Kiralık Via Gold Dedektör (kiralik-via-gold)

Kdv Hariç : 0,00 TL(KDV Dahil)

Bu ürünü sipariş vermek için telefonla sipariş seçeneğine tıklayınız.

ÜRÜN KİRALAMA ŞARTLARI NELERDİR?

  • Dedektorburada.com'dan yapılan kiralamalarda ürün bedeli depozito olarak talep edilmektedir.
  • Toplam ürün bedelini banka hesaplarımıza Havale/EFT yaparak ürün rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca mağazamıza gelip amacınıza uygun modeli belirleyip, nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.
  • Kiralama sonunda ürün teslimatı kiralayan tarafından gerçekleştirilir. Ürünün tüm kontrolleri yapıldıktan sonra kiralan ürün veya ürünlerde herhangi bir sorun yok ise, depozito olarak alınan tutardan kiralama süresi düşülerek kiralayana geri ödeme yapılır.
  • Kiralanan ürünlerde arıza ve/veya hasar tespit edilmesi durumunda tamir masrafları kiralayan tarafından karşılanır.
  • Kiralama esnasında kiralayandan kimlik fotokopisi alınır.
  • Kira sözleşmesi yapılır.
  • Kiralama ücretlerine ürün eğitim bedeli dahil değildir.
  • Kiralanan ürünlerin kullanım videoları ve kullanım kılavuzları kiralayana sağlanır.
  • Ancak özel eğitim talep edilmesi durumunda cihazın kapsam ve eğitim süresine bağlı olarak eğitim ücreti kiralayandan talep edilir.

 

1-3-5-7-10-14 günlük kiralama fiyatları için lütfen bize ulaşınız.

Mesaj At

Hemen Ara


 

Kiralık Asya Via Gold Dedektör

 

Via Gold dedektör, özellikle tek para aramaları için yüksek performans sağlayan hızlı arama modu ile dikkat çekiyor. Ancak sadece yüzeyde değil, derin arama modunda da son derece başarılı sonuçlar veriyor. Via Gold altın arama cihazı fiyatı ve kullanım kolaylığı yanı sıra, POİNT özelliği sayesinde hızlı arama sırasında merkezi odaklama yapabilmektedir. Bu özellik, arama işlemini daha da hızlı ve verimli hale getirirken, aynı zamanda hassasiyeti de artırıyor. Via Gold dedektör, hem hızlı hem de derin arama modunda mükemmel bir performans sunarak, arama işlemlerini daha da kolaylaştırıyor.

Otomatik sistem sayesinde, tüm madenli topraklarda çalışma seçenekleri sunarak, arama işlemini daha da kolaylaştırıyor. Via Gold altın arama dedektörü, performansı ve özellikleri ile arama işlerini kolaylaştıran bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Via Gold dedektör, en iyi define cihazları arasında yer almasının yanı sıra TURBO Derinlik seçeneği ile %30 derinlik artırma özelliği sunuyor. Böylece daha derindeki hazineleri bile kolayca tespit edebilme imkanı veriyor. Ayrıca hızlı arama modunda DEMİR KAYIT seçeneği sayesinde, sadece değerli metalleri tespit ederek, değersiz metalleri görmeden %60 oranında arama yapabilme özelliği sunuyor. Via Gold altın arama dedektörü, performansı ve işlevselliği ile arama işlemlerini daha da kolaylaştırıyor.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR