Midas Dedektör: Türkiyenin En Büyük Dedektör Distribütörü


Midas Dedektör, Türkiye'de sektörünün öncü ve lider firması olarak sizlere 


gibi  tespit sistemlerinde dünyaca ünlü güvenilir markaların ürünlerini sunan bir markadır.

Uzun yıllara dayanan deneyimi ve geniş ürün yelpazesi ile, müşterilerimize güvenilir ve kaliteli metal dedektörleri sunar.

Markalarımızla Güvendesiniz

Midas Dedektör olarak, distribütör markalarımızı belirlerken önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin her zaman kaliteli ürün ve hizmetlere ulaşmasıdır. Bu nedenle distribütörü olduğumuz bir çok markanın aynı zamanda Teknik Servis süreçlerini planlayarak alanında uzman personellerimizle sizlere en iyi hizmeti ulaştırmak için her zaman  çalışıyoruz.

 


Distribütörü Olduğumuz Markalar


 

xp metal dedektör logo

XP Dedektör  Türkiye Distribütörü "Midas Dedektör”

 XP Dedektör markası, uzun yıllardan beri Metal Dedektör sektöründe yer alan Fransa menşeili üreticidir. Dünyanın önde gelen metal dedektörü üreticilerinden biri olan XP Dedektör yenilikçi metal dedektörleri ile ön plana çıkmaktadır. 

 Midas Dedektör XP Dedektör, Türkiye Yetkili Distribütörlüğünü üstlenmektedir.


quest metal dedektör logo

Quest Dedektör Türkiye Distribütörü Midas Dedektör

Bilinen önceki ismi ile Deteknix Detector isim değişikliği ile Quest Metal Detectors olarak kullanıcılarına en teknolojik, en iyi ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmaya devam ediyor.

Midas Dedektör QUEST Dedektör, Türkiye Yetkili Distribütörlüğünü üstlenmektedir.

 

 

garrett dedektör logo

Garrett Dedektör  Türkiye Distribütörü Midas Dedektör

Garrett Dedektör markası her zaman en iyi metal dedektörlerini en makul ve uygun fiyat ile kullanıcılara sunma amacı ile kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden beri, Garrett markası kullanıcılar için bir numaralı tercih olmuştur. Garrett markası, metal algılamanın ötesine geçti ve müşteri memnuniyeti anlamı taşımaya başladı. 

 Midas Dedektör Garrett Metal Dedektörleri Türkiye Yetkili Distribütörlüğünü üstlenmektedir.

 

 

Detech dedektör logo

Detech Dedektör Türkiye Distribütörü Midas Dedektör

Detech Dedektör, müşterilere profesyonel metal dedektör ekipmanları ve aksesuarları sunan bir öncüdür. Yüksek kaliteli ürünleriyle bilinen Detech, farklı boyutlarda ve konfigürasyonlarda tasarlanmış yer arama bobinleri ile geniş bir metal dedektör yelpazesi sunmaktadır. Tüm arama bobinleri su geçirmez özellik taşırken, darbe indüksiyonlu metal dedektörleri (PI), çok düşük frekanslı (VLF) metal dedektörleri gibi çeşitli modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Arkeolojik eserler, antik paralar, tarihi kalıntılar, altın, gümüş ve diğer metallerin avcılığı için ideal olan Detech Dedektör'ün ürünleri, kalite ve güvenilirlik konusunda benzersiz bir deneyim sunar.

Midas Dedektör Detech Dedektör, Türkiye Yetkili Distribütörlüğünü üstlenmektedir.

 

 

 

 


gdi dedektör logo

GDI Dedektör Türkiye Distribütörü Midas Dedektör

 GDI Detectors, uzun mesafede etkili alan tarama özellikleriyle öne çıkan bir markadır. Bu tarama cihazları, altın, gümüş, bakır, bronz gibi değerli metallerin yanı sıra su kaynakları ve mağara gibi boşlukları da hassas bir şekilde tespit edebilme yeteneğine sahiptir. Hatasız tarama yapma kabiliyetiyle kullanım amacınıza bağlı olarak üst düzey performans sunar. Geniş alanlarda, uzak mesafedeki nesneleri bile kolaylıkla tespit edebilen bu cihazlar, derinlik ayarları sayesinde metrelerce derinlikteki nesnelerin yerini doğru bir şekilde belirleme kapasitesine sahiptir. GDI Detectors, kullanıcılarına güvenilir ve etkili alan tarama deneyimi sunarak her türlü arama ihtiyacına uygun çözümler sunar.

 Midas Dedektör GDI Dedektör, Türkiye Yetkili Distribütörlüğünü üstlenmektedir.

 
 


tero vido logo

" Tero Vido ” Dedektör Türkiye Distribütörü Midas Dedektör

 Almanya'da kurulan Tero Vido UG (LLC) şirketi, jeofizik ölçüm radarları alanında en iyi ve uygun cihazları araştırma, geliştirme ve üretme misyonuyla yola çıktı. Amacı, kullanıcılara yardımcı olmak ve özel çözümler sunmak için en kaliteli ekipmanları sağlamaktır..

 Midas Dedektör, Tero Vido Markasının Türkiye Yetkili Distribütörlüğünü üstlenmektedir.

 
 


Treasure hunter logo"margin:auto !important"

Treasure Hunter  Dedektör Türkiye Distribütörü Midas Dedektör

TreasureHunter3D ürünleri, Amerika, Avrupa ve Rusya'dan bir grup uzman mühendisin uzun yıllara dayanan Ar-Ge çalışmalarının ürünüdür. Bu ürünler, kullanımı kolay ve yüksek teknoloji içeren tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. TreasureHunter3D'nin temel hedefi, herkesin rahatlıkla kullanabileceği, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmaktır. Çin ve Hong Kong'da üretilen bu ürünler, profesyonel ve amatör define avcılarına, metal dedektör meraklılarına ve arkeologlara hitap etmektedir

Midas Dedektör, TreasureHunter3D Dedektör, Türkiye Yetkili Distribütörlüğünü üstlenmektedir.

 
 


mwf yeraltı görüntüleme logo

MWF Dedektörleri Türkiye Distribütörü Midas Dedektör

 MWF (Metal and Water Finder) şirketi, Metal Dedektörleri (Define Dedektörleri) ve Su Bulucu Dedektör konularında uzmanlaşmış, merkezi Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan bir Amerikan ve Türk şirketidir. Şirket, 2008 yılında Amerika'nın Chicago şehri ile Türkiye'nin İstanbul şehrinde kurulmuştur. MWF, sürekli olarak yeni teknolojilerin keşfi, iyileştirilmesi ve geliştirilmesi üzerinde çalışarak öne çıkmaktadır. Bilimsel olarak altın, define ve su yataklarının tespiti için kullanılan teknolojik dedektörler üretmekte ve bu alanda lider konumda bulunmaktadır

 Midas Dedektör, MWF Türkiye Yetkili Distribütörlüğünü üstlenmektedir.


 


 

Yetkili Bayi Olduğumuz Markalar

 

minelab dedektör logo

Minelab Dedektör Yetkili Bayi Midas Dedektör

 Minelab Dedektör, 1985 yılında ilk olarak Goldseekers 15000 modeli ile piyasaya çıktı. Minelab GPX 5000, Go Find 66, Minelab GPX 7000, Gold Monster 1000, vb. gibi birçok güncel dedektör modeline sahip konumdadır. Minelab, altın dedektörleri, mayın dedektörleri ve güvenlik teknolojileri konusunda dünya lideridir. Minelab; mayın temizleme, askeri ihtiyaçlar ve üst arama dedektörleri konularında dünyanın en büyük üreticisidir.

 Midas Dedektör Minelab Türkiye Yetkili Bayiliği üstlenmektedir.

 


nokta dedektör logo

"Nokta” Dedektör Yetkili Bayi "Dedektör Burada"

Nokta Mühendislik, metal dedektörleri sektöründe parlak bir yıldız olarak 2001 yılında İstanbul'da kuruldu. İlk günden beri inovasyon, üstün performans, yüksek kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti prensiplerine bağlı kalarak dünya genelinde hem profesyonel hem de hobi amaçlı dedektör kullanıcılarının tercihi haline geldi. 2011'den itibaren AR-GE ekibini genişleterek pazar değiştirici ve teknoloji lideri olma hedefi doğrultusunda büyük yatırımlar gerçekleştiren Nokta Mühendislik, 2014 Aralık ayında Makro Dedektör'ü satın alarak gücünü daha da artırdı. Bugün, güçlü distribütör ve bayi ağıyla Nokta Makro markalı dedektörleri 6 kıtada 150'den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

 Midas Dedektör, Nokta Dedektör Türkiye Yetkili Bayiliğini üstlenmektedir.

 
 


conrad dedektör logo

Conrad Dedektör Yetkili Bayi Midas Dedektör

Conrad, yeraltı görüntüleme konusunda yüksek teknoloji ile tasarlanmış zemin tarama detektörleri sunan bir markadır. Define arama süreçlerinde kullanılan diğer detektörlerden daha kapsamlı bir performans sergileyerek, yeraltındaki detayları ayrıntılı bir şekilde analiz etme imkanı sağlar. Sadece maden ya da define aramakla sınırlı kalmayıp, akademik veya bilimsel araştırmalarda da kullanılabilir. Metal kütleleri, zemin farklılıkları, yer altındaki su kaynakları, mahzenler, tüneller ve mağaralardaki boşlukları tespit edebilir ve derinlik ölçümleri yapabilir. Yaptığı analizleri kullanıcıya ekran aracılığıyla aktararak, taranan bölge hakkında detaylı bilgi sunar.

Midas Dedektör, Conrad Dedektör Türkiye Yetkili Bayiliğini üstlenmektedir.

 
 


asya dedektör logo

Asya Dedektör Yetkili Bayi Midas Dedektör

Asya Dedektör Teknoloji'nin amacı ve hedefi, kullanıcıların toprak altındaki dünyayı görme ve duyma deneyimini sağlamaktır. Bu bağlamda, define arayışına ilgi duyan veya altın ve define aramalarına yeni başlamış bireylerin, 20 yıllık deneyim ve bilgi birikimini paylaşarak doğru bilgilere en kolay şekilde ulaşmalarını amaçlamaktadır.

 Midas Dedektör, Asya Dedektör Türkiye Yetkili Bayiliğini üstlenmektedir.


 


ajax dedektör logo"margin:auto !important"

AJAX Dedektör Yetkili Bayi Midas Dedektör

Ajax, profesyonel zemin tarama cihazları arasında en son teknolojilerle geliştirilmiş bir üründür. Diğer tarama cihazlarına göre çok daha kapsamlı bir performans sergiler. Taranan bölgeyi detaylı bir şekilde analiz ederek, zemin altındaki boşluklar, nesneler ve diğer önemli unsurlar hakkında kullanıcıya kolayca bilgi sağlar. Define arayışında olanlar ve diğer alan tarama cihazları kullananlar için üstün özelliklere sahiptir. Titiz bir şekilde yer altındaki her şeyi tespit eder ve bu bilgileri kullanıcıya ekran aracılığıyla aktarır. Derinlik konusunda hassas bir şekilde çalışarak metal, altın, gömülü hazine gibi nesneleri tespit etme konusunda gelişmiş sistemlere sahiptir.

 Midas Dedektör, AJAX Dedektör Türkiye Yetkili Distribütörlüğünü üstlenmektedir.

 
 


ger yeraltı görüntüleme logo

GER Dedektör Yetkili Bayi Midas Dedektör

 Ger Detect yeraltı görüntüleme yüksek teknolojili yeraltı görüntüleme ve zemin tarama cihazlarıdır. Dedektör ve diğer alan tarama cihazlarından daha kapsamlı bir kullanım sağlar. Taranan alan hakkında detaylı bir analiz yapar. Gelişmiş teknolojisi sayesinde yeraltındaki; metal, maden, gömülü haldeki define, hazine, gömü, su kaynakları, mağara, mahzen, tünel gibi boşlukları tespit eder. Tespit ettiği her şeyi ek bir cihaza gerek kalmadan kendi ekranı vasıtasıyla kullanıcıya yansıtır. Profesyonel arama faaliyetleri için en ideal cihazlardır.

 Midas Dedektör GER Dedektör, Türkiye Yetkili Distribütörlüğünü üstlenmektedir.

 
 


rutus dedektör logo

RUTUS Dedektör Yetkili Bayi Midas Dedektör

 Polonya menşeli üretici Rutus, kullanıcıları tarafından beğeni kazanan Alter 71 modelinden sonra Atrex dedektörü ile başarı çıtasını yükseltiyor. Rutus markası, dedektör tasarımında temel ilkeleri benimseyerek, geçmişe bağlı olmadan teknoloji ve bileşenlerin gelişimine odaklanıyor.

 Midas Dedektör RUTUS Dedektör, Türkiye Yetkili Bayiliğini üstlenmektedir.

 
 


mega detection logo

Mega Detection Dedektör Yetkili Bayi Midas Dedektör

Mega Detection, geniş alanlarda uzun mesafeli arama yapma imkanı sunan öncü alan tarama cihazlarını üreten bir markadır. Bu cihazlar, define aramalarında, maden ve su yatağı araştırmalarında, doğal taş aramalarında ve boşluk bulma amaçlı uzun mesafeli alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Alan tarama cihazları, antenler aracılığıyla alınan frekansları işleyerek çalışır. Antenlerin sağladığı sinyaller sayesinde hedefinizin yönünü belirlemenize yardımcı olur. Yüksek kaliteli üretilen alan tarama çubuğu, sadece hedefinizin konumunu değil, aynı zamanda derinliğini belirlemede de size zaman kazandırarak etkili bir performans sunar.

Midas Dedektör, Mega Detection Dedektör Türkiye Yetkili Distribütörlüğünü üstlenmektedir.

 
 


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR