2.El Via Gold Dedektör (ASYA-VIAGOLD-2.el)

Kdv Hariç : 36.800,00 TL(KDV Dahil)

Bu ürünü sipariş vermek için telefonla sipariş seçeneğine tıklayınız.

Via Gold Dedektör

Via gold dedektör modeli pişmiş kiremit ve tuğlalı olan arazilerde sayısal hızlı arama modunda HOTROCK seçeneği sayesinde mineral ve madenleşmiş atıl topraklardan etkilenmeyi minimum düzeye indirir.

Via Gold altın arama dedektörü fiyatı ve özellikleri sayesinde en derindeki defineyi ve gömülü hazineleri, kaya, toprak içerisinde derinlik kaybına uğramadan altın, gümüş, bronz, tunç türü metalleri, heykel, külçe, tek para, derin gömülü hazineleri ve yeraltındaki oda mezarları, tünelleri tespit etmek amacı ile kullanılmaktadır.

Via Gold altın dedektörü fiyatı dışında otomatik sistemle her türlü madenli topraklarca çalışma seçenekleri sunmaktadır.

 

Via Gold dedektör hızlı arama modunda özellikle tek para aramalarında yüksek performans ile çalışma imkânı sunarken derin arama özelliğinde de arama yapılmaktadır. Via Gold altın arama cihazı fiyatı ve kolay kullanımı dışında hızlı aramada POİNT özelliği sayesinde merkezi odaklama yapabilmektedir.

 

Asya Via Gold Dedektör

 

Via Gold define arama cihazı hızlı arama modunda sayısal değerde arama yaparken değersiz metalleri ZB FİLİTRE seçeneğinden kapatarak %60 sadece değerli ve altın objeleri arama seçeneği sunmaktadır. Via Gold metal dedektörü sayısal hızlı arama modunda HOTROCK seçeneğinden sayısal değerleri artırarak pişmiş kiremit parçalarının yoğun olduğu tarihi yerlerde kiremitlerden ve madenli kalıntılardan çok fazla etkilenmeden arama imkânı sağlamaktadır.
Via Gold altın arama dedektörü hızlı arama modunda DEMİR KAYIT seçeneğinden demir türü metalleri tanıtarak değersiz metalleri görmeden sadece değerli metalleri %60 arama seçeneği sunmaktadır.

 

Not: Yukarıda bulunan bilgi ve açıklamalar üretici firma verileridir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR