistemidir. Derin dedektör sınıfında yer alan bu sistem, yeraltında tespit ettiği metal hedeflerini Altın, Değerli, Değersiz ve Çelik olmak üzere dört grupta inceler. Metal tespiti ve değerlendirmesinin yanı sıra, bu sistem aynı zamanda mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi yapıları arama esnasında gerçek zamanlı olarak bildirir. Yeraltında tespit ettiği hedeflerin 2D sinyal grafiğini gerçek zamanlı olarak çizebilen Jeosonar 3D Çift Sistem, görüntülü sistemler içinde en gelişmiş olanıdır.

Çok fonksiyonlu arama ve tespit özellikleri ile en zorlu zemin yapılarında, çok yoğun mineralli ortamlarda dahi kullanıcısının rahatlıkla arama ve araştırma yapmasını sağlar. Amatör ve profesyonel tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için özel olarak tasarlanan ara yüzleri ve pratik arama ekranı, bu sistemi diğer dedektörlerden farklı kılar.

Jeosonar 3D Çift Sistem, arama ve araştırma ihtiyaçlarınıza üç farklı arama anteni ile cevap verir. Derin aramalar için kullanılan Derin Arama Anteni, genel amaçlı aramalar için Genel Arama Anteni ve kapalı alanlar için Küçük Arama Anteni, kullanıcısına farklı alanlarda etkili arama yapma olanağı sunar.

 

Sistem, metal ayrımı ve boşluk tespiti konusunda mükemmel sonuçlar verir. Üstün metal ayırma yeteneği sayesinde, altın, değerli, değersiz ve çelik metalleri ayrı ayrı tespit eder. Derin Arama Anteni ile metalleri tespit ettiği gibi, boşlukları da rahatlıkla tespit edebilir. Jeosonar 3D Çift Sistem, mükemmel bir 3D sisteme, derin arama sistemi ve pratik bir LED sistemine sahiptir. LED sistemi, duvar ve yamaç aramalarında, tek para ve yüzeysel aramalarda hızlı ve etkili aramalar yapabilmenizi sağlar. Bu pratik dedektör, arama ve araştırmalarınızda en pratik yardımcınız olacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR